Код ЄДРПОУ

41075088

ТОВ «ФУЛАГРОТРЕЙД»

Директор
Кривенченко Юрій Петрович
 • Payment systems
  Анульоване свідоцтво ПДВ № 410750819183 станом на
  Компанія зареєстрована на загальній системі оподаткування

  Реєстраційні дані

  Керівники
  Власники

  Історія змін реєстраційної інформації

  Історія змін реєстраційної інформації
  ДатаЗмінаБулоСтало
  Увійдіть для отримання дати останніх змінЗмінилась назваТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕРНОСВІТЛО"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФУЛАГРОТРЕЙД"
  Змінилась коротка назваТОВ "ТЕРНОСВІТЛО"ТОВ "ФУЛАГРОТРЕЙД"
  Змінилась адреса46005, Тернопільська обл., місто Тернопіль, ВУЛИЦЯ МИКУЛИНЕЦЬКА, будинок 4649101, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, Центральний район, ВУЛИЦЯ ВОЙЦЕХОВИЧА, будинок 77
  Змінився керівникКушнір Петро ВасильовичКривенченко Юрій Петрович
  Змінився вид діяльності68.20 Надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин
  Видалений бенефіціарний власникЩиренко Василь Васильович
  Видалений бенефіціарний власникХориняк Ярослава Петрівна
  Видалений бенефіціарний власникПотюк Василь Михайлович
  Видалений бенефіціарний власникЯремчук Юрій Романович
  Видалений бенефіціарний власникЖивчик Мирослав Орестович
  Видалений бенефіціарний власникКічула Оксана Михайлівна
  Видалений бенефіціарний власникГапоненко Юрій Андрійович
  Змінився керівникДраган Орест МаркіяновичКушнір Петро Васильович
  🇺🇦 Опендатабот

  Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

  Перевірити компанію

  Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

  ТелеграмВайбер

  Опендатабот для телефону

  AppstoreGoogle Play

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЄДРПОУ ТОВ «ФУЛАГРОТРЕЙД» — 41075088.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент ТОВ «ФУЛАГРОТРЕЙД» має статус — зареєстровано.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань дата заснування ТОВ «ФУЛАГРОТРЕЙД» — 10.01.2017

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент 41075088 на 28.04.2023 має таку офіційну скорочену назву ТОВ «ФУЛАГРОТРЕЙД».

  На дату 28.04.2023 у 41075088 основний вид економічної діяльності 46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на 28.04.2023 контрагент 41075088 зареєстрований в Україна, 49101, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вулиця Войцеховича, будинок 77.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань статутний капітал компанії ТОВ «ФУЛАГРОТРЕЙД» складає 3 500 грн

  Щоб отримати відсканований статут ТОВ «ФУЛАГРОТРЕЙД» знайдіть компанію в Опендатаботі за кодом 41075088, натисніть на кнопку “Статут” та сплатить. Після оплати ви отримуєте посилання на архів зі статутом підприємства.

  Реквізити компанії ТОВ «ФУЛАГРОТРЕЙД»

  Отримайти повну юридичну інформацію про контрагента ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФУЛАГРОТРЕЙД". Дата реєстрації ТОВ "ФУЛАГРОТРЕЙД" — 10.01.2017. ТОВ "ФУЛАГРОТРЕЙД" має статутний капітал 3 500 гривень. На данний момент директором підприємства є — Кривенченко Юрій Петрович. Юрідична адреса підприємства ТОВ "ФУЛАГРОТРЕЙД": Україна, 49101, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вулиця Войцеховича, будинок 77. Головний вид діяльності компанії — 46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин