Кейс Лун: Як захистити своїх користувачів від неприємного досвіду?

23.09.2019 09:05

ЛУН почав сповіщати своїх користувачів про ризик-фактори забудовників разом з Опендатабот. Розповідаємо, як йому це вдалося.

Чим займається ЛУН?

ЛУН збирає, систематизує та впорядковує інформацію про ринок нерухомості й допомагає своїм користувачам визначитися з вибором квартири.

Як надати повну інформацію про забудовника та його об’єкти, щоб користувач міг прийняте свідоме рішення щодо покупки нерухомості?

Основна задача ЛУН — зібрати та перевірити інформацію про всі новобудови та житлові комплекси, щоб користувачі змогли прийняти свідоме рішення щодо купівлі житла.

Для цього компанія сповіщає про будь-які зміни у ході будівництва, щомісяця фотографує хід будівництва, вручну перевіряє ціни та надає інформацію про забудовника.

Проте в продажі нерухомості бере участь кілька компаній: забудовник та підрядники. І кожна з цих компаній може бути неблагонадійною.

Як ЛУН вирішив це питання?

Разом з Опендатабот ЛУН почав моніторити кожну з компаній, з якою зіштовхується користувач, й показувати йому ризик-фактори.

Так користувачі тепер можуть перевіряти компанію на фіктивність, звертати увагу на стоп-фактори: відсутність ліцензії, втрата свідоцтва ПДВ, санкції, борги.

Для цього потрібно

  • 1Знайти новобудову.

  • 2Перевірити послідовно документи компаній генпідрядника, замовника та девелопера.

  • 3Звернути увагу на ризик фактори, якщо такі є.

Така інформація про забудовника допомагає зробити досвід використання сервісу максимально безпечним й приємним.

Як виглядає сервіс зараз?

Під час купівлі житла, користувач перевіряє забудовника. В інформації є документація по будівництву та дані про всіх учасників, які надає Опендатабот.

Хто ще може надати інформацію з відкритих даних та подбати про своїх клієнтів?

  • Маркетплейси
  • Дошки оголошень
  • Банки

По темі

Опендатабот запустив безкоштовні сповіщення для власників всіх українських компаній

Щотижня в Україні відбувається близько 3,5 тисяч змін в компаніях. Більшість із них стосуються зміни директора, адреси, бенефіціарів.

Банк ПУМБ і Опендатабот запускають програму з перевірки контрагентів

Тепер дані про своїх партнерів можна перевірити в інтернет-банкінгу «ПУМБ online для підприємців», безпосередньо під час здійснення платежу.

Відстежувати інформацію про нерухомість тепер зможе кожен

Якщо з вашою нерухомістю стануться зміни, про які ви не знаєте, — ви зможете оперативно про це дізнатися та відреагувати на ситуацію.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру