«РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТИТЕЛЯ НИКОЛАЯ ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МІСТА ЧЕРНІВЦІ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Код ЄДРПОУ
26398069

Директор Салаков Олег Юрійович

У компанії нещодавно змінилась назва, 9 місяців тому
Статус «неприбуткова організація» отриманий 22.11.2006 в категорії «релiгiйнi органiзацiї»
Керівники
Власники

Історія змін реєстраційної інформації

Історія змін реєстраційної інформації
ДатаЗмінаБулоСтало
06.04.2023Змінилась назваНЕ ВКАЗАНА ПРИНАЛЕЖНІСТЬ ДО МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ. У відповідності до статті 12 ЗУ«Про свободу совісті та релігійні організації» релігійна організація не внесла передбачених законом змін до офіційної назви та не подала відповідні зміни до свого статуту (положення) на реєстрацію, її статут втратив чинність у частині, якою визначається повна офіційна назва"РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТИТЕЛЯ НИКОЛАЯ ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МІСТА ЧЕРНІВЦІ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"
25.10.2022Змінилась назва"РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТИТЕЛЯ НИКОЛАЯ ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МІСТА ЧЕРНІВЦІ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"НЕ ВКАЗАНА ПРИНАЛЕЖНІСТЬ ДО МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ. У відповідності до статті 12 ЗУ«Про свободу совісті та релігійні організації» релігійна організація не внесла передбачених законом змін до офіційної назви та не подала відповідні зміни до свого статуту (положення) на реєстрацію, її статут втратив чинність у частині, якою визначається повна офіційна назва
07.11.2017Змінився вид діяльності91.31.0 ДІЯЛЬНІСТЬ РЕЛІГІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ94.91 Діяльність релігійних організацій
Змінилась назваУКРАЇНСЬКА ПРАВОСЛАВНА СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКА ЦЕРКВА В М.ЧЕРНІВЦІ"РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТИТЕЛЯ НИКОЛАЯ ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МІСТА ЧЕРНІВЦІ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"
🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЄДРПОУ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТИТЕЛЯ НИКОЛАЯ ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МІСТА ЧЕРНІВЦІ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» — 26398069.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТИТЕЛЯ НИКОЛАЯ ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МІСТА ЧЕРНІВЦІ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» має статус — зареєстровано.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань дата заснування «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТИТЕЛЯ НИКОЛАЯ ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МІСТА ЧЕРНІВЦІ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» — 22.01.1992

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент 26398069 на 04.05.2023 має таку офіційну скорочену назву «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТИТЕЛЯ НИКОЛАЯ ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МІСТА ЧЕРНІВЦІ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ».

На дату 04.05.2023 у 26398069 основний вид економічної діяльності 94.91 Діяльність релігійних організацій.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на 04.05.2023 контрагент 26398069 зареєстрований в Україна, 58025, Чернівецька обл., місто Чернівці, ВУЛ. ТКАЧУКА, будинок 1.

Реквізити компанії "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТИТЕЛЯ НИКОЛАЯ ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МІСТА ЧЕРНІВЦІ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Ознайомимося з повною інформацією про юридичну особу "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТИТЕЛЯ НИКОЛАЯ ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МІСТА ЧЕРНІВЦІ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ". Дата реєстрації "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТИТЕЛЯ НИКОЛАЯ ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МІСТА ЧЕРНІВЦІ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" відбулась — 22.01.1992. Статутний капітал дорівнює 0 гривень. Салаков Олег Юрійович займає посаду директора. "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПАРАФІЯ НА ЧЕСТЬ СВЯТИТЕЛЯ НИКОЛАЯ ЧЕРНІВЕЦЬКО-БУКОВИНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ МІСТА ЧЕРНІВЦІ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ" зареєстрована за юридичною адресою: Україна, 58025, Чернівецька область, місто Чернівці, вулиця Ткачука, будинок 1. Головний вид діяльності компанії — 94.91 Діяльність релігійних організацій