Код ЄДРПОУ

41951697

ГО «КБКППГ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ»

Директор
Коломоєць Петро Іванович
 • Payment systems
  Статус «неприбуткова організація» отриманий 12.03.2018 в категорії «громадськi об'єднання»

  Реєстраційні дані

  Керівники
  Власники

  Історія змін реєстраційної інформації

  Історія змін реєстраційної інформації
  ДатаЗмінаБулоСтало
  Увійдіть для отримання дати останніх змінЗмінився керівникЦелуйко Сергій ПилиповичКоломоєць Петро Іванович
  🇺🇦 Опендатабот

  Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

  Перевірити компанію

  Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

  ТелеграмВайбер

  Опендатабот для телефону

  AppstoreGoogle Play

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЄДРПОУ ГО «КБКППГ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ» — 41951697.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент ГО «КБКППГ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ» має статус — зареєстровано.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань дата заснування ГО «КБКППГ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ» — 20.02.2018

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент 41951697 на 20.08.2022 має таку офіційну скорочену назву ГО «КБКППГ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ».

  На дату 20.08.2022 у 41951697 основний вид економічної діяльності 94.99 Діяльність інших громадських організацій, н.в.і.у..

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на 20.08.2022 контрагент 41951697 зареєстрований в Україна, 69057, Запорізька обл., місто Запоріжжя, площа Профспілок, будинок 2, квартира 2.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань статутний капітал компанії ГО «КБКППГ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ» складає 0 грн

  Щоб отримати відсканований статут ГО «КБКППГ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ» знайдіть компанію в Опендатаботі за кодом 41951697, натисніть на кнопку “Статут” та сплатить. Після оплати ви отримуєте посилання на архів зі статутом підприємства.

  Реквізити компанії ГО «КБКППГ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ»

  Отримайти повну юридичну інформацію про контрагента ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "КОМІТЕТ ПО БОРОТЬБІ З КОРУПЦІЄЮ І ПОРУШЕННЯМ ПРАВ ГРОМАДЯН В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ". Дата реєстрації ГО "КОМІТЕТ ПО БОРОТЬБІ З КОРУПЦІЄЮ І ПОРУШЕННЯМ ПРАВ ГРОМАДЯН В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ" — 20.02.2018. Компанія має статутний капітал у розмірі 0 гривень. Керуючий директор ГО "КОМІТЕТ ПО БОРОТЬБІ З КОРУПЦІЄЮ І ПОРУШЕННЯМ ПРАВ ГРОМАДЯН В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ" є — Коломоєць Петро Іванович. Компанія має юридичну адресу: Україна, 69057, Запорізька область, місто Запоріжжя, площа Профспілок, будинок 2, квартира 2. Головний КВЕД ГО "КОМІТЕТ ПО БОРОТЬБІ З КОРУПЦІЄЮ І ПОРУШЕННЯМ ПРАВ ГРОМАДЯН В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ" — 94.99 Діяльність інших громадських організацій, н.в.і.у.