ТОВ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА «КОМЕКС»

Код ЄДРПОУ
19472635

Діяльність компанії в стані припинення

Судовий реєстр1 рішення

Адміністративне
Харківський окружний адміністративний суд
Мар'єнко Л.М.
820/1394/1524 березня 2015 р.
🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЄДРПОУ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА «КОМЕКС» — 19472635.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА «КОМЕКС» має статус — в стані припинення.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент 19472635 на 06.05.2022 має таку офіційну скорочену назву ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА «КОМЕКС».

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на 06.05.2022 контрагент 19472635 зареєстрований в Україна, 61085, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ПРОСКУРИ, будинок 6, квартира 14.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань компанія ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА «КОМЕКС» згадується у 1 судовому рішенні

Реквізити компанії ТОВ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "КОМЕКС"

Оглянемо повну інформацію про юридичну особу ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "КОМЕКС". ТОВ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "КОМЕКС" має юридичну адресу: Україна, 61085, Харківська область, місто Харків, вулиця Академіка Проскури, будинок 6, квартира 14