ЖИТОМИРСЬКА ФІЛІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «СУДОВА НЕЗАЛЕЖНА ЕКСПЕРТИЗА УКРАЇНИ»

Код ЄДРПОУ39353998

ДиректорГерц Марина Олегівна

СтатутPayment systems
Керівники
🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЄДРПОУ ЖИТОМИРСЬКА ФІЛІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «СУДОВА НЕЗАЛЕЖНА ЕКСПЕРТИЗА УКРАЇНИ» — 39353998.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент ЖИТОМИРСЬКА ФІЛІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «СУДОВА НЕЗАЛЕЖНА ЕКСПЕРТИЗА УКРАЇНИ» має статус — зареєстровано.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент 39353998 на 11.07.2023 має таку офіційну скорочену назву ЖИТОМИРСЬКА ФІЛІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «СУДОВА НЕЗАЛЕЖНА ЕКСПЕРТИЗА УКРАЇНИ».

На дату 11.07.2023 у 39353998 основний вид економічної діяльності 72.20 Дослідження й експериментальні розробки у сфері суспільних і гуманітарних наук.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на 11.07.2023 контрагент 39353998 зареєстрований в Україна, 10014, Житомирська обл., місто Житомир, ВУЛИЦЯ КАФЕДРАЛЬНА, будинок 10.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань статутний капітал компанії ЖИТОМИРСЬКА ФІЛІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДА­ЛЬНІСТЮ «СУДОВА НЕЗАЛЕЖНА ЕКСПЕРТИЗА УКРАЇНИ» складає 100 грн

Реквізити компанії ЖИТОМИРСЬКА ФІЛІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СУДОВА НЕЗАЛЕЖНА ЕКСПЕРТИЗА УКРАЇНИ"

Давайте оглянемо детальну інформацію про юридичну особу ЖИТОМИРСЬКА ФІЛІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СУДОВА НЕЗАЛЕЖНА ЕКСПЕРТИЗА УКРАЇНИ". Статутний капітал дорівнює 100 гривень. Керуючий директор ЖИТОМИРСЬКА ФІЛІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СУДОВА НЕЗАЛЕЖНА ЕКСПЕРТИЗА УКРАЇНИ" є — Герц Марина Олегівна. Юрідична адреса ЖИТОМИРСЬКА ФІЛІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СУДОВА НЕЗАЛЕЖНА ЕКСПЕРТИЗА УКРАЇНИ": Україна, 10014, Житомирська область, місто Житомир, вулиця Кафедральна, будинок 10. Основний КВЕД контрагента ЖИТОМИРСЬКА ФІЛІЯ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СУДОВА НЕЗАЛЕЖНА ЕКСПЕРТИЗА УКРАЇНИ" — 72.20 Дослідження й експериментальні розробки у сфері суспільних і гуманітарних наук