Код ЄДРПОУ

45400343

ДНУ «ІРГЕМО»

Директор
Абрамян Тетяна Анатоліївна
 • Payment systems
  У компанії нещодавно змінилась назва,
  Це нова компанія, заснована
  Статус «неприбуткова організація» отриманий 27.02.2024 в категорії «бюджетнi установи»

  Реєстраційні дані

  Керівники
  Власники

  Історія змін реєстраційної інформації

  Історія змін реєстраційної інформації
  ДатаЗмінаБулоСтало
  Увійдіть для отримання дати останніх змінДоданий засновникДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З РОЗВИТКУ МЕЛІОРАЦІЇ, РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПРОДОВОЛЬЧИХ ПРОГРАМ
  Видалений засновникДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО МЕЛІОРАЦІЇ ТА РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ
  Змінилась назваДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА, ЕКОЛОГІЇ МОРЯ ТА ОКЕАНОГРАФІЇ"ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА, ЕКОЛОГІЇ МОРЯ ТА ОКЕАНОГРАФІЇ"

  Участь у тендерах

  14 тендерів

  Обсяг продажів
  2023
  Покупки1 474 023 грн
  ще 3 тендери, подивитися в реєстрі
  🇺🇦 Опендатабот

  Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

  Перевірити компанію

  Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

  ТелеграмВайбер

  Опендатабот для телефону

  AppstoreGoogle Play

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань код ЄДРПОУ ДНУ «ІРГЕМО» — 45400343.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент ДНУ «ІРГЕМО» має статус — зареєстровано.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань дата заснування ДНУ «ІРГЕМО» — 17.10.2023

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань контрагент 45400343 на 27.03.2024 має таку офіційну скорочену назву ДНУ «ІРГЕМО».

  На дату 27.03.2024 у 45400343 основний вид економічної діяльності 72.11 Дослідження й експериментальні розробки у сфері біотехнологій.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, на 27.03.2024 контрагент 45400343 зареєстрований в Україна, 04053, місто Київ, вулиця Кониського Олександра, будинок 82 А.

  Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань статутний капітал компанії ДНУ «ІРГЕМО» складає 0 грн

  Щоб отримати відсканований статут ДНУ «ІРГЕМО» знайдіть компанію в Опендатаботі за кодом 45400343, натисніть на кнопку “Статут” та сплатить. Після оплати ви отримуєте посилання на архів зі статутом підприємства.

  У ДНУ «ІРГЕМО» скорочене найменування юридичної особи англійською мовою SSI "IFMEO"
  У ДНУ «ІРГЕМО» повне найменування юридичної особи англійською мовою STATE SCIENTIFIC INSTITUTION "INSTITUTE OF FIHERIES, MARINE ECOLOGY AND OCEANOGRAPHY"

  Реквізити компанії ДНУ «ІРГЕМО»

  Отримайти повну юридичну інформацію про контрагента ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА, ЕКОЛОГІЇ МОРЯ ТА ОКЕАНОГРАФІЇ". Підприємство ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА, ЕКОЛОГІЇ МОРЯ ТА ОКЕАНОГРАФІЇ" зареєстровано — 17.10.2023. Статутний фонд підприємства ДЕРЖАВНА НАУКОВА УСТАНОВА "ІНСТИТУТ РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА, ЕКОЛОГІЇ МОРЯ ТА ОКЕАНОГРАФІЇ" становить 0 гривень. Керівник — Абрамян Тетяна Анатоліївна. Юрідична адреса: Україна, 04053, місто Київ, вулиця Кониського Олександра, будинок 82 А. Основним видом діяльності є — 72.11 Дослідження й експериментальні розробки у сфері біотехнологій