ТОВ СІЛЬСЬКОГО­СПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «ФЕРМА-СЕРВІС КОМПАНІЯ»

Код ЄДРПОУ
32362676

ДиректорГодун Геннадій Арсенійович

Діяльність компанії припинено
🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЄДРПОУ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ СІЛЬСЬКОГО­СПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «ФЕРМА-СЕРВІС КОМПАНІЯ» — 32362676.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ СІЛЬСЬКОГО­СПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «ФЕРМА-СЕРВІС КОМПАНІЯ» має статус — припинено.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент 32362676 на 06.05.2022 має таку офіційну скорочену назву ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ СІЛЬСЬКОГО­СПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «ФЕРМА-СЕРВІС КОМПАНІЯ».

На дату 06.05.2022 у 32362676 основний вид економічної діяльності 01.21.0 РОЗВЕДЕННЯ ВЕЛИКОЇ РОГАТОЇ ХУДОБИ.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на 06.05.2022 контрагент 32362676 зареєстрований в Україна, 16200, ВУЛ.ВОЗНЕСЕНСЬКА, 65, СМТ.КОРОП, КОРОПСЬКИЙ РАЙОН, ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ.

Реквізити компанії ТОВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФЕРМА-СЕРВІС КОМПАНІЯ"

Давайте оглянемо детальну інформацію про юридичну особу ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФЕРМА-СЕРВІС КОМПАНІЯ". На данний момент керівником компанії є — Годун Геннадій Арсенійович. ТОВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФЕРМА-СЕРВІС КОМПАНІЯ" має юридичну адресу: Україна, 16200, ВУЛ.ВОЗНЕСЕНСЬКА, 65, СМТ.КОРОП, КОРОПСЬКИЙ РАЙОН, ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ. Головний КВЕД ТОВ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФЕРМА-СЕРВІС КОМПАНІЯ" — 01.21.0 РОЗВЕДЕННЯ ВЕЛИКОЇ РОГАТОЇ ХУДОБИ