Код ЄДРПОУ

24230940

ШИРОКІВСЬКЕ РАЙОННЕ МІСЦЕВЕ ОБ'ЕДНАННЯ ІНВАЛІДІВ

Директор
Пономаренко Олександр Вікторович
 • Payment systems
  Зареєстровано, свідоцтво про державну реєстрацію недійсне
  Компанія зареєстрована на загальній системі оподаткування

  Реєстраційні дані

  Керівники

  Судовий реєстр

  1 рішення

  Адміністративне
  Дніпропетровський окружний адміністративний суд
  Рябчук Олена Сергіївна
  804/14617/14
  🇺🇦 Опендатабот

  Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

  Перевірити компанію

  Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

  ТелеграмВайбер

  Опендатабот для телефону

  AppstoreGoogle Play

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЄДРПОУ ШИРОКІВСЬКЕ РАЙОННЕ МІСЦЕВЕ ОБ'ЕДНАННЯ ІНВАЛІДІВ — 24230940.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент ШИРОКІВСЬКЕ РАЙОННЕ МІСЦЕВЕ ОБ'ЕДНАННЯ ІНВАЛІДІВ має статус — зареєстровано, свідоцтво про державну реєстрацію недійсне.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент 24230940 на 06.05.2022 має таку офіційну скорочену назву ШИРОКІВСЬКЕ РАЙОННЕ МІСЦЕВЕ ОБ'ЕДНАННЯ ІНВАЛІДІВ.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на 06.05.2022 контрагент 24230940 зареєстрований в Україна, 53700, Дніпропетровська обл., селище міського типу Широке, Широківський район, вулиця Карла Маркса, будинок 6.

  Щоб отримати відсканований статут ШИРОКІВСЬКЕ РАЙОННЕ МІСЦЕВЕ ОБ'ЕДНАННЯ ІНВАЛІДІВ знайдіть компанію в Опендатаботі за кодом 24230940, натисніть на кнопку “Статут” та сплатить. Після оплати ви отримуєте посилання на архів зі статутом підприємства.

  Реквізити компанії ШИРОКІВСЬКЕ РАЙОННЕ МІСЦЕВЕ ОБ'ЕДНАННЯ ІНВАЛІДІВ

  Ознайомимося з повною інформацією про юридичну особу ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ШИРОКІВСЬКЕ РАЙОННЕ МІСЦЕВЕ ОБ'ЕДНАННЯ ІНВАЛІДІВ. Керівник компанії — Пономаренко Олександр Вікторович. Юрідична адреса: Україна, 53700, Дніпропетровська область, селище міського типу Широке, Широківський Район, вулиця Карла Маркса