ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТУ НА ПІЛОНІ» В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Код ЄДРПОУ
39404696

Директор Руднік Ольга Олегівна

Статус «неприбуткова організація» отриманий 06.12.2023 в категорії «»
Керівники
🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЄДРПОУ ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТУ НА ПІЛОНІ» В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ — 39404696.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТУ НА ПІЛОНІ» В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ має статус — зареєстровано.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент 39404696 на 28.07.2023 має таку офіційну скорочену назву ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТУ НА ПІЛОНІ» В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ.

На дату 28.07.2023 у 39404696 основний вид економічної діяльності 94.99 Діяльність інших громадських організацій, н.в.і.у..

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на 28.07.2023 контрагент 39404696 зареєстрований в Україна, 83120, Донецька обл., місто Донецьк, ВУЛИЦЯ М. ОСТРОВСЬКОГО, будинок 18, квартира 4.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань статутний капітал компанії ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТУ НА ПІЛОНІ» В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ складає 100 грн

Реквізити компанії ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТУ НА ПІЛОНІ" В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Давайте оглянемо детальну інформацію про юридичну особу ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТУ НА ПІЛОНІ" В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ. Статутний фонд підприємства ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТУ НА ПІЛОНІ" В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ становить 100 гривень. Керівник — Руднік Ольга Олегівна. Юрідична адреса компанії ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТУ НА ПІЛОНІ" В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ: Україна, 83120, Донецька область, місто Донецьк, вулиця М. Островського, будинок 18, квартира 4. Головний КВЕД ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТУ НА ПІЛОНІ" В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ — 94.99 Діяльність інших громадських організацій, н.в.і.у.