ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТУ НА ПІЛОНІ» В ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Код ЄДРПОУ
39404675

Керівники
🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Реквізити компанії ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТУ НА ПІЛОНІ" В ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Давайте оглянемо детальну інформацію про юридичну особу ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТУ НА ПІЛОНІ" В ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ. Статутний фонд підприємства ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТУ НА ПІЛОНІ" В ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ становить 100 гривень. Керівник — Бондар Марина Василівна. Юрідична адреса компанії ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТУ НА ПІЛОНІ" В ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ: Україна, 21021, Вінницька область, місто Вінниця, вулиця Порика, будинок 5, квартира 10. Головний КВЕД ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТУ НА ПІЛОНІ" В ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ — 94.99 Діяльність інших громадських організацій, н.в.і.у.