ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

пр. Волі, 54а, м. Луцьк, 43010, тел./факс 72-41-10

E-mail: inbox@vl.arbitr.gov.ua Код ЄДРПОУ 03499885

УХВАЛА

про прийняття заяви про відкриття провадження

у справі про банкрутство

07 жовтня 2021 року Справа № 903/806/21 Суддя Господарського суду Волинської області Вороняк А. С., розглянувши матеріали

за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю Астра Фінанси

до боржника Дочірнього підприємства Волинський облавтодор Відкритого акціонерного товариства Державна акціонерна компанія Автомобільні дороги України

про відкриття провадження у справі про банкрутство,

встановив:

04.10.2021 Товариства з обмеженою відповідальністю Астра Фінанси звернулося до суду заяву про відкриття провадження у справі про банкрутство Дочірнього підприємства Волинський облавтодор Відкритого акціонерного товариства Державна акціонерна компанія Автомобільні дороги України .

17.10.2020 набрали чинності зміни внесені до Кодексу України з процедур банкрутства, а саме відповідно до п. 21 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства визначено, що до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи призначення арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією у разі відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) здійснюється з урахуванням особливостей, визначених цим пунктом. Заява ініціюючого кредитора або боржника - фізичної особи про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), крім відомостей, передбачених частиною першою статті 34, частиною другою статті 116 цього Кодексу, повинна містити пропозицію щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією. Ініціюючий кредитор або боржник - фізична особа додає до заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) заяву арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, про участь у справі, яка повинна відповідати вимогам, встановленим частиною третьою статті 28 цього Кодексу.

Заява Товариства з обмеженою відповідальністю Астра Фінанси про відкриття провадження у справі про банкрутство Дочірнього підприємства Волинський облавтодор Відкритого акціонерного товариства Державна акціонерна компанія Автомобільні дороги України містить пропозицію щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна, а саме ТзОВ Астра Фінанси просить призначити розпорядником майна Дочірнього підприємства Волинський облавтодор Відкритого акціонерного товариства Державна акціонерна компанія Автомобільні дороги України Сєрєбрєннікова Дениса Вікторовича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № 1911 від 11.04.2019).

До заяви Товариства з обмеженою відповідальністю Астра Фінанси про відкриття про провадження у справі про банкрутство додано заяву № 01-25/11 від 28.09.2021 арбітражного керуючого Сєрєбрєннікова Дениса Вікторовича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого № 1911 від 11.04.2019) про згоду на участь у справі про банкрутство Дочірнього підприємства Волинський облавтодор Відкритого акціонерного товариства Державна акціонерна компанія Автомобільні дороги України . Вивчивши матеріали заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство, суд визнав їх достатніми для прийняття заяви до розгляду та призначення розгляду заяви у підготовчому засіданні.

Керуючись ст.ст. 3, 12, 20, 41, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, ст.ст.1, 2, 28, 34, 35, 36 Кодексу України з процедур банкрутства, господарський суд,

ухвалив :

1. Заяву про відкриття провадження у справі про банкрутство Дочірнього підприємства Волинський облавтодор Відкритого акціонерного товариства Державна акціонерна компанія Автомобільні дороги України (вул.Ковельська,41, м.Луцьк, Волинська область, 43001, код ЄДРПОУ 32035139) прийняти до розгляду.

2. Справу призначити до розгляду в підготовчому судовому засіданні на "18" жовтня 2021 р. на 16:00 год.

Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Волинської області (м. Луцьк, пр. Волі, 54а ) в залі судових засідань №209.

3. В порядку попередньої підготовки справи до розгляду зобов`язати подати господарському суду до 15.10.2021 із супровідним листом через відділ документального забезпечення суду:

3.1. Боржнику: до дати проведення підготовчого засідання надати до господарського суду відзив на заяву про відкриття провадження у справі.

До відзиву боржника додаються докази відправлення заявнику копії відзиву. Крім відомостей, передбачених ГПК України, у відзиві боржника зазначаються:

- заперечення боржника щодо вимог заявника (заявників);

- загальна сума заборгованості боржника перед кредиторами за зобов`язаннями, що передбачають виплату грошових коштів, у тому числі зі сплати податків і зборів (обов`язкових платежів), з виплати заробітної плати;

- відомості про наявне у боржника майно, а також про всі рахунки боржника в установах банків та інших фінансово-кредитних установах, реквізити рахунків;

- відомості про всі рахунки, на яких ведеться облік прав на цінні папери, що належать боржнику у депозитарних установах, їх реквізити;

- відомості про проведення боржником діяльності, пов`язаної з державною таємницею;

- докази необґрунтованості вимог заявника (за наявності).

У відзиві боржника можуть зазначатися й інші відомості, що мають значення для розгляду справи.

До відзиву боржника також можуть бути додані клопотання боржника.

До відзиву також додається довідка органів приватизації (органів, уповноважених управляти об`єктами державної власності) про наявність або відсутність на балансі підприємства, щодо якого відкрито провадження у справі, державного майна, що в процесі приватизації (корпоратизації) не увійшло до статутного капіталу боржника.

Довести до відома боржника, що відсутність відзиву на заяву про відкриття провадження у справі не перешкоджає провадженню у справі.

Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://vl.arbitr.gov.ua.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Ухвала підписана 07.10.2021.

Суддя А. С. Вороняк

Дата ухвалення рішення 07.10.2021
Зареєстровано 07.10.2021
Оприлюднено 08.10.2021

Судовий реєстр по справі 903/806/21

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 15.11.2021 Господарський суд міста Києва Господарське
Ухвала від 18.10.2021 Господарський суд Волинської області Господарське
Ухвала від 18.10.2021 Господарський суд Волинської області Господарське
Ухвала від 07.10.2021 Господарський суд Волинської області Господарське

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону