Автоматичні повідомлення про нові рішення в судовій справі

02.10.2016 03:40

Тепер ви маєте змогу підписатися на всю гілку судових документів щодо будь-якого запиту й автоматично отримувати оновлення.

Наприклад, ви стежите за резонансною справою, у якій центральний офіс з обслуговування великих платників податків здійснив перевірку мережі супермаркетів «ЕКО-маркет» і донарахував санкції обсягом 365 400 грн.


З квітня по липень 2016 року розгляд справи відбувався в письмовій формі, і це означає, що сторони мали відстежувати рішення в реєстрі щодня протягом цього періоду. Сервіс Opendatabot надає можливість зробити це за допомогою одного натискання на кнопку «Підписатися».


У липні ухвалюється рішення про задоволення позову «ЕКО-маркету» стосовно скасування санкцій, і сервіс повідомляє про це:


Податкова подає апеляцію на це рішення й отримує відмову, оскільки не оплатила судового збору й, таким чином, сторони повинні надалі щодня моніторити цю справу вже протягом шести місяців.


Запустити автоматичний моніторинг у Facebook або Telegram.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру