ЦЮРУПИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СУДОВИЙ НАКАЗ

13.10.2021

Справа № 664/2900/21

Провадження № 2-н/664/209/21

СУДОВИЙ НАКАЗ

13 жовтня 2021 року м. Олешки

Суддя Цюрупинського районного суду Херсонської області Никифоров Є.О., розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Дочірнє підприємство Вектор-Плюс , місцезнаходження: Херсонська область, м. Олешки, вул. Поштова, 21-А, кв. 1, код ЄДРПОУ 43388178, МФО 352479, р/р № НОМЕР_1 в ПАТ КБ Приватбанк , про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_2 , зареєстроване місце проживання за адресою: АДРЕСА_1 , заборгованості по оплаті за житлово-комунальні послуги, і враховуючи, що: відповідно до положення п. 2 ч. 1 ст. 5 ЗУ Про житлово-комунальні послуги , до житлово-комунальних послуг належить житлова послуга - послуга з управління багатоквартирним будинком; відповідно до ч. 1 ст. 9 ЗУ Про житлово-комунальні послуги , споживач здійснює оплату за спожиті житлово-комунальні послуги щомісяця, якщо інший порядок та строки не визначені відповідним договором. Споживач не звільняється від оплати житлово-комунальних послуг, отриманих ним до укладення відповідного договору; відповідно до ч. 2 ст. 625 ЦК України боржник, який прострочив виконання грошового зобов`язання, на вимогу кредитора зобов`язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом; відповідно до положення ч. 1 ст. 161 ЦПК України, судовий наказ може бути видано у разі, якщо заявлено вимогу про стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг з урахуванням індексу інфляції та трьох відсотків річних, нарахованих заявником на суму заборгованості; відповідно до ч. 1 ст. 141 ЦПК України, судовий збір покладається на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог, -

НАКАЗУЮ:

Стягнути з боржника ОСОБА_1 на користь стягувача Товариства з обмеженою відповідальністю Дочірнє підприємство Вектор-Плюс :

- суму основного боргу за період з 01.10.2018 року по 31.05.2021 року в розмірі 7993,33 грн. (сім тисяч дев`ятсот дев`яносто три грн. 33 коп.); суму інфляції - 837,38 грн. (вісімсот тридцять сім грн. 38 коп.); суму 3% річних - 343,55 грн. (триста сорок три грн. 55 коп.) та сплачену суму судового збору в розмірі 227,00 грн., а всього - 9401,26 (дев`ять тисяч чотириста одна грн. 26 коп.)

Під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядав обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.

Копію судового наказу разом з копією заяви стягувача з копіями доданих до неї документів не пізніше наступного дня надіслати боржникові.

З судовим наказом (текстом) можна ознайомитися за веб-адресою у Єдиному державному реєстрі судових рішень: http://reyestr.court.gov.ua/.

Судовий наказ оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.

Боржник має право протягом п`ятнадцяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до нього документів подати заяву про його скасування до Цюрупинського районного суду Херсонської області.

У разі ненадходження до суду заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п`яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили.

Протягом п`яти днів з дня набрання судовим наказом законної сили надіслати його копію (текст) стягувачу на його офіційну електронну адресу або рекомендованим чи цінним листом у разі відсутності офіційної електронної адреси.

Суддя Є.О. Никифоров

Дата ухвалення рішення 13.10.2021
Зареєстровано 13.10.2021
Оприлюднено 13.10.2021

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону