ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «АУТДОРС ГРУП» В МІСТІ МИКОЛАЇВ

Код ЄДРПОУ
34663441

ДиректорПаршенкова Олена Борисівна

Керівники
🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЄДРПОУ ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «АУТДОРС ГРУП» В МІСТІ МИКОЛАЇВ — 34663441.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «АУТДОРС ГРУП» В МІСТІ МИКОЛАЇВ має статус — зареєстровано.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент 34663441 на 03.11.2023 має таку офіційну скорочену назву ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «АУТДОРС ГРУП» В МІСТІ МИКОЛАЇВ.

На дату 03.11.2023 у 34663441 основний вид економічної діяльності 74.50.0 ПІДБІР ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПЕРСОНАЛОМ.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на 03.11.2023 контрагент 34663441 зареєстрований в Україна, 54001, Миколаївська обл., місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 71, квартира 411.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань статутний капітал компанії ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «АУТДОРС ГРУП» В МІСТІ МИКОЛАЇВ складає 100 грн

Реквізити компанії ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АУТДОРС ГРУП" В МІСТІ МИКОЛАЇВ

Давайте оглянемо детальну інформацію про юридичну особу ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АУТДОРС ГРУП" В МІСТІ МИКОЛАЇВ. Статутний капітал ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АУТДОРС ГРУП" В МІСТІ МИКОЛАЇВ становить 100 гривень. На данний момент керівником компанії є — Паршенкова Олена Борисівна. Юрідична адреса ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АУТДОРС ГРУП" В МІСТІ МИКОЛАЇВ: Україна, 54001, Миколаївська область, місто Миколаїв, вулиця Шевченка, будинок 71, квартира 411. Основний КВЕД підприємства — 74.50.0 ПІДБІР ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПЕРСОНАЛОМ