Ухвала
від 06.10.2021 по справі 753/17761/21
ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КИЄВА

справа № 753/17761/21

провадження № 2/753/8580/21

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"06" жовтня 2021 р. м. Київ

Дарницький районний суд м. Києва у складі головуючого судді Курічової В.М., розглянувши позовну заяву Громадської організації садівницьке товариство Ельвіра до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості по членським та цільовим внескам,

УСТАНОВИВ:

02.08.2021 до Дарницького районного суду м. Києва звернулась Громадська організація садівницьке товариство Ельвіра до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості по членським внескам та цільовим внескам.

Ухвалою Дарницького районного суду м. Києва від 23.09.2021 позовну заяву залишено без руху на підставі абз. 2 ч. 1 ст. 177 ЦПК України та надано позивачу строк, який не може перевищувати 10 днів з дня вручення ухвали, для усунення недоліків.

04.10.2021 на виконання ухвали Дарницького районного суду м. Києва від 23.09.2021 через систему Електронний суд представник позивача подав заяву про усунення недоліків та копію квитанції Нової пошти як доказ надсилання позовної заяви відповідачу.

Відповідно до абз. 2 ч. 1 ст. 177 ЦПК України у разі подання до суду позовної заяви та документів, що додаються до неї в електронній формі, позивач зобов`язаний додати до позовної заяви доказ надсилання листом з описом вкладення іншим учасникам справи копій поданих до суду документів.

Таким чином, суд не може взяти до уваги копію квитанції Нової пошти як доказ виконання вимог ухвали Дарницького районного суду м. Києва від 23.09.2021 щодо надсилання листом з описом вкладення іншим учасникам справи копій поданих до суду документів, оскільки у такому поштовому відправленні відсутній опис вкладення .

Відповідно до ст. 185 ЦПК України вважаю необхідним повторно залишити позовну заяву без руху, надавши позивачу строк для усунення недоліків.

На виконання ухвали про залишення позовної заяви без руху позивачу слід надати:

- доказ надсилання листом з описом вкладення відповідачу копій поданих до суду документів.

Керуючись ст. 175, 177, 185, 353 ЦПК України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Позовну заяву Громадської організації садівницьке товариство Ельвіра до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості по членським та цільовим внескам повторно залишити без руху та надати позивачу строк, який не може перевищувати 5 днів з дня вручення ухвали, для усунення недоліків..

Роз`яснити, що у разі неусунення недоліків у встановлений строк позовна заява буде вважатися неподаною і повернута позивачу, що не перешкоджає повторному зверненню із позовною заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.

Копію ухвали направити позивачу.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню.

Суддя В.М. Курічова

СудДарницький районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення06.10.2021
Оприлюднено07.10.2021
Номер документу100166749
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —753/17761/21

Рішення від 08.02.2022

Цивільне

Дарницький районний суд міста Києва

Курічова В. М.

Рішення від 08.02.2022

Цивільне

Дарницький районний суд міста Києва

Курічова В. М.

Ухвала від 18.10.2021

Цивільне

Дарницький районний суд міста Києва

Курічова В. М.

Ухвала від 06.10.2021

Цивільне

Дарницький районний суд міста Києва

Курічова В. М.

Ухвала від 23.09.2021

Цивільне

Дарницький районний суд міста Києва

Курічова В. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні