Код ЄДРПОУ

39649751

ТОВ «ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ „ХУДЯКОВ, ШТЕРЕНБЕРГ, ГОЛОВАЧОВА ТА ПАРТНЕРИ“»

Директор
Худяков Анатолій Геннадійович
 • Payment systems
  Виконується процедура банкрутства
  В стані припинення
  Компанія зареєстрована на загальній системі оподаткування

  Реєстраційні дані

  Керівники
  Власники

  Процедура банкрутства

  З 7 лютого 2017 р.

  1
  23. Внесення рішення засновників (учасників) юридичної особи або уповноваженого ними органу щодо припинення юридичної особи в результаті ліквідації
  7 лютого 2017 р.

  Історія змін реєстраційної інформації

  Історія змін реєстраційної інформації
  ДатаЗмінаБулоСтало
  Увійдіть для отримання дати останніх змінЗмінився станЗареєстрованоВ стані припинення
  🇺🇦 Опендатабот

  Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

  Перевірити компанію

  Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

  ТелеграмВайбер

  Опендатабот для телефону

  AppstoreGoogle Play

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЄДРПОУ ТОВ «ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ „ХУДЯКОВ, ШТЕРЕНБЕРГ, ГОЛОВАЧОВА ТА ПАРТНЕРИ“» — 39649751.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент ТОВ «ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ „ХУДЯКОВ, ШТЕРЕНБЕРГ, ГОЛОВАЧОВА ТА ПАРТНЕРИ“» має статус — в стані припинення.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань дата заснування ТОВ «ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ „ХУДЯКОВ, ШТЕРЕНБЕРГ, ГОЛОВАЧОВА ТА ПАРТНЕРИ“» — 19.02.2015

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент 39649751 на 28.07.2023 має таку офіційну скорочену назву ТОВ «ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ „ХУДЯКОВ, ШТЕРЕНБЕРГ, ГОЛОВАЧОВА ТА ПАРТНЕРИ“».

  На дату 28.07.2023 у 39649751 основний вид економічної діяльності 69.10 Діяльність у сфері права.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на 28.07.2023 контрагент 39649751 зареєстрований в Україна, 01015, місто Київ, вулиця Кутузова, будинок 1, офіс 2.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань статутний капітал компанії ТОВ «ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ „ХУДЯКОВ, ШТЕРЕНБЕРГ, ГОЛОВАЧОВА ТА ПАРТНЕРИ“» складає 100 грн

  Щоб отримати відсканований статут ТОВ «ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ „ХУДЯКОВ, ШТЕРЕНБЕРГ, ГОЛОВАЧОВА ТА ПАРТНЕРИ“» знайдіть компанію в Опендатаботі за кодом 39649751, натисніть на кнопку “Статут” та сплатить. Після оплати ви отримуєте посилання на архів зі статутом підприємства.

  У ТОВ «ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ „ХУДЯКОВ, ШТЕРЕНБЕРГ, ГОЛОВАЧОВА ТА ПАРТНЕРИ“» скорочене найменування юридичної особи англійською мовою "LAW COMPANY "KHUDYAKOV, SHTERENBERG, GOLOVACHOVA AND PARTNERS" LLC.
  У ТОВ «ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ „ХУДЯКОВ, ШТЕРЕНБЕРГ, ГОЛОВАЧОВА ТА ПАРТНЕРИ“» повне найменування юридичної особи англійською мовою LIMITED LIABILITY COMPANY "LAW COMPANY "KHUDYAKOV, SHTERENBERG, GOLOVACHOVA AND PARTNERS"

  Реквізити компанії ТОВ «ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ „ХУДЯКОВ, ШТЕРЕНБЕРГ, ГОЛОВАЧОВА ТА ПАРТНЕРИ“»

  Давайте оглянемо детальну інформацію про юридичну особу ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ "ХУДЯКОВ, ШТЕРЕНБЕРГ, ГОЛОВАЧОВА ТА ПАРТНЕРИ". 19.02.2015 відбулась реєстрація юрособи ТОВ "ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ "ХУДЯКОВ, ШТЕРЕНБЕРГ, ГОЛОВАЧОВА ТА ПАРТНЕРИ". Статутний капітал ТОВ "ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ "ХУДЯКОВ, ШТЕРЕНБЕРГ, ГОЛОВАЧОВА ТА ПАРТНЕРИ" становить 100 гривень. Директор підприємства — Худяков Анатолій Геннадійович. Компанія ТОВ "ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ "ХУДЯКОВ, ШТЕРЕНБЕРГ, ГОЛОВАЧОВА ТА ПАРТНЕРИ" зареєстрована за юридичною адресою: Україна, 01015, місто Київ, вулиця Кутузова, будинок 1, офіс 2. Основний КВЕД компанії ТОВ "ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ "ХУДЯКОВ, ШТЕРЕНБЕРГ, ГОЛОВАЧОВА ТА ПАРТНЕРИ" — 69.10 Діяльність у сфері права