Код ЄДРПОУ

42969841

СОК «АГРОЄДНІСТЬ»

Директор
Гаврилюк Анатолій Володимирович
 • Payment systems
  Компанія зареєстрована на загальній системі оподаткування

  Реєстраційні дані

  Керівники
  Власники

  Володіння корпоративними правами

  1 компанія

  🇺🇦 Опендатабот

  Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

  Перевірити компанію

  Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

  ТелеграмВайбер

  Опендатабот для телефону

  AppstoreGoogle Play

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЄДРПОУ СОК «АГРОЄДНІСТЬ» — 42969841.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент СОК «АГРОЄДНІСТЬ» має статус — зареєстровано.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань дата заснування СОК «АГРОЄДНІСТЬ» — 24.04.2019

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент 42969841 на 27.08.2023 має таку офіційну скорочену назву СОК «АГРОЄДНІСТЬ».

  На дату 27.08.2023 у 42969841 основний вид економічної діяльності 46.11 Діяльність посередників у торгівлі сільськогосподарською сировиною, живими тваринами, текстильною сировиною та напівфабрикатами.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на 27.08.2023 контрагент 42969841 зареєстрований в Україна, 21020, Вінницька обл., місто Вінниця, вулиця Магістратська, будинок 160.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань статутний капітал компанії СОК «АГРОЄДНІСТЬ» складає 0 грн

  Щоб отримати відсканований статут СОК «АГРОЄДНІСТЬ» знайдіть компанію в Опендатаботі за кодом 42969841, натисніть на кнопку “Статут” та сплатить. Після оплати ви отримуєте посилання на архів зі статутом підприємства.

  Реквізити компанії СОК «АГРОЄДНІСТЬ»

  Отримайти повну юридичну інформацію про контрагента СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "АГРОЄДНІСТЬ". Дата реєстрації СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "АГРОЄДНІСТЬ" в ЄДР — 24.04.2019. Компанія має статутний капітал у розмірі 0 гривень. На данний момент керівником компанії є — Гаврилюк Анатолій Володимирович. Компанія СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "АГРОЄДНІСТЬ" зареєстрована за юридичною адресою: Україна, 21020, Вінницька область, місто Вінниця, вулиця Магістратська, будинок 160. Головний КВЕД юрсоби СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "АГРОЄДНІСТЬ" — 46.11 Діяльність посередників у торгівлі сільськогосподарською сировиною, живими тваринами, текстильною сировиною та напівфабрикатами

  Компанії за класом «Діяльність посередників у торгівлі сільськогосподарською сировиною, живими тваринами, текстильною сировиною та напівфабрикатами» та найбільшим виторгом

  1. ПП «ЦЕНТРАГРО­ЕКСПОРТ»
  2. ТОВ «АГРЕЙН ТРЕЙДИНГ»
  3. ТОВ «ОРГАНІК ЕКСПОРТ»
  4. ТОВ «ЕКОЛАН ІНГРЕДІЄНТИ»
  5. ТОВ «КАРМАЛЮК ЮА»
  6. ТОВ «РОМИР-ТРЕЙД»
  7. ТОВ «ОЛЕКСАНДРА ПЛЮС 2014»
  8. ТОВ «ГЕНЕКС РІТЕЙЛ»
  9. ТОВ «ГНК УКРАЇНА»
  10. ТОВ «ГОЛД ЕКСІМ»