Справа № 391/684/20
Номер провадження 1-кп/383/121/21
ВИРОК
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
13 жовтня 2021 року Бобринецький районний суд Кіровоградської області у складі:
головуючої судді - ОСОБА_1 ,
при секретарі ОСОБА_2 ,
з участю:
прокурора ОСОБА_3 ,
обвинуваченого - ОСОБА_4 ,
захисника адвоката ОСОБА_5 ,
представника потерпілого ОСОБА_6 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Бобринець Кіровоградської області в залі судових засідань Бобринецького районного суду Кіровоградської області кримінальне провадження №12020120180000008 про обвинувачення
ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , українця, громадянина України, уродженця м. Первомайськ Миколаївської області, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , працюючого на посаді майстра лісу Компаніївського лісництва державного підприємства «Компаніївського лісового господарства», одруженого, раніше не судимого,-
у вчиненні кримінального правопорушення - злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України,-
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_4 , скоїв кримінальне правопорушення у сфері службової діяльності, а саме вчинив службову недбалість, тобто неналежне виконання службовою особою своїх службових обов`язків через несумлінне ставлення до них, що завдало тяжких наслідків, при слідуючих обставинах.
Відповідно до ст. 7 Лісового кодексу України ліси, які знаходяться в межах території України, є об`єктами права власності Українського народу та згідно із ст. 1 цього ж кодексу перебувають під охороною держави.
Відповідно до Положення «Про державну лісову охорону», затвердженого Постановою КМУ № 976 від 16.09.2009 року, керівник, головний лісничий, інженери відділу (сектору) всіх категорій, лісничий, помічник лісничого, старший майстер лісу, майстер лісу підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Держлісагенствами, входять до складу державної лісової охорони.
Основними завданнями держлісоохорони, згідно з Положенням «Про державну лісову охорону» є здійснення контролю за додержанням вимог лісового та мисливського законодавства, забезпечення охорони лісів від пожеж, незаконних рубок, шкідників і хвороб, пошкодження внаслідок антропогенного та іншого шкідливого впливу, запобіганням злочинам і адміністративним правопорушенням у сфері лісового та мисливського господарства, а також використання лісових ресурсів і мисливських тварин, організація та координація заходів з охорони державного мисливського фонду.
Статтею 19 Лісового кодексу України передбачено, що постійні лісокористувачі зобов`язані дотримуватися правил і норм використання лісових ресурсів; вести лісове господарство на основі матеріалів лісовпорядкування, здійснювати використання лісових ресурсів способами, які забезпечують збереження оздоровчих і захисних властивостей лісів, а також створюють сприятливі умови для їх охорони, захисту та відтворення.
Статтею 86 Лісового кодексу України встановлено, що організація охорони і захисту лісів передбачає здійснення комплексу заходів, спрямованих на збереження лісів від пожеж, незаконних рубок, пошкодження, ослаблення та іншого шкідливого впливу, захист від шкідників і хвороб. Власники лісів і постійні лісокористувачі зобов`язані розробляти та проводити в установлений строк комплекс протипожежних та інших заходів, спрямованих на збереження, охорону та захист лісів.
Відповідно до ст.89 Лісового кодексу України охорону і захист лісів на території України здійснюють державна лісова охорона, яка діє у складі центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового господарства, органу виконавчої влади Автономної Республіки Крим з питань лісового господарства, підприємств, установ і організацій, що належать до сфери їх управління, та лісова охорона інших постійних лісокористувачів і власників лісів.
Так, наказом директора державного підприємства «Компаніївське лісове господарство» № 3-К від 01.02.2010 року ОСОБА_4 призначений на посаду майстра лісу Компаніївського лісництва державного підприємства «Компаніївське лісове господарство».
Згідно із посадовою інструкцією майстра лісу Компаніївського лісництва ДП «Компаніївське лісове господарство», з якою ОСОБА_4 ознайомлений під особистий підпис, він здійснює контроль за правильністю лісокористування, охороною і захистом лісу на закріплених лісогосподарських дільницях. Приймає участь у ревізії обходів, а також веде роз`яснювальну роботу серед населення з питань збереження і збільшення лісових ресурсів. Перевіряє додержання лісозаготівельниками та іншими лісокористувачами правил пожежної безпеки в лісах, правил відпуску лісу на пні, правил рубання лісу, сінокосіння, випасу худоби та інших видів користування лісом, вживає заходів до усунення виявлених порушень і порушень правил полювання. Бере участь у відведенні й таксації лісосік, оглядає місця рубань, заготівлі матеріалів. Здійснює державний контроль за станом, використанням, відтворенням, охороною й захистом лісів, що перебувають у користуванні, оренді підприємств, організацій, закладів, сільськогосподарських підприємств та громадян (незалежно від форм власності), що займаються веденням лісового господарства.
Також, відповідно до посадової інструкції майстра лісу, ОСОБА_4 був наділений наступними правами: зупиняти незаконні рубки та роботи у держлісфонді, які проводяться без відповідного дозволу або не відповідають дозволам, лісовим квиткам.
Крім того, на підставі вимог п. 4 ч. 1 ст. 93 Лісового кодексу України на ОСОБА_4 як працівника лісової охорони покладаються обов`язки щодо запобігання порушенням законодавства у сфері охорони, захисту, використання та відтворення лісів, своєчасного виявлення таких порушень і вжиття відповідних заходів щодо їх усунення.
При реалізації зазначених вище повноважень, згідно з вимогами ст. 19 Конституції України, як службова особа державної лісової охорони майстер лісу ОСОБА_4 зобов`язаний діяти лише на підставі та в межах наданих йому повноважень та у спосіб, що передбачений Конституцією України, законами України та іншими діючими нормативно-правовими актами, у тому числі й керівними документами Держлісагенства та Положенням «Про державну лісову охорону» щодо припинення, запобігання та недопущення лісопорушень.
ОСОБА_4 перебуваючи на посаді майстра лісу ДП «Компаніївського лісового господарства» будучи відповідно до ст. 2 Закону України «Про державний захист працівників суду та правоохоронних органів» працівником правоохоронного органу на підставі положень посадової інструкції, мав обов`язки, які зокрема передбачали необхідність: керуватися Конституцією та Законами України, актами президента України, Кабінету Міністрів, нормативно-правовими актами Державного комітету лісового господарства України, наказами і розпорядженнями директора лісгоспу, перевіряти документи на право рубок лісу, інші види користування і мисливство в лісі, а також приймати міри по попередженню і недопущенню подібних порушень, складати акти про самовільні порубки, проводити патрулювання території закріпленого лісового обходу, затримувати осіб, які порушують протипожежні правила чи здійснили самовільний поруб лісу і доставляти їх у відповідні органи влади, а також інші права, визначені чинним законодавством України, тобто був наділений обсягом повноважень, які надавали йому реальну можливість в повній мірі виконувати свої обов`язки належним чином.
Таким чином, ОСОБА_4 виконує адміністративно - господарські та організаційно - розпорядчі функції, та відповідно до ч. 3 ст. 18 КК України є службовою особою.
З метою забезпечення схоронності матеріальних цінностей, що належать ДП «Компаніївське лісове господарство» 01.02.2010 року з ОСОБА_7 укладено договір про повну матеріальну відповідальність, відповідно до якого останній узяв на себе повну матеріальну відповідальність за забезпечення схоронності всіх переданих йому ДП «Компаніївське лісове господарство» матеріальних цінностей.
Також, на підставі наказів директора державного підприємства «Компаніївське лісове господарство» № 84 від 12.10.2016 року та № 96 від 28.12.2019 року «Про приведення у відповідність до матеріалів базового лісовпорядкування, поділу лісництв на майстерські дільниці, обходи та віднесені до них квартали» - обхід № 2 (із кварталами № 13,14-20,23-26, які входять до складу обходу) закріплений за майстром лісу ОСОБА_4 .
ОСОБА_4 , будучи службовою особою, яка наділена організаційно- розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями, будучи зобов`язаним в силу займаної посади організовувати виконання усіх робіт на закріпленій лісодільниці, в тому числі і на 20 кварталі Компаніївського лісництва ДП «Компаніївське лісове господарство», здійснювати контроль за дотриманням правил лісокористування, дотримуватись правил відпуску лісу, приймати необхідні заходи щодо виявлення і недопущення лісопорушень, затримувати лісопорушників, складати акти лісопорушень, нести матеріальну відповідальність за збереження лісопродукції, товарно-матеріальних цінностей та будучи зобов`язаним здійснювати охорону лісу від незаконних рубок, мав об`єктивну можливість для забезпечення охорони лісу.
Так, в Компаніївському лісництві ДП «Компаніївське ЛГ» у період з 21.10.2019 року по 31.12.2019 на підставі лісорубного квитка серії 02 ЛКБ №537058 від 21.10.2019 року проведено санітарну вибіркову рубку у обході № 2 кварталі 20 виділі 1. Відповідно до вказаного дозвільного документу ДП «Компаніївським ЛГ» надано дозвіл на проведення вищевказаних санітарних рубок на закріпленій за ОСОБА_4 дільниці лісу.
Відповідно до ст. 69 Лісового кодексу України спеціальне використання лісових ресурсів на виділеній лісовій ділянці проводиться за спеціальним дозволом - лісорубним квитком або лісовим квитком, що видається безоплатно. Спеціальний дозвіл на інші види, спеціального використання лісових ресурсів видається власниками лісів або постійними лісокористувачами. На виділених лісових ділянках можуть використовуватися лише ті лісові ресурси і лише для цілей, що передбачені виданим спеціальним дозволом. Спеціальний дозвіл видається власниками лісів або постійними лісокористувачами у встановленому порядку також на проведення інших рубок та робіт, пов`язаних і не пов`язаних із веденням лісового господарства.
Відповідно до Санітарних правил в лісах України, затверджених ГЖМ України від 27.07.1995 року №555 (в редакції від 26.10.2016 року №756) для поліпшення санітарного стану лісів здійснюються вибіркові санітарні рубки. Вибіркові санітарні рубки проводяться власниками лісів, постійними лісокористувачами шляхом вилучення з насаджень сухостійних, відмираючих, дуже ослаблених внаслідок пошкодження насаджень пожежами, шкідниками, хворобами лісу і внаслідок аварій та стихійного лиха окремих дерев або їх груп. Власники лісів, постійні лісокористувачі призначають на основі матеріалів лісовпорядкування, лісопатологічних обстежень та повідомлень про появу ознак погіршення санітарного стану лісових насаджень вибіркові санітарні рубки, про що інформують обласну, Київську та Севастопольську міські держадміністрації. Під час розробки лісосік, а також проведення інших робіт здійснюються заходи щодо мінімізації пошкодження дерев, що не підлягають вирубуванню, зокрема за межами лісосік. На кожну лісосіку до початку її розробки складається карта технологічного процесу розроблення лісосіки, яка з урахуванням конкретних умов відображає лісівничі та організаційні вимоги до проведення робіт. У технологічній карті міститься перелік підготовчих робіт, визначається схема розробки лісосіки з нанесенням на неї виробничих об`єктів, устаткування, доріг, волоків, способи проведення лісозаготівельних операцій (напрям звалювання дерев, обрубування сучків, трелювання, спуск, кряжування, сортування, штабелювання, навантаження деревини, очищення місць рубок), установлюється черговість розробки пасік, передбачаються заходи щодо охорони праці та визначаються природоохоронні вимоги (запобігання ерозії грунтів, збереження підросту, дерев цінних порід, дерев-насінників тощо).
Відповідно до відомості відводу лісосіки під СРВ-20 р квартал 20 виділ 1 площа 1,7 га від 04.10.2019 року до рубки відмічено 356 дерев.
Проте, ОСОБА_4 , будучи зобов`язаним організовувати виконання усіх робіт на закріпленій лісодільниці, здійснювати контроль за дотриманням правил лісокористування, дотримуватись правил відпуску лісу, вживати необхідних заходів щодо виявлення і недопущення лісопорушень, затримувати лісопорушників, складати акти лісопорушень, нести матеріальну відповідальність за збереження лісопродукції, товарно-матеріальних цінностей та будучи зобов`язаним здійснювати охорону лісу від незаконних рубок, маючи об`єктивну можливість для забезпечення охорони лісу, проявляючи злочинну недбалість, не здійснював контроль за збереженням лісу, не перевірив відповідність проведених робіт за дозволом, внаслідок чого незаконно знесено 64 дерева, які не були зазначені у матеріалах відведення лісосіки в рубку та у лісорубному квитку та 61 дерево, яке було знесено самовільно.
Внаслідок неналежного виконання ОСОБА_4 своїх службових обов`язків не забезпечення ним збереження не призначених для вирубування дерев, не здійснення комплексу заходів, спрямованих на збереження лісів, незаконного вирубування, не запобігання порушенням законодавства у сфері охорони, захисту, використання та відтворення лісів, своєчасного виявлення таких порушень і не вжиття відповідних заходів щодо їх усунення, у порушення ст. 105 Лісового кодексу України 12.02.2020 року на території кварталу № 20 виділу 1 Компаніївського лісництва ДП Компаніївське ЛГ виявлено незаконну рубку 125 дерев. Не включені у матеріали відводу і не відповідають дозволеній до рубки кількості 64 дерева, чим відповідно до висновку судово- економічної експертизи № 20-710 від 12.06.2020 року завдано шкоди державним інтересам - лісовому фонду України на суму 595 858, 89 грн. Також оглядом місця події від 12.02.2020 року виявлено 61 пеньок, на яких відсутнє належне клеймування, тобто які не були відібрані до рубки чим відповідно до висновків судово-економічної експертизи № 20-709 від 12.06.2020 року завдано шкоду державним інтересам - лісовому фонду України на суму 152618,17 грн., а всього внаслідок службової бездіяльності майстра лісу ОСОБА_4 у період з 31.12.2021 року по 12.02.2020 року на території переданого йому під охорону кварталу №20 виділу 1 Компаніївського лісництва ДП Компаніївське ЛГ невстановлені на даний час особи здійснили незаконну рубку 125 дерев, яку ОСОБА_4 повинен був і міг виявити.
Таким чином, внаслідок службової недбалості ОСОБА_4 , не забезпечення ним збереження не призначених для вирубування дерев, не здійснення комплексу заходів, спрямованих на збереження лісів, незаконного вирубування, не запобігання порушенням законодавства у сфері охорони, захисту, використання та відтворення лісів, своєчасного виявлення таких порушень і не вжиття відповідних заходів щодо їх усунення, державі заподіяно шкоду на суму 748 477,06 гривень (сімсот сорок вісім гривень чотириста сімдесят сім гривень шість копійок), що у 250 і більше разів перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян та є тяжкими наслідками, згідно з приміткою до ст. 364 КК України.
13 жовтня 2021 року до суду від учасників кримінального провадження надійшла угода про примирення у кримінальному провадженні №12020120180000008, що укладена між представником потерпілого Державного підприємства «Компаніївське лісове господарство» ОСОБА_6 та ОСОБА_4 , згідно якої представник потерпілого Державного підприємства «Компаніївське лісове господарство» - ОСОБА_6 та обвинувачений ОСОБА_4 у кримінальному провадженні №12020120180000008 за спільною ініціативою та обопільною згодою у відповідності до ст.ст. 468, 469, 471 КПК України уклали дану угоду про примирення, в якій виклали формулювання обвинувачення та його правову кваліфікацію за ч. 2 ст. 367 КК України, яка ніким не оспорюється, зазначили істотні обставини для даного кримінального провадження, обвинувачений ОСОБА_4 зобов`язується усунути у строк до 31.21.2021 року завдану потерпілому майнову шкоду у матеріальній або натуральній формі у визначений потерпілим спосіб, що не заборонений чинним законодавством, а також узгодили призначення покарання обвинуваченому ОСОБА_4 за ч. 2 ст. 367 КК України у вигляді двох років позбавлення волі з позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком на один рік.
На підставіст.75КК Українизвільнити обвинуваченого ОСОБА_4 від відбуванняпокарання зіспитовим терміномодин рік, з покладенням на нього обов`язків, передбачених ст. 76 КК України, а саме: періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну проживання, роботи або навчання.
Також, у даній угоді зазначено та роз`яснено представнику потерпілого Державного підприємства «Компаніївське лісове господарство» - ОСОБА_6 та обвинуваченому ОСОБА_4 наслідки укладення, та затвердження угоди, а також наслідки її невиконання.
Відповідно до ч. 3 ст. 469 КПК України угода про примирення між потерпілим та підозрюваним чи обвинуваченим може бути укладена у провадженні щодо кримінальних проступків, нетяжких злочинів та у кримінальному провадженні у формі приватного обвинувачення. Укладення угоди про примирення у кримінальному провадженні щодо уповноваженої особи юридичної особи, яка вчинила кримінальне правопорушення, у зв`язку з яким здійснюється провадження щодо юридичної особи, не допускається.
Перевіривши угоду про примирення на її відповідність вимогам закону, суд прийшов до висновку, що зазначена угода у повному обсязі відповідає вимогам чинного законодавства, оскільки вона містить всі необхідні реквізити, визначені статтею 471 КПК України, зокрема, найменування сторін, формулювання обвинувачення та його правову кваліфікацію із зазначенням частини статті закону України про кримінальну відповідальність, істотні для відповідного кримінального провадження обставини, узгоджене покарання та згода сторін на призначення покарання, наслідки укладення та затвердження угоди, передбачені статтею 473 цього Кодексу, наслідки невиконання угоди, дата її укладення. Вказана угода підписана обвинуваченими та потерпілим.
Обвинувачений ОСОБА_4 свою вину в скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.367 КК України визнав повністю, щиро розкаявся та просив затвердити угоду про примирення між ним та представником потерпілого Державного підприємства «Компаніївське лісове господарство» ОСОБА_6 вказуючи, що розуміє права надані йому законом, угоду він укладав добровільно і наслідки укладання та затвердження зазначеної угоди для нього зрозумілі.
Представник потерпілого Державного підприємства «Компаніївське лісове господарство» ОСОБА_6 в судовому засідання суду пояснив, що претензій будь-якого характеру до обвинуваченого не має, зазначену угоду укладав добровільно, наслідки укладання та затвердження зазначеної угоди йому зрозумілі, тому просив затвердити угоду про примирення.
Прокурор в судовому засіданні вважаючи, що при укладенні угоди про примирення дотримані вимогиКК УкраїнитаКПК України, просив угоду про примирення затвердити і призначити обвинуваченому ОСОБА_2 узгоджену в угоді міру покарання.
Заслухавши сторону обвинувачення та захисту, дослідивши матеріали справи, суд вважає що вина обвинуваченого ОСОБА_4 в інкримінованому йому кримінальному правопорушенні злочині встановлена, ОСОБА_4 вчинив службову недбалість, тобто неналежне виконання службовою особою своїх службових обов`язків через несумлінне ставлення до них, що завдало тяжких наслідків, тому суд кваліфікує його дії як кримінальне правопорушення, злочин, передбачений ч. 2 ст. 367 КК України, як службова недбалість, тобто неналежне виконання службовою особою своїх службових обов`язків через несумлінне ставлення до них, що завдало тяжких наслідків, що у відповідності до ст. 12 КК України є нетяжким злочином.
У судовому засіданні обвинувачений ОСОБА_4 та представник потерпілого Державного підприємства «Компаніївське лісове господарство» ОСОБА_6 підтвердили суду, що угода про примирення між ними укладена добровільно, не є наслідком застосування насильства, примусу, погроз або наслідком обіцянок чи дії будь-яких інших обставин, ніж ті, що передбачені в угоді.
Дослідивши угоду про примирення, зясувавши питання визначені ч.5 ст. 474 КПК України, розяснивши обвинуваченому ОСОБА_4 та представнику потерпілого Державного підприємства «Компаніївське лісове господарство» ОСОБА_6 , а також іншим учасникам процесу наслідки затвердження угоди, передбачені ст.473 КПК України, заслухавши доводи сторони обвинувачення та захисту, суд вважає, що укладена між представником потерпілого Державного підприємства «Компаніївське лісове господарство» ОСОБА_6 та обвинуваченим ОСОБА_4 угода відповідає вимогам КПК України, дії обвинуваченого ОСОБА_4 кваліфіковано за ч.2 ст. 367 КК України правильно, кваліфікуючими ознаками яких є, службова недбалість, тобто неналежне виконання службовою особою своїх службових обов`язків через несумлінне ставлення до них, що завдало тяжких наслідків, умови угоди не суперечать інтересам суспільства і не порушуються права, свободи чи інтереси сторін або інших осіб, примирення добровільне, обвинувачений ОСОБА_4 може виконати взяті на себе за угодою зобов`язання, фактичні підстави для визнання винуватості наявні, узгоджена міра покарання відповідає загальним засадам призначення покарання, визначених ст. 65 КК України та санкції ч. 2 ст. 367 КК України.
Обставини, які пом`якшують покарання обвинуваченого ОСОБА_4 не встановлено.
Обставини, що обтяжують покарання обвинуваченого ОСОБА_4 не встановлено.
З огляду на викладене, суд прийшов до висновку, що укладена між представником потерпілого Державного підприємства «Компаніївське лісове господарство» ОСОБА_6 та обвинуваченим ОСОБА_4 угода про примирення підлягає затвердженню.
Речові докази відсутні.
Цивільний позов прокурора у кримінальному провадженні - начальника Компаніївського відділу Олександрійської місцевої прокуратури Кіровоградської області ОСОБА_8 в інтересах держави уповноваженим органом якого є Державне підприємство «Компаніївське лісове господарство» до ОСОБА_4 про стягнення шкоди, завданої злочином у сумі 748477,06 грн. підлягає залишенню без розгляду у відповідності до вимог ст. 128 КПК України.
Під час досудового розслідування проводилися експертизи, загальні витрати на проведення яких становлять 9479,62 грн., що підлягають стягненню з обвинуваченого ОСОБА_4 на користь держави.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 374-376, 469, 474, 475 КПК України, суд,-
ЗАСУДИВ:
Угоду пропримирення від13жовтня 2021року,що укладенау кримінальномупровадженні внесеномув ЄРДРза №12020120180000008,між представникомпотерпілого Державногопідприємства «Компаніївськелісове господарство» ОСОБА_6 та обвинуваченим ОСОБА_4 , затвердити.
ОСОБА_4 визнати винним у скоєні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.367 КК України та призначити йому покарання у виді двох років позбавлення волі з позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком на один рік.
На підставіст.75КК Українизвільнити ОСОБА_4 від призначеного основного покарання, якщо він протягом одного року іспитового строку не вчинить нового кримінального правопорушення та у відповідності до ст.76 КК України суд покладає на нього обов"язки періодично з`являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації та повідомляти його про зміну місця проживання, роботи, навчання, з позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком на один рік.
Стягнути з ОСОБА_4 на користь держави судові витрати за проведення судових експертиз в загальній сумі 9479,62 грн.
Цивільний позов прокурора у кримінальному провадженні - начальника Компаніївського відділу Олександрійської місцевої прокуратури Кіровоградської області ОСОБА_8 в інтересах держави уповноваженим органом якого є Державне підприємство «Компаніївське лісове господарство» до ОСОБА_4 про стягнення шкоди, завданої злочином у сумі 748477,06 грн. залишити без розгляду.
Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги вирок, якщо його не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції. Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, вважається, що вирок не набрав законної сили.
Вирок може бути оскаржено до Кропивницького апеляційного суду, шляхом подачі апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня його проголошення, а для особи, яка перебуває під вартою у той же строк з моменту вручення копії вироку.
Копії вироку вручити негайно після його проголошення обвинуваченому та прокурору.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Бобринецький районний суд Кіровоградської області |
Дата ухвалення рішення | 13.10.2021 |
Оприлюднено | 02.02.2023 |
Номер документу | 100311758 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов'язаної з наданням публічних послуг Службова недбалість |
Кримінальне
Бобринецький районний суд Кіровоградської області
Адаменко І. М.
Кримінальне
Компаніївський районний суд Кіровоградської області
Червонописький В. С.
Кримінальне
Компаніївський районний суд Кіровоградської області
Червонописький В. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні