Код ЄДРПОУ

41773558

ТОВ «ВКП АГРОФАКТОР»

Директор
Гринько Павло Олегович
 • Payment systems
  Компанія зареєстрована на загальній системі оподаткування

  Реєстраційні дані

  Керівники
  Власники

  Фінансова звітність

  Фінансова звітність
  2020
  Дохід0 грн
  Чистий прибуток0 грн
  Активи0 грн
  Зобов'язання0 грн
  Кількість працівників

  Історія змін реєстраційної інформації

  Історія змін реєстраційної інформації
  ДатаЗмінаБулоСтало
  Увійдіть для отримання дати останніх змінЗмінилась назваТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЛУ"ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВКП АГРОФАКТОР"
  Змінилась коротка назваТОВ "КЛУ"Тов "вкп Агрофактор"
  Змінився вид діяльності14.11 Виробництво одягу зі шкіри46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин
  🇺🇦 Опендатабот

  Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

  Перевірити компанію

  Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

  ТелеграмВайбер

  Опендатабот для телефону

  AppstoreGoogle Play

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЄДРПОУ ТОВ «ВКП АГРОФАКТОР» — 41773558.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань дата заснування ТОВ «ВКП АГРОФАКТОР» — 01.12.2017

  На дату 28.04.2023 у 41773558 основний вид економічної діяльності 46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на 28.04.2023 контрагент 41773558 зареєстрований в Україна, 61002, Харківська обл., місто Харків, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 5.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань статутний капітал компанії ТОВ «ВКП АГРОФАКТОР» складає 1 000 грн

  Щоб отримати відсканований статут ТОВ «ВКП АГРОФАКТОР» знайдіть компанію в Опендатаботі за кодом 41773558, натисніть на кнопку “Статут” та сплатить. Після оплати ви отримуєте посилання на архів зі статутом підприємства.

  У ТОВ «ВКП АГРОФАКТОР» скорочене найменування юридичної особи англійською мовою "VKR AGROFACTOR" LLC
  У ТОВ «ВКП АГРОФАКТОР» повне найменування юридичної особи англійською мовою "VKP AGROFACTOR" LIMITED LIABILITY COMPANY

  Реквізити компанії ТОВ «ВКП АГРОФАКТОР»

  Отримайти повну юридичну інформацію про контрагента ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВКП АГРОФАКТОР". Дата реєстрації ТОВ "ВКП АГРОФАКТОР" — 01.12.2017. Статутний капітал компанії складає 1 000 гривень. На данний момент директором підприємства є — Гринько Павло Олегович. Юрідична адреса ТОВ "ВКП АГРОФАКТОР": Україна, 61002, Харківська область, місто Харків, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 5. Основний КВЕД юридичної особи — 46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин