Справа № 761/34827/21
Провадження № 1-кс/761/19567/2021
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
01 жовтня 2021 року місто Київ
Шевченківський районний суд міста Києва у складі слідчого судді ОСОБА_1 ,
за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщені суду клопотання слідчого СУ ГУ НП в Київській області ОСОБА_3 , погоджене прокурором Київської обласної прокуратури ОСОБА_4 , у кримінальному провадженні №12021110000000616, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 22.09.2021, за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України, про арешт майна,
В С Т А Н О В И В:
До Шевченківського районного суду міста Києва надійшло клопотання слідчого СУ ГУ НП в Київській області ОСОБА_3 , погоджене прокурором Київської обласної прокуратури ОСОБА_4 , у кримінальному провадженні №12021110000000616, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 22.09.2021, за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України, про арешт майна, яке вилучене 23.09.2021 в ході обшуку автомобіля «AUDI А8L», чорного кольору, державний номерний знак НОМЕР_1 , на праві власності належить ТОВ «КВАРТАЛ 95» ЄДРПОУ 37663088, адреса власника (КОАТУУ) КОАТУУ-0521610100, Україна, Калинівка, Вінницька область, Калинівський район, м. Калинівка, вул. Леніна, 52/а, гараж, а саме на: два фрагмента скла, виявлених на підлозі на коврику задньої правої частини салону авто, правого заднє пасажирське сидіння; змив з ручки відкривання та утримування дверей з правої задньої двері з внутрішньої сторони; змив з ручки відкривання та утримування дверей з лівої задньої двері з внутрішньої сторони; змив з ручки відкривання та утримування дверей з передньої лівої двері з внутрішньої сторони (водійське); змив з важеля коробки перемикання передач; змив з керма автомобіля; змив з ручки відкривання та утримування дверей з передньої правої двері з внутрішньої сторони; предмет схожий на оболонку кулі, металевий елемент жовто-сірого кольору схожий на фрагмент оболонки кулі, металеві елементи в кількості 8 штук, виявлені на килиму водійського сидіння; металеве осердя кулі, виявлене під водійським сидінням; металеве осердя кулі, виявлене на підлозі; змив РБК з передньої лівої частини водійського сидіння; металевий елемент схожий на осердя кулі, виявлений на захисній частині двигуна; предмет схожий на оболонку кулі та предмет схожий на осердя кулі та дрібні металеві елементи 3 штуки, виявлені в середині багажнику; фрагмент оболонки кулі з верхньої лівої частини обшивки багажника; частина фрагменту оболонки кулі, виявлена в гумовому ущільнювачі багажника; предмет схожий на кулю із запасного колеса з багажнику авто; змив РБК з пластикової обшивки стойки в салоні авто поруч з водійським сидінням; предмет схожий на осердя кулі, фрагмент оболонки, виявлені при підніманні авто на стойці під автомобілем на підлозі під моторним відсіком; три фрагмента металу при демонтажі підкрилку лівого переднього колеса; предмет схожий на оболонку кулі при демонтажі підкрилку правого переднього колеса; предмет схожий на осердя кулі на пластиковому захисті нижньої частини бамперу; килим з-під ніг водійського сидіння.
Клопотання мотивовано тим, що Слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в Київській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №12021110000000616 від 22.09.2021, відомості про яке внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань 22.09.2021, за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України.
Досудовим розслідуванням встановлено, що 22.09.2021 о 10 год. 15 хв. ОСОБА_5 , 1963 р.н., рухаючись за кермом автомобіля марки «AUDI А8L», чорного кольору, державний номерний знак НОМЕР_1 , разом з першим помічником Президента України ОСОБА_6 , 1964 р.н., який перебував на пасажирському сидінні, виїхали з адреси проживання останнього, а саме: АДРЕСА_1 .
Рухаючись на вищевказаному автомобілі на автодорозі між селами Ходосівка та Кременище Обухівського району Київської області з лісосмуги невстановлена особа з невстановленої автоматичної зброї здійснила постріли в напрямку автомобіля марки «AUDI А8L», чорного кольору, державний номерний знак НОМЕР_1 , в результаті чого нанесла механічні пошкодження, а також ОСОБА_5 отримав тілесні ушкодження у вигляді вогнепальних поранень в ногу та був госпіталізований до лікарні «Феофанія».
Згідно довідки за результатами огляду у ОСОБА_5 наявні наступні тілесні ушкодження: вогнепальне сліпе кутове ураження лівого стегна, відкритий уламковий перелом лівої стегнової кістки зі зміщенням уламків.
22.09.2021 проведено огляд місця події поблизу автодороги Київ- Знам`янка в напрямку м. Обухів, паркова зона прилегла до магазину АТБ маркет, що розташований за адресою: АДРЕСА_2 , в ході якого виявлено та вилучено автомобіль «AUDI А8L», чорного кольору, державний номерний знак НОМЕР_1 , vin- НОМЕР_2 .
22.09.2021 автомобіль «AUDI А8L», чорного кольору, державний номерний знак НОМЕР_1 , vin- НОМЕР_2 визнано речовим доказом.
23.09.2021 заступником начальника відділу СУ ГУНП в Київській області ОСОБА_7 в порядку ч. 3 ст. 233 КПК України, з метою врятування майна, а саме речових доказів, яке має суттєве значення у кримінальному провадженні, у відповідності до норм КПК України, в АДРЕСА_3 проведено невідкладний обшук автомобіля «AUDI А8L», чорного кольору, державний номерний знак НОМЕР_1 , під час якого виявлено та вилучено: на підлозі на коврику задньої правої частини салону авто, праве заднє пасажирське сидіння два фрагмента скла; змив з ручки відкривання та утримування дверей з правої задньої двері з внутрішньої сторони; змив з ручки відкривання та утримування дверей з лівої задньої двері з внутрішньої сторони; змив з ручки відкривання та утримування дверей з передньої лівої двері з внутрішньої сторони (водійське); змив з важеля коробки перемикання передач; змив з керма автомобіля; змив з ручки відкривання та утримування дверей з передньої правої двері з внутрішньої сторони; на килиму водійського сидіння предмет схожий на оболонку кулі, металевий елемент жовто-сірого кольору схожий на фрагмент оболонки кулі, металеві елементи в кількості 8 штук; під водійським сидінням металеве осердя кулі; на підлозі металеве осердя кулі; на передній лівій частині водійського сидіння змив РБК; на захисній частині двигуна металевий елемент схожий на осердя кулі; в середині багажнику предмет схожий на оболонку кулі та предмет схожий на осердя кулі та дрібні металеві елементи 3 штуки; з верхньої лівої частини обшивки багажника фрагмент оболонки кулі; в гумовому ущільнювачі багажника частина фрагменту оболонки кулі; із запасного колеса з багажнику авто предмет схожий на кулю; на пластиковій обшивці стойки в салоні авто поруч з водійським сидінням змив РБК; при підніманні авто на стойці під автомобілем на підлозі під моторним відсіком предмет схожий на осердя кулі, фрагмент оболонки; при демонтажі підкрилку лівого переднього колеса три фрагмента металу; при демонтажі підкрилку правого переднього колеса схожий на оболонку кулі; на пластиковому захисті нижньої частини бамперу схожий на осердя кулі; килим з-під ніг водійського сидіння бирки за допомогою яких був опечатаний авто.
Постановою слідчого СУ ГУ НП в Київській області ОСОБА_3 від 23.09.2021 зазначене майно визнано речовим доказом у кримінальному провадженні.
Відтак, зважаючи на те, що вилучене 23.09.2021 під час обшуку майно, мають суттєве значення для об`єктивного, повного і всебічного дослідження всіх обставин кримінального провадження, може зберігати на собі сліди вчинення кримінальних правопорушень, містити інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, є речовими доказами, тому, з метою їх збереження, виникла необхідність у накладені на них арешту із забороною права на відчуження, розпорядження та користування.
В судове засідання слідчий не з`явився, про дату, час та місце судового розгляду повідомлений належним чином, однак подав до суду заяву, в якій просив провести розгляд клопотання без його участі та задовольнити клопотання про арешт майна з підстав у ньому наведених. Крім того, слідчий просив здійснити розгляд клопотання без повідомлення власників майна, їх представників, оскільки це є необхідним з метою забезпечення арешту майна, а також долучив копію ухвали слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва від 28.09.2021, якою надано дозвіл заступнику начальника відділу СУ ГУ НП в Київській області ОСОБА_7 на проведення обшуку автомобіля AUDI А8L», чорного кольору, державний номерний знак НОМЕР_1 з метою відшукання та вилучення майна, на яке слідчий просить накласти арешт.
Слідчий суддя, дослідивши матеріали клопотання, заслухавши доводи прокурора, дійшов висновку про наступне.
Так, СУ ГУ НП в Київській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №12021110000000616від 22.09.2021, за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України.
23.09.2021 заступником начальника відділу СУ ГУНП в Київській області ОСОБА_7 в порядку ч. 3 ст. 233 КПК України, з метою врятування майна, а саме речових доказів, яке має суттєве значення у кримінальному провадженні, у відповідності до норм КПК України, в м. Київ, вул. Північно-Сирецька, 49 -Б проведено невідкладний обшук автомобіля «AUDI А8L», чорного кольору, державний номерний знак НОМЕР_1 .
Згідно протоколу обшуку від 23.09.2021 заступником начальника відділу СУ ГУНП в Київській області ОСОБА_7 під час обшуку автомобіля «AUDI А8L», чорного кольору, державний номерний знак НОМЕР_1 , виявлено та вилучено майно, зокрема, два фрагмента скла, виявлених на підлозі на коврику задньої правої частини салону авто, правого заднє пасажирське сидіння; змив з ручки відкривання та утримування дверей з правої задньої двері з внутрішньої сторони; змив з ручки відкривання та утримування дверей з лівої задньої двері з внутрішньої сторони; змив з ручки відкривання та утримування дверей з передньої лівої двері з внутрішньої сторони (водійське); змив з важеля коробки перемикання передач; змив з керма автомобіля; змив з ручки відкривання та утримування дверей з передньої правої двері з внутрішньої сторони; предмет схожий на оболонку кулі, металевий елемент жовто-сірого кольору схожий на фрагмент оболонки кулі, металеві елементи в кількості 8 штук, виявлені на килиму водійського сидіння; металеве осердя кулі, виявлене під водійським сидінням; металеве осердя кулі, виявлене на підлозі; змив РБК з передньої лівої частини водійського сидіння; металевий елемент схожий на осердя кулі, виявлений на захисній частині двигуна; предмет схожий на оболонку кулі та предмет схожий на осердя кулі та дрібні металеві елементи 3 штуки, виявлені в середині багажнику; фрагмент оболонки кулі з верхньої лівої частини обшивки багажника; частина фрагменту оболонки кулі, виявлена в гумовому ущільнювачі багажника; предмет схожий на кулю із запасного колеса з багажнику авто; змив РБК з пластикової обшивки стойки в салоні авто поруч з водійським сидінням; предмет схожий на осердя кулі, фрагмент оболонки, виявлені при підніманні авто на стойці під автомобілем на підлозі під моторним відсіком; три фрагмента металу при демонтажі підкрилку лівого переднього колеса; предмет схожий на оболонку кулі при демонтажі підкрилку правого переднього колеса; предмет схожий на осердя кулі на пластиковому захисті нижньої частини бамперу; килим з-під ніг водійського сидіння.
28.09.2021 ухвалою слідчого судді Шевченківського районного суду міста Києва надано дозвіл заступнику начальника відділу СУ ГУ НП в Київській області ОСОБА_7 на проведення обшуку (який проведено в порядку ч. 3 ст. 233 КПК України) автомобіля AUDI А8L», чорного кольору, державний номерний знак НОМЕР_1 , з метою відшукання та вилучення майна, на яке слідчий просить накласти арешт.
Як вбачається з матеріалів клопотання, накласти арешт на вказане майно орган досудового розслідування просить з метою збереження речових доказів, оскільки вилучені речі мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.
Частиною 1 ст. 7 КПК України визначено, що зміст і форма кримінального провадження повинні відповідати загальним засадам кримінального провадження, до яких, зокрема, відноситься законність.
Вказана засада кримінального провадження в силу приписів статті 9 КПК України полягає в обов`язку слідчого, прокурора, слідчого судді під час кримінального провадження неухильно дотримуватися вимог, зокрема, Кримінального процесуального кодексу України.
Згідно з ч. 1 ст. 131 КПК України захід забезпечення кримінального провадження застосовується з метою досягнення дієвості цього провадження.
Одним із заходів забезпечення кримінального провадження є арешт майна (ч. 2 ст. 131 КПК України).
Так, відповідно до положень п. 1 ч. 2 ст. 167 КПК України тимчасово вилученим майном можуть бути речі, якщо вони підшукані, виготовлені, пристосовані чи використані як засоби чи знаряддя вчинення кримінального правопорушення, та (або) зберегли на собі його сліди.
Частиною 2 ст. 168 КПК України визначено, що тимчасове вилучення майна може здійснюватися під час обшуку, що в силу ч. 5 ст. 171 КПК України покладає на слідчого або прокурора обов`язок звернутись до слідчого судді з клопотанням про накладення арешту на це майно.
Відповідно до ч. 1 ст. 170 КПК України арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом злочину, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна. Арешт майна скасовується у встановленому цим Кодексом порядку. Завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, зникнення, втрати, знищення, використання, перетворення, пересування, передачі, відчуження.
Положеннями п. 1 ч. 2 ст. 170 КПК України встановлено, що арешт майна допускається з метою забезпечення, зокрема, збереження речових доказів.
При цьому, ч. 3 ст. 170 КПК України передбачено, що у випадку накладення арешту на майно з метою збереження речових доказів, арешт накладається на майно будь-якої фізичної або юридичної особи за наявності достатніх підстав вважати, що воно відповідає критеріям, зазначеним устатті 98цього Кодексу.
Так, в силу ст. 98 КПК України речовими доказами є матеріальні об`єкти, які були знаряддям вчинення кримінального правопорушення, зберегли на собі його сліди або містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, в тому числі предмети, що були об`єктом кримінально протиправних дій, гроші, цінності та інші речі, набуті кримінально протиправним шляхом або отримані юридичною особою внаслідок вчинення кримінального правопорушення.
Отже, майно, яке за обґрунтованої підозри органу досудового розслідування має одну або декілька ознак, наведених уст. 98 КПК України, може набути статусу речового доказу за рішенням слідчого, яке відповідно до вимог ч. 3ст. 110 КПК Україниприймається у формі постанови.
Постановою слідчого СУ ГУ НП в Київській області ОСОБА_3 від 23.09.2021 вилучене майно визнано речовим доказом у кримінальному провадженні.
Відповідно до ч. 10 ст. 170 КПК України арешт може бути накладений у встановленому цим Кодексом порядку на рухоме чи нерухоме майно, гроші у будь-якій валюті готівкою або у безготівковій формі, в тому числі кошти та цінності, що знаходяться на банківських рахунках чи на зберіганні у банках або інших фінансових установах, видаткові операції, цінні папери, майнові, корпоративні права, щодо яких ухвалою чи рішенням слідчого судді, суду визначено необхідність арешту майна. Не може бути арештовано майно, якщо воно перебуває у власності добросовісного набувача, крім арешту майна з метою забезпечення збереження речових доказів.
Згідно з рішеннями Європейського суду з прав людини під поняттям необхідності слід розуміти, що втручання відповідає нагальній суспільній необхідності та що воно пропорційне з правомірною метою, яку планується досягти (п. 67 справи «ОЛССОН (OLSSON) проти Швеції», п. 44 справи «Камензинд проти Швейцарії» та інші).
Також, з метою дотримання принципу верховенства права, органи влади повинні вживати усіх розумних і доступних їм заходів для забезпечення збирання та збереження доказів, які стосуються події злочину. Це не є обов`язком досягнення результату, але обов`язком вжиття заходів. Зазначені усталені принципи були висловлені, у тому числі, у справах: «Холодков і Холодкова проти України» (заява 29697/08, рішення від 07.05.2015), «Сердюк проти України» (заява 61876/08, рішення від 12.03.2015), «Мащенко проти України» (заява №42279/08, рішення від 11.06.2015).
Положеннями ч. 2 ст. 173 КПК України передбачено, що при вирішенні питання про арешт майна слідчий суддя, суд повинен враховувати:правову підставу для арешту майна;можливість використання майна як доказу у кримінальному провадженні (якщо арешт майна накладається у випадку, передбаченому пунктом 1 частини другої статті 170 цього Кодексу);наявність обґрунтованої підозри у вчиненні особою кримінального правопорушення або суспільно небезпечного діяння, що підпадає під ознаки діяння, передбаченого законом України про кримінальну відповідальність (якщо арешт майна накладається у випадках, передбачених пунктами 3, 4 частини другої статті 170 цього Кодексу);можливість спеціальної конфіскації майна (якщо арешт майна накладається у випадку, передбаченому пунктом 2 частини другої статті 170 цього Кодексу);розмір шкоди, завданої кримінальним правопорушенням, неправомірної вигоди, яка отримана юридичною особою (якщо арешт майна накладається у випадку, передбаченому пунктом 4 частини другої статті 170 цього Кодексу);розумність та співрозмірність обмеження права власності завданням кримінального провадження;наслідки арешту майна для підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб.
З огляду на положення ч. ч. 2, 3 ст. 170 КПК України майно, яке відповідає критеріям, визначеним у ст. 98 КПК України, повинно вилучатися та арештовуватися незалежно від того, хто є його власником, у кого і де воно знаходиться, незалежно від того чи належить воно підозрюваному чи іншій зацікавленій особі, оскільки в протилежному випадку не будуть досягнуті цілі застосування цього заходу запобігання можливості протиправного впливу (відчуження, знищення, приховання) на певне майно, що, як наслідок, перешкодить встановленню істини у кримінальному провадженні.
З урахуванням викладеного, арешт майна з огляду на положення, передбачені п.1 ч. 2 та ч. 3 ст. 170 КПК України, по суті являє собою форму забезпечення доказів і є самостійною правовою підставою для арешту майна поряд з забезпеченням цивільного позову та конфіскацією майна та, на відміну від двох останніх правових підстав, не вимагає оголошення підозри у кримінальному провадженні і не пов`язує особу підозрюваного з можливістю арешту такого майна.
Відповідної правової позиції дотримується і Київський апеляційний суд, зокрема, в ухвалі від 26.04.2021 у справі № 761/9915/21, в ухвалі від 29.04.2021 у справі № 761/9904/21, в ухвалі від 29.06.2021 у справі №761/15401/21.
Водночас, при вирішенні клопотання сторони обвинувачення, слідчий суддя враховує, що закон не вимагає, щоб докази на підтвердження вчинення кримінального правопорушення були повними та достатніми на даній стадії кримінального провадження, однак вони мають бути такими, щоб слідчий суддя був впевнений у тому, що дані докази можуть дати підстави для пред`явлення обґрунтованої підозри у вчиненні того чи іншого кримінального правопорушення. Крім того, наявність доказів у кримінальному провадженні має давати слідчому судді впевненість у тому, що в даному кримінальному провадженні необхідно застосувати зазначений вид заходу забезпечення кримінального провадження з метою досягнення дієвості цього провадження та уникнення негативних наслідків.
Так,матеріали провадження свідчать, що на даному етапі кримінального провадження потреби досудового розслідування виправдовують таке втручання у права та інтереси власника майна з метою запобігання зникнення майна, що може перешкодити кримінальному провадженню, а слідчий суддя, в свою чергу, не вправі вирішувати ті питання, які повинен вирішувати суд при розгляді кримінального провадження по суті, тобто не вправі оцінювати докази з точки зору їх достатності і допустимості для визнання особи винною чи невинною у вчиненні злочину, а лише зобов`язаний на підставі розумної оцінки сукупності отриманих доказів визначити, що причетність особидо вчинення кримінального правопорушення є вірогідною та достатньою для застосування щодо неї заходів забезпечення кримінального провадження, одним із яких і є накладення арешту на майно.
При цьому, доказів негативних наслідків від застосування такого заходу забезпечення кримінального провадження слідчим суддею не встановлено.
Враховуючи викладене та правову кваліфікацію кримінального правопорушення, за фактом вчинення якого здійснюється досудове розслідування кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12021110000000616 від 22.09.2021, та в межах якого подано дане клопотання, а також фактичні обставини кримінального провадження, слідчий суддя з метою запобігання можливості приховування, псування, знищення, перетворення, яке постановою слідчого від 23.09.2021 визнано речовим доказом та відповідає критеріям, зазначеним у ст. 98 КПК України, дійшов висновку про наявність достатніх підстав для накладення арешту на майно, тимчасово вилучене 23.09.2021 під час проведення невідкладного обшуку автомобіля «AUDI А8L», чорного кольору, державний номерний знак НОМЕР_1 , на праві власності належить ТОВ «КВАРТАЛ 95» ЄДРПОУ 37663088, адреса власника (КОАТУУ) КОАТУУ-0521610100, Україна, Калинівка, Вінницька область, Калинівський район, м. Калинівка, вул. Леніна, 52/а, гараж, а саме на: два фрагмента скла, виявлених на підлозі на коврику задньої правої частини салону авто, правого заднє пасажирське сидіння; змив з ручки відкривання та утримування дверей з правої задньої двері з внутрішньої сторони; змив з ручки відкривання та утримування дверей з лівої задньої двері з внутрішньої сторони; змив з ручки відкривання та утримування дверей з передньої лівої двері з внутрішньої сторони (водійське); змив з важеля коробки перемикання передач; змив з керма автомобіля; змив з ручки відкривання та утримування дверей з передньої правої двері з внутрішньої сторони; предмет схожий на оболонку кулі, металевий елемент жовто-сірого кольору схожий на фрагмент оболонки кулі, металеві елементи в кількості 8 штук, виявлені на килиму водійського сидіння; металеве осердя кулі , виявлене під водійським сидінням; металеве осердя кулі, виявлене на підлозі; змив РБК з передньої лівої частини водійського сидіння; металевий елемент схожий на осердя кулі, виявлений на захисній частині двигуна; предмет схожий на оболонку кулі та предмет схожий на осердя кулі та дрібні металеві елементи 3 штуки, виявлені в середині багажнику; фрагмент оболонки кулі з верхньої лівої частини обшивки багажника; частина фрагменту оболонки кулі, виявлена в гумовому ущільнювачі багажника; предмет схожий на кулю із запасного колеса з багажнику авто; змив РБК з пластикової обшивки стойки в салоні авто поруч з водійським сидінням; предмет схожий на осердя кулі, фрагмент оболонки, виявлені при підніманні авто на стойці під автомобілем на підлозі під моторним відсіком; три фрагмента металу при демонтажі підкрилку лівого переднього колеса; предмет схожий на оболонку кулі при демонтажі підкрилку правого переднього колеса; предмет схожий на осердя кулі на пластиковому захисті нижньої частини бамперу; килим з-під ніг водійського сидіння.
Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 2, 7, 9, 98, 131, 132, 170-173, 309, 395 КПК України, слідчий суддя
У Х В А Л И В:
Клопотання слідчого СУГУ НПв Київськійобласті ОСОБА_3 ,погоджене прокуроромКиївської обласноїпрокуратури ОСОБА_4 ,у кримінальномупровадженні №12021110000000616,внесеному доЄдиного реєструдосудових розслідувань22.09.2021,за ознакамивчинення кримінальногоправопорушення,передбаченого ч.2ст.15,п.1ч.2ст.115КК України,про арештмайна задовольнити.
Накласти арешт на майно, яке вилучене 23.09.2021 в ході обшуку автомобіля «AUDI А8L», чорного кольору, державний номерний знак НОМЕР_1 , на праві власності належить ТОВ «КВАРТАЛ 95» ЄДРПОУ 37663088, адреса власника (КОАТУУ) КОАТУУ-0521610100, Україна, Калинівка, Вінницька область, Калинівський район, м. Калинівка, вул. Леніна, 52/а, гараж, а саме на:
-два фрагмента скла, виявлених на підлозі на коврику задньої правої частини салону авто, правого заднє пасажирське сидіння;
-змив з ручки відкривання та утримування дверей з правої задньої двері з внутрішньої сторони;
-змив з ручки відкривання та утримування дверей з лівої задньої двері з внутрішньої сторони;
-змив з ручки відкривання та утримування дверей з передньої лівої двері з внутрішньої сторони (водійське);
-змив з важеля коробки перемикання передач; змив з керма автомобіля; змив з ручки відкривання та утримування дверей з передньої правої двері з внутрішньої сторони;
-предмет схожий на оболонку кулі, металевий елемент жовто-сірого кольору схожий на фрагмент оболонки кулі, металеві елементи в кількості 8 штук, виявлені на килиму водійського сидіння;
-металеве осердя кулі, виявлене під водійським сидінням;
-металеве осердя кулі, виявлене на підлозі;
-змив РБК з передньої лівої частини водійського сидіння;
-металевий елемент схожий на осердя кулі, виявлений на захисній частині двигуна;
-предмет схожий на оболонку кулі та предмет схожий на осердя кулі та дрібні металеві елементи 3 штуки, виявлені в середині багажнику;
-фрагмент оболонки кулі з верхньої лівої частини обшивки багажника;
-частина фрагменту оболонки кулі, виявлена в гумовому ущільнювачі багажника;
-предмет схожий на кулю із запасного колеса з багажнику авто;
-змив РБК з пластикової обшивки стойки в салоні авто поруч з водійським сидінням;
-предмет схожий на осердя кулі, фрагмент оболонки, виявлені при підніманні авто на стойці під автомобілем на підлозі під моторним відсіком;
-три фрагмента металу при демонтажі підкрилку лівого переднього колеса;
-предмет схожий на оболонку кулі при демонтажі підкрилку правого переднього колеса;
-предмет схожий на осердя кулі на пластиковому захисті нижньої частини бамперу;
-килим з-під ніг водійського сидіння.
Ухвала підлягає негайному виконанню.
На ухвалу слідчого судді безпосередньо до Київського апеляційного суду протягом п`яти днів з дня її оголошення може бути подана апеляційна скарга. Якщо ухвалу суду постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк апеляційного оскарження для такої особи обчислюється з дня отримання нею копії судового рішення.
Арешт майна також може бути скасовано повністю чи частково ухвалою слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження за клопотанням підозрюваного, обвинуваченого, їх захисника чи законного представника, іншого власника або володільця майна, представника юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, якщо вони доведуть, що в подальшому застосуванні цього заходу відпала потреба або арешт накладено необґрунтовано.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Суд | Шевченківський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 01.10.2021 |
Оприлюднено | 22.05.2024 |
Номер документу | 100093156 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про арешт майна |
Кримінальне
Шевченківський районний суд міста Києва
Дунаєвська Д. Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні