ФІЛІЯ (ІНШИЙ ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ) ФИH-РЕЗЕРВ ПОВHЕ ТОВАРИСТВО

Код ЄДРПОУ
20727460

Діяльність компанії зареєстровано, свідоцтво про державну реєстрацію недійсне
🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЄДРПОУ ФІЛІЯ (ІНШИЙ ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ) ФИH-РЕЗЕРВ ПОВHЕ ТОВАРИСТВО — 20727460.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент ФІЛІЯ (ІНШИЙ ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ) ФИH-РЕЗЕРВ ПОВHЕ ТОВАРИСТВО має статус — зареєстровано, свідоцтво про державну реєстрацію недійсне.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент 20727460 на 06.05.2022 має таку офіційну скорочену назву ФІЛІЯ (ІНШИЙ ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ) ФИH-РЕЗЕРВ ПОВHЕ ТОВАРИСТВО.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на 06.05.2022 контрагент 20727460 зареєстрований в Україна, місто Севастополь, 0, М.СЕВАСТОПОЛЬ , Р ЛЕНІНСЬКИЙ, 1343 ГЕН.ОСТРЯКОВА, , 15.

Реквізити компанії ФІЛІЯ (ІНШИЙ ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ) ФИH-РЕЗЕРВ ПОВHЕ ТОВАРИСТВО

Ознайомимося з повною інформацією про юридичну особу ФІЛІЯ (ІНШИЙ ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ) ФИH-РЕЗЕРВ ПОВHЕ ТОВАРИСТВО. Компанія зареєстрована за юридичною адресою: Україна, місто Севастополь, 0, М.СЕВАСТОПОЛЬ , Р ЛЕНІНСЬКИЙ, 1343 ГЕН.ОСТРЯКОВА, , 15