ЦЮРУПИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СУДОВИЙ НАКАЗ

13.10.2021

Цюрупинський районний суд Херсонської області

СУДОВИЙ НАКАЗ

Справа № 664/2987/21

13 жовтня 2021 року м. Олешки Херсонський район Херсонська область

Суддя Цюрупинського районного суду Херсонської області Савчак С. П., розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ВЕКТОР-ПЛЮС , код ЄДРПОУ 43388178, що розташоване за адресою: Херсонська область, м. Олешки, вул. Поштова, буд. 21-а, кв. 1, про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , зареєстрованої за адресою: АДРЕСА_1 , заборгованості за надані послуги з управління багатоквартирним будинком, і враховуючи, що: відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 7 ЗУ Про житлово-комунальні послуги Індивідуальний споживач зобов`язаний оплачувати надані житлово-комунальні послуги за цінами/тарифами, встановленими відповідно до законодавства, у строки, встановлені відповідними договорами ; відповідно до ст. 625 ЦК України , боржник, який прострочив виконання грошового зобов`язання, на вимогу кредитора зобов`язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений договором або законом ; відповідно до п.3 ч.1 ст.161 ЦПК України , судовий наказ може бути видано у разі, якщо заявлено вимогу про стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг, телекомунікаційних послуг, послуг телебачення та радіомовлення з урахуванням індексу інфляції та 3 відсотків річних, нарахованих заявником на суму заборгованості; відповідно до п.7 ч.1 ст.168 ЦПК України суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті; відповідно до ч.1 ст.141 ЦПК України , судовий збір покладається на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог, -

НАКАЗУЮ:

Стягнути з боржника ОСОБА_1 на користь товариства з обмеженою відповідальністю ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ВЕКТОР-ПЛЮС заборгованість за отримані житлово-комунальні послуги з управління багатоквартирним будинком за період з 01.10.2018 року по 30.09.2021 року:

- сума основного боргу в розмірі 5554 (п`ять тисяч п`ятсот п`ятдесят чотири) грн. 77 коп., сума інфляції в розмірі 522 (п`ятсот двадцять дві) грн. 74 коп., сума трьох відсотків річних в розмірі 266 (двісті шістдесят шість) грн. 68 коп., а всього 6344,19 гривень (на р/р № НОМЕР_2 в ПАТ КБ Приватбанк , МФО 352479, код ЄДРПОУ 43388178);

Стягнути з ОСОБА_1 на користь товариства з обмеженою відповідальністю ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ВЕКТОР-ПЛЮС судові витрати по сплаті судового збору в розмірі 227.00 (двісті двадцять сім гривні нуль копійок) грн. (на р/р № НОМЕР_2 в ПАТ КБ Приватбанк , МФО 352479, код ЄДРПОУ 43388178).

Під час розгляду вимог у порядку наказного провадження та видачі судового наказу суд не розглядав обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.

Копію судового наказу разом з копією заяви стягувача з копіями доданих до неї документів не пізніше наступного дня надіслати боржникові.

З судовим наказом (текстом) можна ознайомитися за веб-адресою у Єдиному державному реєстрі судових рішень: http://reyestr.court.gov.ua/.

Судовий наказ оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.

Боржник має право протягом п`ятнадцяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до нього документів подати заяву про його скасування до Цюрупинського районного суду Херсонської області.

У разі ненадходження до суду заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п`яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили.

Протягом п`яти днів з дня набрання судовим наказом законної сили надіслати його копію (текст) стягувачу на його офіційну електронну адресу або рекомендованим чи цінним листом уразі відсутності офіційної електронної адреси.

Суддя Савчак С. П.

Дата ухвалення рішення 13.10.2021
Зареєстровано 13.10.2021
Оприлюднено 13.10.2021

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону