«РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НА ЧЕСТЬ СОБОРУ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ СЕЛА ЮРКІВЦІ»

Код ЄДРПОУ
25075536

Директор Віщук Степан Михайлович

У компанії нещодавно змінився керівник, 3 місяці тому
У компанії нещодавно змінилась назва, 9 місяців тому
У компанії нещодавно змінився керівник, 9 місяців тому
Керівники
Власники

Фінансова звітність

Фінансова звітність
2020
Дохід0 грн
Чистий прибуток0 грн
Активи0 грн
Зобов'язання0 грн
Кількість працівників

Історія змін реєстраційної інформації

Історія змін реєстраційної інформації
ДатаЗмінаБулоСтало
08.09.2023Змінився керівникЗагарійчук Василь ДмитровичВіщук Степан Михайлович
15.03.2023Змінилась назваРЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ СЕЛА ЮРКІВЦІ ЗАСТАВНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ""РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НА ЧЕСТЬ СОБОРУ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ СЕЛА ЮРКІВЦІ"
Змінився керівникКостюк Петро ВасильовичЗагарійчук Василь Дмитрович
25.10.2022Змінилась назваНЕ ВКАЗАНА ПРИНАЛЕЖНІСТЬ ДО РОСІЙСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ)! У відповідності статті 12 Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» не було внесено змін до офіційної назви і не подано відповідні зміни статуту на реєстрацію, СТАТУТ ВТРАТИВ ЧИННІСТЬ У ЧАСТИНІ, ЯКОЮ ВИЗНАЧАЄТЬСЯ ЙОГО ОФІЦІЙНА НАЗВА!РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ СЕЛА ЮРКІВЦІ ЗАСТАВНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"
23.06.2022Змінилась назваРЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ СЕЛА ЮРКІВЦІ ЗАСТАВНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"НЕ ВКАЗАНА ПРИНАЛЕЖНІСТЬ ДО РОСІЙСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ (МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ)! У відповідності статті 12 Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» не було внесено змін до офіційної назви і не подано відповідні зміни статуту на реєстрацію, СТАТУТ ВТРАТИВ ЧИННІСТЬ У ЧАСТИНІ, ЯКОЮ ВИЗНАЧАЄТЬСЯ ЙОГО ОФІЦІЙНА НАЗВА!
28.12.2017Змінився керівникТвердохліб Вячеслав ОлександровичКостюк Петро Васильович
Змінилась назваРЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВ.ДМИТРІВСЬКОЇ ПАРАФІЇ ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ С. ЮРКІВЦІ ЗАСТАВНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ СЕЛА ЮРКІВЦІ ЗАСТАВНІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Судовий реєстр3 рішення

Господарське
Господарський суд міста Києва
Селівон А.М.
910/1531/233 лютого 2023 р.
Господарське
Господарський суд міста Києва
Сташків Р.Б.
910/821/2316 січня 2023 р.
Адміністративне
Чернівецький окружний адміністративний суд
Григораш Віталій Олександрович
600/4435/22-а3 січня 2023 р.
🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЄДРПОУ «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НА ЧЕСТЬ СОБОРУ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ СЕЛА ЮРКІВЦІ» — 25075536.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань дата заснування «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НА ЧЕСТЬ СОБОРУ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ СЕЛА ЮРКІВЦІ» — 17.07.1992

На дату 08.09.2023 у 25075536 основний вид економічної діяльності 94.91 Діяльність релігійних організацій.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на 08.09.2023 контрагент 25075536 зареєстрований в Україна, 59440, Чернівецька обл., Чернівецький р-н, село Юрківці, вул.Центральна, будинок 67-А.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань компанія «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НА ЧЕСТЬ СОБОРУ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ СЕЛА ЮРКІВЦІ» згадується у 3 судових рішеннях

Реквізити компанії "РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НА ЧЕСТЬ СОБОРУ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ СЕЛА ЮРКІВЦІ"

Ознайомимося з повною інформацією про юридичну особу "РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НА ЧЕСТЬ СОБОРУ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ СЕЛА ЮРКІВЦІ". Підприємство "РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НА ЧЕСТЬ СОБОРУ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ СЕЛА ЮРКІВЦІ" зареєстровано — 17.07.1992. На данний момент директором підприємства є — Віщук Степан Михайлович. Юрідична адреса підприємства "РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НА ЧЕСТЬ СОБОРУ СВЯТОГО ВЕЛИКОМУЧЕНИКА ДИМИТРІЯ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ УКРАЇНИ СЕЛА ЮРКІВЦІ": Україна, 59440, Чернівецька область, Чернівецький район, село Юрківці, вулиця Центральна, будинок 67-А. Основний КВЕД юридичної особи — 94.91 Діяльність релігійних організацій. За 2020 компания отримала виторг у розмірі 0 гривень