ОДЕСЬКА ФІЛІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «МІЖНАРОДНА АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ ЖАРІКОВ І СИНИЧЕНКО»

Код ЄДРПОУ34190743

ДиректорШпень Олена Григоріївна

СтатутPayment systems
Керівники
🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЄДРПОУ ОДЕСЬКА ФІЛІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «МІЖНАРОДНА АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ ЖАРІКОВ І СИНИЧЕНКО» — 34190743.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент ОДЕСЬКА ФІЛІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «МІЖНАРОДНА АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ ЖАРІКОВ І СИНИЧЕНКО» має статус — зареєстровано.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент 34190743 на 21.06.2023 має таку офіційну скорочену назву ОДЕСЬКА ФІЛІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «МІЖНАРОДНА АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ ЖАРІКОВ І СИНИЧЕНКО».

На дату 21.06.2023 у 34190743 основний вид економічної діяльності 74.11.1 АДВОКАТСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на 21.06.2023 контрагент 34190743 зареєстрований в Україна, 65012, Одеська обл., місто Одеса, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА АРНАУТСЬКА, будинок 2-А.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань статутний капітал компанії ОДЕСЬКА ФІЛІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «МІЖНАРОДНА АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ ЖАРІКОВ І СИНИЧЕНКО» складає 100 грн

Реквізити компанії ОДЕСЬКА ФІЛІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖНАРОДНА АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ ЖАРІКОВ І СИНИЧЕНКО"

Давайте оглянемо детальну інформацію про юридичну особу ОДЕСЬКА ФІЛІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖНАРОДНА АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ ЖАРІКОВ І СИНИЧЕНКО". Статутний капітал ОДЕСЬКА ФІЛІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖНАРОДНА АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ ЖАРІКОВ І СИНИЧЕНКО" складає 100 гривень. Шпень Олена Григоріївна займає посаду директора. Юрідична адреса: Україна, 65012, Одеська область, місто Одеса, вулиця Велика Арнаутська, будинок 2-А. Основний КВЕД компанії ОДЕСЬКА ФІЛІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МІЖНАРОДНА АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ ЖАРІКОВ І СИНИЧЕНКО" — 74.11.1 АДВОКАТСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ