ПРЕДСТАВНИЦТВО ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «АНТИКОРУ­ПЦІЙНИЙ КОМІТЕТ МАЙДАНУ» В ДНІПРОПЕТРО­ВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Код ЄДРПОУ
39747981

ДиректорРешетилов Артем Олександрович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЄДРПОУ ПРЕДСТАВНИЦТВО ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «АНТИКОРУ­ПЦІЙНИЙ КОМІТЕТ МАЙДАНУ» В ДНІПРОПЕТРО­ВСЬКІЙ ОБЛАСТІ — 39747981.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент ПРЕДСТАВНИЦТВО ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «АНТИКОРУ­ПЦІЙНИЙ КОМІТЕТ МАЙДАНУ» В ДНІПРОПЕТРО­ВСЬКІЙ ОБЛАСТІ має статус — зареєстровано.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент 39747981 на 21.06.2023 має таку офіційну скорочену назву ПРЕДСТАВНИЦТВО ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «АНТИКОРУ­ПЦІЙНИЙ КОМІТЕТ МАЙДАНУ» В ДНІПРОПЕТРО­ВСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

На дату 21.06.2023 у 39747981 основний вид економічної діяльності 94.99 Діяльність інших громадських організацій, н.в.і.у..

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на 21.06.2023 контрагент 39747981 зареєстрований в Україна, 51900, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛ. ЮРІЯ САВЧЕНКО, будинок 6-В, квартира 10.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань статутний капітал компанії ПРЕДСТАВНИЦТВО ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «АНТИКОРУ­ПЦІЙНИЙ КОМІТЕТ МАЙДАНУ» В ДНІПРОПЕТРО­ВСЬКІЙ ОБЛАСТІ складає 100 грн

Реквізити компанії ПРЕДСТАВНИЦТВО ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "АНТИКОРУПЦІЙНИЙ КОМІТЕТ МАЙДАНУ" В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Давайте оглянемо детальну інформацію про юридичну особу ПРЕДСТАВНИЦТВО ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "АНТИКОРУПЦІЙНИЙ КОМІТЕТ МАЙДАНУ" В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ. Статутний капітал компанії складає 100 гривень. Директор підприємства — Решетилов Артем Олександрович. Компанія зареєстрована за юридичною адресою: Україна, 51900, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вулиця Юрія Савченко, будинок 6-В, квартира 10. Основний КВЕД контрагента ПРЕДСТАВНИЦТВО ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "АНТИКОРУПЦІЙНИЙ КОМІТЕТ МАЙДАНУ" В ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ — 94.99 Діяльність інших громадських організацій, н.в.і.у.