МОНАСТИР ЗСГДММ У КРАМАТОРСЬКУ

Код ЄДРПОУ42983143

ДиректорЦідило Надія Василівна

СтатутPayment systems
Статус «неприбуткова організація» отриманий 23.02.2021 в категорії «релiгiйнi органiзацiї»
Керівники з обмеженнями

ВІДПОВІДНО ДО СТАТУТУ

Фінансова звітність

Фінансова звітність
2020
Дохід0 грн
Чистий прибуток0 грн
Активи0 грн
Зобов'язання0 грн
Кількість працівників

Історія змін реєстраційної інформації

Історія змін реєстраційної інформації
ДатаЗмінаБулоСтало
14.07.2021Змінилась назваРЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЖІНОЧИЙ МОНАСТИР СЛУЖЕБНИЦЬ ГОСПОДА І ДІВИ МАРІЇ З МАТАРА ДОНЕЦЬКОГО ЕКЗАРХАТУ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ В МІСТІ КРАМАТОРСЬК ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЖІНОЧИЙ МОНАСТИР У КРАМАТОРСЬКУ ПРОВІНЦІЇ ЗАРВАНИЦЬКОЇ БОЖОЇ МАТЕРІ В УКРАЇНІ ЗГРОМАДЖЕННЯ СЛУЖЕБНИЦЬ ГОСПОДА І ДІВИ МАРІЇ З МАТАРА УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ"
Змінилась коротка назваМОНАСТИР ЗСГДММ У КРАМАТОРСЬКУ
Змінився керівникПилипчук Ірина ДмитрівнаЦідило Надія Василівна
Видалений засновникРЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНЕ УПРАВЛІННЯ ДОНЕЦЬКОГО ЕКЗАРХАТУ УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКОКАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ"

Земельні ділянки у власності1 ділянка

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмТелеграмВайберВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЄДРПОУ МОНАСТИР ЗСГДММ У КРАМАТОРСЬКУ — 42983143.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань дата заснування МОНАСТИР ЗСГДММ У КРАМАТОРСЬКУ — 06.05.2019

На дату 25.10.2022 у 42983143 основний вид економічної діяльності 94.91 Діяльність релігійних організацій.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на 25.10.2022 контрагент 42983143 зареєстрований в Україна, 84307, Донецька обл., місто Краматорськ, ВУЛИЦЯ АКТЮБІНСЬКА, будинок 17.

У МОНАСТИР ЗСГДММ У КРАМАТОРСЬКУ скорочене найменування юридичної особи англійською мовою CONVENT OF SSVM IN KRAMATORSK
У МОНАСТИР ЗСГДММ У КРАМАТОРСЬКУ повне найменування юридичної особи англійською мовою RELIGIOUS ORGANIZATION "THE FEMALE CONVENT IN KRAMATORSK OF THE PROVINCE OF OUR LADY OF ZARVANYTSIA IN UKRAINE OF THE INSTITUTE SERVANTS OF THE LORD AND THE VIRGIN OF MATARA OF THE UKRAINIAN GREEK-CATHOLIC CHURCH"

Реквізити компанії РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЖІНОЧИЙ МОНАСТИР У КРАМАТОРСЬКУ ПРОВІНЦІЇ ЗАРВАНИЦЬКОЇ БОЖОЇ МАТЕРІ В УКРАЇНІ ЗГРОМАДЖЕННЯ СЛУЖЕБНИЦЬ ГОСПОДА І ДІВИ МАРІЇ З МАТАРА УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ"

Отримайти повну юридичну інформацію про контрагента РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЖІНОЧИЙ МОНАСТИР У КРАМАТОРСЬКУ ПРОВІНЦІЇ ЗАРВАНИЦЬКОЇ БОЖОЇ МАТЕРІ В УКРАЇНІ ЗГРОМАДЖЕННЯ СЛУЖЕБНИЦЬ ГОСПОДА І ДІВИ МАРІЇ З МАТАРА УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ". Дата реєстрації РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЖІНОЧИЙ МОНАСТИР У КРАМАТОРСЬКУ ПРОВІНЦІЇ ЗАРВАНИЦЬКОЇ БОЖОЇ МАТЕРІ В УКРАЇНІ ЗГРОМАДЖЕННЯ СЛУЖЕБНИЦЬ ГОСПОДА І ДІВИ МАРІЇ З МАТАРА УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ" в ЄДР — 06.05.2019. Цідило Надія Василівна займає посаду керівника. Юрідична адреса РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЖІНОЧИЙ МОНАСТИР У КРАМАТОРСЬКУ ПРОВІНЦІЇ ЗАРВАНИЦЬКОЇ БОЖОЇ МАТЕРІ В УКРАЇНІ ЗГРОМАДЖЕННЯ СЛУЖЕБНИЦЬ ГОСПОДА І ДІВИ МАРІЇ З МАТАРА УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ": Україна, 84307, Донецька область, місто Краматорськ, вулиця Актюбінська, будинок 17. Основний КВЕД компанії — 94.91 Діяльність релігійних організацій. За 2020 компанія отримала виторг на суму 0 гривень