ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО «УКРПОСТАЧ»

Код ЄДРПОУ22604046

СтатутPayment systems
Діяльність компанії припинено
🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЄДРПОУ ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО «УКРПОСТАЧ» — 22604046.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО «УКРПОСТАЧ» має статус — припинено.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент 22604046 на 06.05.2022 має таку офіційну скорочену назву ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО «УКРПОСТАЧ».

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на 06.05.2022 контрагент 22604046 зареєстрований в Україна, 46000, Тернопільська обл., місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ ШАШКЕВИЧА, будинок 3.

Реквізити компанії ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРПОСТАЧ"

Ознайомимося з повною інформацією про юридичну особу ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРПОСТАЧ". Юрідична адреса компанії ПРИВАТНЕ МАЛЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРПОСТАЧ": Україна, 46000, Тернопільська область, місто Тернопіль, вулиця Шашкевича, будинок 3