Код ЄДРПОУ

38541676

ТОВ «СВІТАНОК РОЖИЩЕ-АГРО»

Директор
Богдан Антон Васильович
 • Payment systems
  Компанія зареєстрована на загальній системі оподаткування

  Реєстраційні дані

  Керівники
  Власники

  Історія змін реєстраційної інформації

  Історія змін реєстраційної інформації
  ДатаЗмінаБулоСтало
  Увійдіть для отримання дати останніх змінВидалений бенефіціарний власникМельник Микола Петрович
  🇺🇦 Опендатабот

  Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

  Перевірити компанію

  Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

  ТелеграмВайбер

  Опендатабот для телефону

  AppstoreGoogle Play

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЄДРПОУ ТОВ «СВІТАНОК РОЖИЩЕ-АГРО» — 38541676.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент ТОВ «СВІТАНОК РОЖИЩЕ-АГРО» має статус — зареєстровано.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань дата заснування ТОВ «СВІТАНОК РОЖИЩЕ-АГРО» — 25.07.2013

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент 38541676 на 25.08.2023 має таку офіційну скорочену назву ТОВ «СВІТАНОК РОЖИЩЕ-АГРО».

  На дату 25.08.2023 у 38541676 основний вид економічної діяльності 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на 25.08.2023 контрагент 38541676 зареєстрований в Україна, 45100, Волинська обл., місто Рожище, Рожищенський район, вулиця Незалежності, будинок 82.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань статутний капітал компанії ТОВ «СВІТАНОК РОЖИЩЕ-АГРО» складає 2 000 грн

  Щоб отримати відсканований статут ТОВ «СВІТАНОК РОЖИЩЕ-АГРО» знайдіть компанію в Опендатаботі за кодом 38541676, натисніть на кнопку “Статут” та сплатить. Після оплати ви отримуєте посилання на архів зі статутом підприємства.

  У ТОВ «СВІТАНОК РОЖИЩЕ-АГРО» скорочене найменування юридичної особи англійською мовою LLC "SVITANOK ROZHYSHCHE-AGRO"
  У ТОВ «СВІТАНОК РОЖИЩЕ-АГРО» повне найменування юридичної особи англійською мовою "SVITANOK ROZHYSHCHE-AGRO"

  Реквізити компанії ТОВ «СВІТАНОК РОЖИЩЕ-АГРО»

  Давайте оглянемо детальну інформацію про юридичну особу ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СВІТАНОК РОЖИЩЕ-АГРО". Компанія була зареєстрована 25.07.2013. Статутний капітал юрособи ТОВ "СВІТАНОК РОЖИЩЕ-АГРО" становить 2 000 гривень. Директор підприємства — Богдан Антон Васильович. Компанія має юридичну адресу: Україна, 45100, Волинська область, місто Рожище, Рожищенський Район, вулиця Незалежності. Головний КВЕД ТОВ "СВІТАНОК РОЖИЩЕ-АГРО" — 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур