ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «АУТДОРС ГРУП» В МІСТІ ЛУГАНСЬК

Код ЄДРПОУ
34663478

Директор Дробаха Олександр Вікторович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЄДРПОУ ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «АУТДОРС ГРУП» В МІСТІ ЛУГАНСЬК — 34663478.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «АУТДОРС ГРУП» В МІСТІ ЛУГАНСЬК має статус — зареєстровано.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент 34663478 на 03.11.2023 має таку офіційну скорочену назву ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «АУТДОРС ГРУП» В МІСТІ ЛУГАНСЬК.

На дату 03.11.2023 у 34663478 основний вид економічної діяльності 74.50.0 ПІДБІР ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПЕРСОНАЛОМ.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на 03.11.2023 контрагент 34663478 зареєстрований в Україна, 91011, Луганська обл., місто Луганськ, ВУЛИЦЯ ШЕЛКОВОГО, будинок 1-Г.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань статутний капітал компанії ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «АУТДОРС ГРУП» В МІСТІ ЛУГАНСЬК складає 100 грн

Реквізити компанії ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АУТДОРС ГРУП" В МІСТІ ЛУГАНСЬК

Давайте оглянемо детальну інформацію про юридичну особу ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АУТДОРС ГРУП" В МІСТІ ЛУГАНСЬК. Статутний капітал ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АУТДОРС ГРУП" В МІСТІ ЛУГАНСЬК становить 100 гривень. На данний момент керівником компанії є — Дробаха Олександр Вікторович. Юрідична адреса ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АУТДОРС ГРУП" В МІСТІ ЛУГАНСЬК: Україна, 91011, Луганська область, місто Луганськ, вулиця Шелкового, будинок 1-Г. Основний КВЕД підприємства — 74.50.0 ПІДБІР ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПЕРСОНАЛОМ