Код ЄДРПОУ

39306293

ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ З ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ «САМООБОРОНА МАЙДАНУ В МАКАРІВСЬКОМУ РАЙОНІ»

Директор
Ковбаснюк Петро Костянтинович
 • Payment systems
  Компанія зареєстрована на загальній системі оподаткування

  Реєстраційні дані

  Керівники
  Власники

  Історія змін реєстраційної інформації

  Історія змін реєстраційної інформації
  ДатаЗмінаБулоСтало
  Увійдіть для отримання дати останніх змінЗмінилась адреса в едр08004, Київська обл., Макарівський район, село Калинівка ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА корп. 2 буд. 43Україна, 08004, Київська обл., Макарівський р-н, село Калинівка, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 43 , корпус 2
  Видалений бенефіціарний власникЧЛЕНІВ ГРОМАДСЬКОГО ФОРМУВАННЯ З ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ "САМООБОРОНА МАЙДАНУ В МАКАРІВСЬКОМУ РАЙОНІ"
  Змінився керівникЄськов Віктор ІвановичКовбаснюк Петро Костянтинович
  🇺🇦 Опендатабот

  Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

  Перевірити компанію

  Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

  ТелеграмВайбер

  Опендатабот для телефону

  AppstoreGoogle Play

  На дату 22.06.2023 у 39306293 основний вид економічної діяльності 84.24 Діяльність у сфері охорони громадського порядку та безпеки.

  Реквізити компанії ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ З ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ «САМООБОРОНА МАЙДАНУ В МАКАРІВСЬКОМУ РАЙОНІ»

  Давайте оглянемо детальну інформацію про юридичну особу ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ З ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ "САМООБОРОНА МАЙДАНУ В МАКАРІВСЬКОМУ РАЙОНІ". 16.07.2014 відбулась реєстрація юрособи ГРОМАДСЬКЕ ФОРМУВАННЯ З ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ "САМООБОРОНА МАЙДАНУ В МАКАРІВСЬКОМУ РАЙОНІ". Статутний капітал дорівнює 0 гривень. Керівник — Ковбаснюк Петро Костянтинович. Підприємство має юридичну адресу: Україна, 08004, Київська область, село Калинівка, Макарівський Район, вулиця Київська. Основний вид діяльності (КВЕД) — 84.24 Діяльність у сфері охорони громадського порядку та безпеки