ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
м. Київ
16.08.2021Справа № 910/274/21 За заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Іноваційна фінансова компанія" (01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, 5, оф. 6А, ідентифікаційний номер 35392373)
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія "Апофіс" (03151, м. Київ, вул. Очаківська/пров. Очаківський, 5/6, ідентифікаційний номер 37745720)
про банкрутство
Суддя Яковенко А.В.
секретар судового засідання Смігунов В.В.
Представники учасників:
від заявника - Тарантаєв І.А.,
розпорядник майна - Ведмедєв С.С.
ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
У січні 2021 року Товариство з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Іноваційна фінансова компанія" звернулося до суду з заявою про визнання банкрутом Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія "Апофіс".
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 16.01.2021 № 910/274/21 заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Іноваційна фінансова компанія" було прийнято до розгляду, підготовче засідання призначено на 17.02.2021.
08.02.2021 до суду надійшов відзив боржника на заяву про порушення провадження у справі про банкрутство.
10.02.2021 до Господарського суду м. Києва надійшла заява арбітражного керуючого Ведмедєва С.С. про участь у справі про банкрутство.
15.02.2021 до суду надійшла заява арбітражного керуючого Радько Д.В. про участь у справі про банкрутство.
Ухвалою Господарського суду м. Києва від 17.02.2021 відкрито провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія "Апофіс" (03151, м. Київ, вул. Очаківська/пров. Очаківський, 5/6, ідентифікаційний номер 37745720). Визнано грошові вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Іноваційна фінансова компанія" (01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, 5, оф. 6А, ідентифікаційний номер 35392373) до Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія "Апофіс" (03151, м. Київ, вул. Очаківська/пров. Очаківський, 5/6, ідентифікаційний номер 37745720) в розмірі 2 605 715,89 грн. Введено мораторій на задоволення вимог кредиторів. Введено процедуру розпорядження майном Товариства з обмеженою відповідальністю Компанія "Апофіс" (03151, м. Київ, вул. Очаківська/пров. Очаківський, 5/6, ідентифікаційний номер 37745720). Здійснено оприлюднення на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України повідомлення про порушення провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю Компанія "Апофіс" (03151, м. Київ, вул. Очаківська/пров. Очаківський, 5/6, ідентифікаційний номер 37745720) за номером 66132 від 23.03.2021р. Призначено розпорядником майна Товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія "Апофіс" (03151, м. Київ, вул. Очаківська/пров. Очаківський, 5/6, ідентифікаційний номер 37745720) арбітражного керуючого Ведмедєва Сергія Сергійовича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 1795 від 19.06.2017). Визначено дату проведення попереднього судового засідання на 19.05.2021 р.
23.03.2021 до Господарського суду м. Києва надійшла заява Акціонерного товариства "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Будагрокапітал" про визнання кредитором з грошовими вимогами на суму 13 241 473,41грн.
Ухвалою Господарського суду міста Києва від 26.03.2021 заяву Акціонерного товариства "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Будагрокапітал" про визнання кредитором з грошовими вимогами на суму 13 241 473,41грн. прийнято та призначено до розгляду у попередньому засіданні на 19.05.2021.
Судове засідання, призначене на 19.05.2021, не відбулось у зв`язку з перебуванням судді Яковенко А.В .у відпустці.
Ухвалою Господарського суду м. Києва від 16.06.2021 призначено розгляд справи у попередньому засіданні на 16.08.2021.
У судове засідання, призначене на 16.08.2021, з`явилися представник заявника та розпорядник майна.
Відповідно до ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства конкурсні кредитори за вимогами, що виникли до дня відкриття провадження у справі про банкрутство, зобов`язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують, протягом 30 днів з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство.
Відлік строку на заявлення грошових вимог кредиторів до боржника починається з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство.
Майнові вимоги кредиторів до боржника мають бути виражені в грошових одиницях і заявлені до господарського суду в порядку, встановленому цією статтею. Копії відповідних заяв та доданих до них документів кредитори надсилають боржнику та розпоряднику майна.
Відповідно до ч. 2 ст. 47 Кодексу України з процедур банкрутства у попередньому засіданні господарський суд розглядає всі вимоги кредиторів, що надійшли протягом строку, передбаченого частиною першою статті 45 цього Кодексу, у тому числі щодо яких були заперечення боржника або розпорядника майна.
За результатами попереднього засідання господарський суд постановляє ухвалу, в якій зазначаються: розмір та перелік усіх визнаних судом вимог кредиторів, що вносяться розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів; розмір та перелік не визнаних судом вимог кредиторів; дата проведення зборів кредиторів та комітету кредиторів; дата підсумкового засідання суду, на якому буде постановлено ухвалу про санацію боржника чи постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, чи ухвалу про закриття провадження у справі про банкрутство або ухвалу про продовження строку процедури розпорядження майном та відкладення підсумкового засідання суду, яке має відбутися у строки, встановлені частиною другою статті 44 цього Кодексу.
Розпорядник майна за результатами попереднього засідання вносить до реєстру вимог кредиторів відомості про кожного кредитора, розмір його вимог за грошовими зобов`язаннями, наявність права вирішального голосу в представницьких органах кредиторів, черговість задоволення кожної вимоги.
Неустойка (штраф, пеня) враховується в реєстрі вимог кредиторів окремо від основних зобов`язань у шосту чергу.
Погашення неустойки (штрафу, пені) у справі про банкрутство можливе лише в ліквідаційній процедурі.
Ухвала попереднього засідання є підставою для визначення кількості голосів, які належать кожному конкурсному кредитору під час прийняття рішення на зборах (комітеті) кредиторів. Для визначення кількості голосів для участі у представницьких органах кредиторів зі складу вимог конкурсних кредиторів виключається неустойка (штраф, пеня).
У ст. 64 Кодексу України з процедур банкрутства встановлено, що кошти, одержані від продажу майна банкрута, спрямовуються на задоволення вимог кредиторів у наступному порядку:
1) у першу чергу задовольняються:
вимоги щодо виплати заборгованості із заробітної плати перед працюючими та звільненими працівниками банкрута, грошові компенсації за всі невикористані дні щорічної відпустки та додаткової відпустки працівникам, які мають дітей, інші кошти, належні працівникам у зв`язку з оплачуваною відсутністю на роботі (оплата часу простою не з вини працівника, гарантії на час виконання державних або громадських обов`язків, гарантії і компенсації при службових відрядженнях, гарантії для працівників, що направляються для підвищення кваліфікації, гарантії для донорів, гарантії для працівників, що направляються на обстеження до медичного закладу, соціальні виплати у зв`язку з тимчасовою втратою працездатності за рахунок коштів підприємства тощо), а також вихідна допомога, належна працівникам у зв`язку з припиненням трудових відносин та нараховані на ці суми страхові внески на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування та інше соціальне страхування, у тому числі відшкодування кредиту, отриманого на ці цілі;
вимоги щодо виплати заборгованості із компенсації збитків, завданих Державному бюджету України внаслідок виконання рішень Європейського суду з прав людини, постановлених проти України;
вимоги кредиторів за договорами страхування;
витрати, пов`язані з провадженням у справі про банкрутство в господарському суді;
витрати кредиторів на проведення аудиту, якщо аудит проводився за рішенням господарського суду за рахунок їхніх коштів;
2) у другу чергу задовольняються:
вимоги із зобов`язань, що виникли внаслідок заподіяння шкоди життю та здоров`ю громадян, шляхом капіталізації у ліквідаційній процедурі відповідних платежів, у тому числі до Фонду соціального страхування України за громадян, які застраховані в цьому фонді, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, зобов`язань із сплати страхових внесків на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування та інше соціальне страхування, крім вимог, задоволених позачергово, з повернення невикористаних коштів Фонду соціального страхування України, а також вимоги громадян - довірителів (вкладників) довірчих товариств або інших суб`єктів підприємницької діяльності, які залучали майно (кошти) довірителів (вкладників);
3) у третю чергу задовольняються:
вимоги щодо сплати податків і зборів (обов`язкових платежів);
вимоги центрального органу виконавчої влади, що здійснює управління державним резервом;
4) у четверту чергу задовольняються вимоги кредиторів, не забезпечені заставою;
5) у п`яту чергу задовольняються вимоги щодо повернення внесків членів трудового колективу до статутного капіталу підприємства;
6) у шосту чергу задовольняються інші вимоги.
Так, за наслідками дослідження заяв кредиторів з грошовими вимогами до боржника, визнанню кредитором Товариства з обмеженою відповідальністю Компанія Апофіс підлягає:
Товариство з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Іноваційна фінансова компанія
В ході попереднього засідання, судом встановлено, що ухвалою про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю Компанія Апофіс від 17.02.2021 визнано безспірними вимоги Товариства з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Іноваційна фінансова компанія до боржника у розмірі 2 605 715,89 грн.
Поряд з вищеописаною заборгованістю, визнанню підлягає судовий збір, сплачений за подання заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство у розмірі 21 020,00 грн. та авансування арбітражному керуючому у розмірі 45 000,00 грн. з віднесенням до першої черги задоволення.
Акціонерне товариство Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд Будагрокапітал
Акціонерне товариство "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Будагрокапітал" звернулося із заявою про грошові вимоги кредитора на суму 13 241 473,41 грн. 23.03.2021, тобто у строк передбачений ч. 1 ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства.
На обґрунтування заявлених вимог зазначило наступне.
28.04.2016 між Акціонерним товариством Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд Будагрокапітал (надалі - Позикодавець) та Товариством з обмеженою відповідальністю Компанія Апофіс (надалі - Позичальник) укладено Договір позики № П/28/04-16.
Пунктом 1.1 Договору визначено, що в порядку та на умовах, визначених цим Договором, Позикодавець передає у власність Позичальнику грошові кошти у розмірі, визначеному в п. 2.1 цього Договору (надалі іменується позика), а Позичальник зобов`язується повернути позику у визначений цим Договором строк і сплатити відсотки за користування позикою, визначені у п. 2.2 цього Договору.
Згідно з п. 2.1 Договору розмір позики становить 13 240 000,00 грн.
Відповідно до п. 2.2 Договору за користування позикою Позичальник сплачує Позикодавцеві 20 відсотків річних від суми позики.
Пунктом 3.1 Договору визначено, що Позикодавець передає позику Позичальникові в день підписання Сторонами цього Договору.
Згідно з п. 4.1 Договору позика надається строком на 5 років. Перебіг строку позики починається з моменту передачі позики у порядку, визначеному у розділі 3 цього Договору.
Відповідно до п. 4.3 Договору Позичальник зобов`язується повністю повернути Позикодавцеві суми отриманої позики не пізніше 27.04.2021.
Згідно з п. 4.5 Договору обрахування строку користування позикою і нарахування відсотків за користування позикою здійснюється за фактичну кількість календарних днів користування позикою. При цьому відсотки з користування позикою нараховуються у відсотках від суми позики з наступного дня після дня надання позики Позичальнику (перерахування грошових коштів на поточних банківський рахунок Позичальника) до дня повного погашення заборгованості за позикою (зарахування грошових коштів на поточний банківський рахунок Позикодавця) включно. Нарахування відсотків за користування позикою здійснюється на залишок заборгованості Позичальника за позикою щомісяця, за період з першого по останнє число місяця включно (у місяці, в якому була надана позика, - за період з наступного дня після надання позики Позичальнику по останнє число місяця включно; у місяці, в якому здійснюється повернення позики, - за період з першого числа такого місяця до дня повного погашення заборгованості за позикою включно).
Пунктом 4.6. Договору визначено, що відсотки за користування позикою виплачуються щомісяця до дня повернення позики до 10 числа місяця, наступного за місяцем, за який нгараховано відсотки. Виплата відсотків за користування позикою у місяці, в якому здійснюється повернення позики, здійснюється одночасно із поверненням позики.
Відповідно до п. 4.7 Договору у випадку виникнення простроченої заборгованості по цьому Договору при надходженні на рахунок Позикодавця грошових коштів для виконання зобов`язань Позичальника Позикодавець спрямовує такі кошти на погашення простроченої заборгованості в такій черговості: 1) у першу чергу здійснюється сплата відсотків за користування позикою; 2) у другу чергу здійснюється повернення суми позики; 3) в третю чергу здійснюється сплата пені.
Згідно з п. 8.1 Договору в разі невиконання зобов`язання, передбаченого п. 1.1 цього Договору, Позичальник на вимогу Позикодавця, зобов`язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три відсотки річних від простроченої суми.
Згідно з Додатковою угодою № 1 до Договору позики № П/28/04-16 від 28.04.2016 Сторони домовились, що за користування позикою Позичальник сплачує Позикодавцеві 25 відсоктів річних від суми позики. Встановлено графік платежів згідно з п. 4.4 Договору. Крім того, доповнено п. 7.4 Договору підпунктом 5 у наступній редакції: з метою забезпечення в повному обсязі виконання своїх зобов`язань за Договором, надати в заставу Позикодавцю частку у статутному капіталі ТОВ Укр-Агро-Продукт , розмір частки 892 210 часток, що складає 25 % статутного капіталу ТОВ Укр-Агро-Продукт , що в грошовому еквіваленті становить в 892 210,00 грн., яка буде придбана Позичальником за рахунок коштів позики. Позичальник зобов`язується укласти нотаріально завірений договір застави в термін до 30.09.2016.
21.09.2016 між Акціонерним товариством Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд Будагрокапітал (надалі - Заставодержатель) та Товариством з обмеженою відповідальністю Компанія Апофіс (надалі - Заставодавець) укладено Договір застави.
Пунктом 1.1 Договору визначено, що цим Договором забезпечується виконання зобов`язань, що виникло у Товариства з обмеженою відповідальністю Компанія Апофіс (надалі - Позичальник) на підставі Договору позики № П/28/04-16 від 28.04.2016 з усіма змінами і доповненнями до нього, включаючи всі додаткові угоди до нього, що укладені на дату набуття чинності цим Договором або будуть укладені у майбутньому та додаткові угоди (надалі - Основний договір). За умовами Основного договору Позичальник зобов`язується повернути позику Позикодавцеві в сумі 13 240 000,00 грн. із терміном повернення виконання зобов`язання за Основним договором - до 27.04.2021.
Згідно з п. 1.2 Договору в забезпечення виконання зобов`язань, зазначених у п. 1.1 цього Договору, Заставодавець на умовах, передбачених цим Договором, передає у заставу належне йому на праві власності майно, а саме: 892 210 часток, що складає 25 % статутного капіталу Товариства з обмеженою відповідальністю Укр-Агро-Продукт (надалі - Товариство), що в грошовому еквіваленті становить 892 210,00 грн. (надалі - Предмет застави).
Відповідно до п. 1.3 Договору заставна вартість Предмету застави визначена Сторонами і становить 13 235 000,00 грн.
Кошти за Договором позики № П/28/04-16 були перераховані Позикодавцем Товариству з обмеженою відповідальністю Компанія Апофіс 26.04.2016 у розмірі 13 240 000,00 грн. згідно з випискою АБ Укргазбанк № 29/04/2016.
24.09.2020 боржник за погодженням із заявленим кредитором продав свою частку у статутному капіталі ТОВ Укр-Агро-Продукт , розмір частки складає 25 % статутного капіталу ТОВ Укр-Агро-Продукт , про що було укладено договір купівлі-продажу частки у статутному капіталі зазначеного товариства від 24.09.2020 між Товариством з обмеженою відповідальністю Компанія Апофіс (надалі - Продавець), Товариством з обмеженою відповідальністю Ардіс Фінанс (надалі - Покупець) та Акціонерним товариством Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд Будагрокапітал (надалі - Заставодержатель, Кредитор, Одержуватель грошових коштів, Вигодонабувач).
Пунктом 1.5 Договору визначено, що продаж частки здійснюється за ціною 13 235 000,00 грн.
Згідно з п. 1.11 Договору Продавець здійснює відчуження частки для задоволення вимог Кредитора (Заставодержателя) з Договору позики, які забезпечені заставою частки, що продається за цим Договором. Кредитор надає письмову згоду на відчуження частки відповідно до пп. 3.1.4 Договору застави.
Пунктом 1.12 Договору визначено, що оплата Покупцем вартості частки здійснюється Одержувачу грошових коштів у безготівковій формі на його розрахунковий рахунок і є виконанням частини зобов`язань Продавцем перед Одержувачем грошових коштів за Договором позики, а також для Одержувача грошових коштів є коштами спільного інвестування.
Відповідно до ст. 509 Цивільного кодексу України зобов`язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов`язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від вчинення певної дії (негативне зобов`язання), а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов`язку. Зобов`язання виникають з підстав, встановлених статтею 11 цього Кодексу. Зобов`язання має ґрунтуватися на засадах добросовісності, розумності та справедливості.
Згідно зі ст. 525 Цивільного кодексу України одностороння відмова від зобов`язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом.
Частиною 1 статті 526 Цивільного кодексу України визначено, що зобов`язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.
Згідно з ч. 1 ст. 612 Цивільного кодексу України боржник вважається таким, що прострочив, якщо він не приступив до виконання зобов`язання або не виконав його у строк, встановлений договором або законом.
Відповідно до статті 1046 Цивільного кодексу України за договором позики одна сторона (позикодавець) передає у власність другій стороні (позичальникові) грошові кошти або інші речі, визначені родовими ознаками, а позичальник зобов`язується повернути позикодавцеві таку ж суму грошових коштів (суму позики) або таку ж кількість речей того ж роду та такої ж якості. Договір позики є укладеним з моменту передання грошей або інших речей, визначених родовими ознаками.
Згідно зі ст. 1049 Цивільного кодексу України позичальник зобов`язаний повернути позикодавцеві позику (грошові кошти у такій самій сумі або речі, визначені родовими ознаками, у такій самій кількості, такого самого роду та такої самої якості, що були передані йому позикодавцем) у строк та в порядку, що встановлені договором. Якщо договором не встановлений строк повернення позики або цей строк визначений моментом пред`явлення вимоги, позика має бути повернена позичальником протягом тридцяти днів від дня пред`явлення позикодавцем вимоги про це, якщо інше не встановлено договором.
Враховуючи зазначені обставини та графік платежів, який передбачений Додатковою угодою до Договору позики № П/28/04-16 від 28.04.2016, залишок заборгованості за цим Договором складає 12 141 666,67 грн.
Крім того, відповідно до графіку платежів Товариство з обмеженою відповідальністю Компанія Апофіс зобов`язувалося сплатити відсотки за користування позикою, які частково були погашені за рахунок реалізації предмета застави, проте 266 910,11 грн. погашені не були.
Згідно зі ст. 625 Цивільного кодексу України боржник, який прострочив виконання грошового зобов`язання, на вимогу кредитора зобов`язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом.
Заявленим кредитором у порядку ст. 625 Цивільного кодексу України нараховано на розмір основної заборгованості 682 557,74 грн. інфляційного збільшення боргу та 150 438,89 грн. три відсотки річних.
Збоку боржника заявлена заборгованість Акціонерного товариства Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд Будагрокапітал у розмірі 13 241 473,41 грн. визнається у повному обсязі.
Ураховуючи викладене, суд дійшов висновку про визнання Акціонерного товариства Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд Будагрокапітал кредитором боржника на суму 13 241 473,41 грн. з віднесенням до четвертої черги задоволення.
Поряд з вищеописаною заборгованістю, визнанню також підлягають судові витрати кредитора у розмірі 4 540,00 грн.
Відповідно до абз. 1 ч. 8 ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства розпорядник майна зобов`язаний окремо повідомити господарський суд про вимоги кредиторів, які забезпечені заставою майна боржника, згідно з їхніми заявами, а за відсутності таких заяв - згідно з даними обліку боржника, а також внести окремо до реєстру відомості про майно боржника, яке є предметом застави згідно з відповідним державним реєстром.
Доказів наявності у боржника майна, що перебуває у заставі (іпотеці), суду не подано.
Відповідно до абзацу 2 ч. 8 ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства розпорядник майна зобов`язаний окремо повідомити господарський суд про вимоги щодо виплати заробітної плати, авторської винагороди, аліментів, а також про вимоги щодо відшкодування шкоди, заподіяної життю та здоров`ю громадян, згідно із заявами таких кредиторів та/або даними обліку боржника.
Заяви з вимогами щодо виплати заробітної плати, авторської винагороди, аліментів, а також вимоги щодо відшкодування шкоди, заподіяної життю та здоров`ю громадян до суду не надходили.
Станом на 16.08.2021 заяв від кредиторів та осіб, які виявили бажання взяти участь у санації боржника не надійшло.
Дослідивши матеріали справи, додатково перевіривши правові підстави заявлення кредиторами грошових вимог до боржника, господарський суд вважає за доцільне затвердити реєстр вимог кредиторів та закінчити попереднє засідання.
Керуючись ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. ст. 232, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд -
УХВАЛИВ:
1. Визнати кредитором у справі № 910/274/21 по відношенню Товариства з обмеженою відповідальністю Компанія Апофіс :
- Товариство з обмеженою відповідальністю Фінансова компанія Іноваційна фінансова компанія з грошовими вимогами на суму 2 671 735,89 грн., з яких: 66 020,00 грн. - вимоги першої черги, 2 605 715,89 грн. - вимоги четвертої черги;
- Акціонерне товариство "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Будагрокапітал" з грошовими вимогами на суму 13 246 013,41 грн., з яких: 4 540,00 грн. - вимоги першої черги, 13 241 473,41 грн. - вимоги четвертої черги.
2. Зобов`язати розпорядника майна Товариства з обмеженою відповідальністю Компанія Апофіс у п`ятиденний строк з дня отримання даної ухвали надати суду уточнений реєстр вимог кредиторів, оформлений відповідно до вимог Кодексу України з процедур банкрутства.
3. Зобов`язати розпорядника майна Товариства з обмеженою відповідальністю Компанія Апофіс проаналізувати фінансову, господарську та інвестиційну діяльність боржника, його становище на товарних ринках; надати письмові докази про розмір активу та пасиву Товариства з обмеженою відповідальністю Компанія Апофіс , наявну дебіторську заборгованість.
4. Зобов`язати розпорядника майна організувати проведення зборів кредиторів у відповідності до ст. 48 Кодексу України з процедур банкрутства, вирішити питання відносно подальшого розгляду справи та відповідні протоколи надати суду.
5. Встановити дату проведення зборів кредиторів та комітету кредиторів: 18.10.21.
6. Зобов`язати розпорядника майна надати суду звіт про свою діяльність в процедурі розпорядження майном з врахуванням вимог ст.ст. 44-49 Кодексу України з процедур банкрутства.
7. Визначити дату проведення підсумкового судового засідання у справі № 910/274/21 на 08.11.21 о12:40 год . Засідання відбудеться у приміщені господарського суду м. Києва в залі судових засідань № 3 (корпус Б).
8. Кредитори, вимоги яких заявлені після завершення строку, визначеного для їх подання, є конкурсними, однак не мають права вирішального голосу на зборах та комітеті кредиторів.
9. Копію ухвали направити учасникам провадження у справі та розпоряднику майна.
Ухвала набирає законної сили в порядку ч.ч. 4, 5 ст.9 Кодексу України з процедур банкрутства та може бути оскаржена. Оскарження ухвали не зупиняє провадження у справі про банкрутство
Повний текст ухвали складено 04.10.2021
Суддя А.В. Яковенко
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 16.08.2021 |
Оприлюднено | 08.10.2021 |
Номер документу | 100177034 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Яковенко А.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні