ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТУ НА ПІЛОНІ» В ДНІПРОПЕТРО­ВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Код ЄДРПОУ
39404680

ДиректорМєйманкулова Марія Володимирівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЄДРПОУ ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТУ НА ПІЛОНІ» В ДНІПРОПЕТРО­ВСЬКІЙ ОБЛАСТІ — 39404680.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТУ НА ПІЛОНІ» В ДНІПРОПЕТРО­ВСЬКІЙ ОБЛАСТІ має статус — зареєстровано.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент 39404680 на 28.07.2023 має таку офіційну скорочену назву ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТУ НА ПІЛОНІ» В ДНІПРОПЕТРО­ВСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

На дату 28.07.2023 у 39404680 основний вид економічної діяльності 94.99 Діяльність інших громадських організацій, н.в.і.у..

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на 28.07.2023 контрагент 39404680 зареєстрований в Україна, 49115, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ГВАЯ, будинок 28.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань статутний капітал компанії ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТУ НА ПІЛОНІ» В ДНІПРОПЕТРО­ВСЬКІЙ ОБЛАСТІ складає 100 грн

Реквізити компанії ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТУ НА ПІЛОНІ" В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Давайте оглянемо детальну інформацію про юридичну особу ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТУ НА ПІЛОНІ" В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ. Статутний фонд підприємства ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТУ НА ПІЛОНІ" В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ становить 100 гривень. Керівник — Мєйманкулова Марія Володимирівна. Юрідична адреса компанії ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТУ НА ПІЛОНІ" В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ: Україна, 49115, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вулиця Гвая, будинок 28. Головний КВЕД ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТУ НА ПІЛОНІ" В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ — 94.99 Діяльність інших громадських організацій, н.в.і.у.