ФГ «ПАЛІЙЧУКА МИКОЛИ ІВАНОВИЧА»

Код ЄДРПОУ
22199083

Директор Палійчук Микола Іванович

Діяльність компанії в стані припинення
Керівники
Власники
🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЄДРПОУ ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО «ПАЛІЙЧУКА МИКОЛИ ІВАНОВИЧА» — 22199083.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО «ПАЛІЙЧУКА МИКОЛИ ІВАНОВИЧА» має статус — в стані припинення.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань дата заснування ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО «ПАЛІЙЧУКА МИКОЛИ ІВАНОВИЧА» — 17.02.1995

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент 22199083 на 27.05.2023 має таку офіційну скорочену назву ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО «ПАЛІЙЧУКА МИКОЛИ ІВАНОВИЧА».

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на 27.05.2023 контрагент 22199083 зареєстрований в Україна, 78321, Івано-Франківська обл., Снятинський р-н, село Зібранівка, ВУЛИЦЯ БОРАТИНСЬКА.

Реквізити компанії ФГ "ПАЛІЙЧУКА МИКОЛИ ІВАНОВИЧА"

Ознайомимося з повною інформацією про юридичну особу ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО "ПАЛІЙЧУКА МИКОЛИ ІВАНОВИЧА". Дата реєстрації ФГ "ПАЛІЙЧУКА МИКОЛИ ІВАНОВИЧА" в ЄДР — 17.02.1995. Статутний капітал ФГ "ПАЛІЙЧУКА МИКОЛИ ІВАНОВИЧА" складає 0 гривень. Палійчук Микола Іванович займає посаду директора. Компанія ФГ "ПАЛІЙЧУКА МИКОЛИ ІВАНОВИЧА" зареєстрована за юридичною адресою: Україна, 78321, Івано-Франківська обл., Снятинський р-н, село Зібранівка, ВУЛИЦЯ БОРАТИНСЬКА