Як вчасно дізнатися, що на вас подали в суд?

Як вчасно дізнатися, що на вас подали в суд?

Пропустити сповіщення про судове засідання значно легше, аніж отримати його своєчасно та підготуватися до суду. Можна сподіватися на отримання смс або листа поштою чи на електронну скриньку, а можно й гарантовано убезпечити себе, підписавшись на сповіщення в Опендатабот. Бот допоможе своєчасно отримати інформацію про відкриті судові провадження та заплановані засідання, не втратити час, підготуватись та відстояти свої інтереси у суді.

Чому люди пропускають судові справи?

Є різні способи офіційно отримати сповіщення про суд — пошта, смс, електронна скринька. Проте всі вони не гарантують результату: електронні сповіщення про судові засідання поки що не є обов’язковими, паперовий лист можуть загубити на пошті або його може отримати хтось замість вас, а деякі суди вже відмовились від них через нестачу коштів на сплату послуг пошти. Окрім того, якщо ви відмовилися отримати повістку у поштовому відділенні або листоноша проставив відмітку про відсутність особи за адресою місцезнаходження (реєстрації) — вважатиметься, що ви її отримали. Інформацію про відкриті провадження та призначені судові засідання можна перевіряти і на офіційному сайті судової влади України. Знайшовши справу, за її номером можна знайти її в розкладі засідань. Але мало хто постійно моніторить свої судові справи.

Як почати отримувати сповіщення про судові справи?

В Опендатабот ви можете підписатися на себе або на конкретну судову справи. Як тільки нове судове засідання з’явиться в розкладі — ви отримаєте сповіщення про дату та час розгляду.

Для цього треба:

  1. Запустити Опендатабот
  2. Ввести своє прізвище, ім’я та по-батькові або номер судової справи
  3. Підписатися на оновлення

Підписка на судові засідання за стороною справи

Як підписатися на судові засідання за стороною справи

Підписка на судові засідання за номером справи

Як підписатися на судові засідання за номером справи

Як додати судову справу в свій календар?

Судові справи можна автоматично синхронізувати зі своїм календарем.

Для цього слід:

  • Ввести в Опендатабот номер необхідної справи.
  • Натиснути кнопку «Додати у календар».
  • Після цього засідання буде записано в ваш календар автоматично.

Як додати судову справу в календар