Справа № 275/870/21
УХВАЛА
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
12 жовтня 2021 року
Суддя Брусилівського районного суду Житомирської області Данилюк О. С. , розглянувши матеріали позову ОСОБА_1 до Іванківської селищної ради Вишгородського району Київської області, ОСОБА_2 , тертя особа - Вишнева міська державна нотаріальна контора про визнання заповіту недійсним, -
ВСТАНОВИВ:
11.10.2021 позивач звернулася до суду з позовом до Іванківської селищної ради Вишгородського району Київської області, ОСОБА_2 , тертя особа - Вишнева міська державна нотаріальна контора, у якому просила:
- визнати недійсним заповіт, який було посвідчено 08.10.2019 в Жміївській сільській раді Іванківського району Київської області ,яким ОСОБА_3 заповіла своє майно іншій особі.
12.10.2021 до відкриття провадження у справі позивачкою подано заяву про відкликання позову.
Згідно з ч. 3 ст. 13 ЦПК України учасник справи розпоряджається своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд.
Згідно п. 3 ч. 4 ст. 185 ЦПК України заява повертається у випадках, коли до постановлення ухвали про відкриття провадження у справі від позивача надійшла заява про врегулювання спору або заява про відкликання позовної заяви.
Оскільки заява про відкликання позову подана до відкриття провадження та беручи до уваги що із змісту клопотання позивачки вбачається її бажання відкликати подану нею позовну заяву, дане клопотання підлягає задоволенню, а позов - поверненню позивачці.
Керуючись ст.ст.185, 260, 353 ЦПК України, суддя,-
ПОСТАНОВИВ:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Іванківської селищної ради Вишгородського району Київської області, ОСОБА_2 , тертя особа - Вишнева міська державна нотаріальна контора про визнання заповіту недійсним - повернути заявнику.
Копію позову залишити в суді (ч. 6 ст. 185 ЦПК України).
Копію ухвали про повернення позову невідкладно надіслати особі, яка подала заяву.
Роз`яснити позивачу, що відповідно до частини 7 статті 186 ЦПК України повернення заяви не позбавляє права повторного звернення із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення до Житомирського апеляційного суду в порядку ст.355 ЦПК України.
Учасник справи, якому повна ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 ЦПК України.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги ухвала суду, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Суддя: О. С. Данилюк
Суд | Брусилівський районний суд Житомирської області |
Дата ухвалення рішення | 12.10.2021 |
Оприлюднено | 13.10.2021 |
Номер документу | 100287251 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Брусилівський районний суд Житомирської області
Данилюк О. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні