Кейс Райффайзен Банку Аваль. Як допомогти клієнтам-підприємцям подати податковий звіт

08.05.2020 09:08

Клієнти Райффайзен Банку Аваль отримали можливість передавати податкову звітність ФОП та отримувати квитанції від ДПС через чатбот Raiffeisen Business. Це стало можливим завдяки співпраці Райффайзен Банку Аваль з Опендатаботом.

Хто такий Райффайзен Банк Аваль?

Райффайзен Банк Аваль – найбільший український банк із іноземним капіталом.

Усі бізнес-клієнти банку можуть безкоштовно користуватися бізнес чатботом Raiffeisen Business. А клієнти, які обслуговуються в пакетах «Бізнес Комфорт» та «Бізнес Еліт +» можуть безкоштовно скористатися послугами Бізнес Консьєрж-сервісу.

Бізнес Консьєрж-сервіс допоможе вирішити повсякденні завдання бізнесу: допомогти отримати консультацію юриста чи бухгалтера або отримати послуги кур'єра чи перекладача.

Як Опендатабот допомагає бізнес-клієнтам банку?

Завдяки інтеграції з Опендатаботом бізнес чатбот Raiffeisen Business може надсилати податкові звіти ФОП та отримувати квитанції від ДПС.

Після відправки звіту клієнт банку вже за кілька годин у чатботі отримує квитанції про отримання звіту податковою та його успішне подання.

Чатбот автоматично нагадує клієнтам подати наступний звіт – через квартал або через рік (якщо це річний звіт).

Кому ще стануть у нагоді можливості Опендатабот?

Подбати про своїх клієнтів так само, як Райффайзен Банк Аваль, можуть банки та будь-які інші фінансові установи. Для інтеграції звертайтеся до нас.

По темі

Команди в Microsoft Teams зможуть разом визначатися з бізнес-партнерами

Команди в Microsoft Teams зможуть разом визначатися з бізнес-партнерами. Інформацію про контрагентів надаватиме Опендатабот.

Кейс Альфа-банку: як спростити фінансове життя фопів

Клієнти онлайн-банкінгу «ОК, Альфа!» отримали професійні акаунти Опендатабот.

Кейс ПУМБ: Як інтернет-банкінг може піклуватися про клієнта?

Банк ПУМБ — перший банк, що запустив разом з Опендатабот програму перевірки контрагентів безпосередньо в інтернет-банкінгу.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру