БО «БФ „РЕСТАВРАЦІЇ ХРАМОВО-ПАРКОВОГО КОМПЛЕКСУ В ПАМ'ЯТЬ ПРО ЖЕРТВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ“»

Код ЄДРПОУ
39726762

Власники

Фінансова звітність

2020
Дохід0 грн
Чистий прибуток0 грн
Активи1 500 грн
Зобов'язання1 500 грн

Історія змін реєстраційної інформації

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Реквізити компанії БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "РЕСТАВРАЦІЇ ХРАМОВО-ПАРКОВОГО КОМПЛЕКСУ В ПАМ'ЯТЬ ПРО ЖЕРТВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ"

Давайте оглянемо детальну інформацію про юридичну особу БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "РЕСТАВРАЦІЇ ХРАМОВО-ПАРКОВОГО КОМПЛЕКСУ В ПАМ'ЯТЬ ПРО ЖЕРТВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ". 02.04.2015 відбулась реєстрація юрособи БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "РЕСТАВРАЦІЇ ХРАМОВО-ПАРКОВОГО КОМПЛЕКСУ В ПАМ'ЯТЬ ПРО ЖЕРТВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ". Керуючий директор — Паньок В'ячеслав Валерійович. Підприємство має юридичну адресу: Україна, 04107, місто Київ, вулиця Нагірна, будинок 1. Основний КВЕД компанії БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "РЕСТАВРАЦІЇ ХРАМОВО-ПАРКОВОГО КОМПЛЕКСУ В ПАМ'ЯТЬ ПРО ЖЕРТВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ" — 88.99 Надання іншої соціальної допомоги без забезпечення проживання, н.в.і.у.. Виторг підприємства за БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "РЕСТАВРАЦІЇ ХРАМОВО-ПАРКОВОГО КОМПЛЕКСУ В ПАМ'ЯТЬ ПРО ЖЕРТВ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ" складає 0 гривень