Справа № 365/419/21
Номер провадження: 2-во/365/9/21
У Х В А Л А
іменем України
13 жовтня 2021 року смт. Згурівка
Згурівський районний суд Київської області в складі:
головуючого - судді ХИЖНОГО Р.В.
за участю секретаря судового засідання НОСОВОЇ О.О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду № 1 заяву представника позивачки ОСОБА_1 про виправлення описки в рішенні суду від 15.09.2021 у справі № 365/419/21 за позовом ОСОБА_1 до Згурівської селищної ради Броварського району Київської області про визнання права власності на майно в порядку спадкування,-
В С Т А Н О В И В :
Згурівським районним судом Київської області розглядалась цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Згурівської селищної ради Броварського району Київської області про визнання права власності на майно в порядку спадкування.
15 вересня 2021 року судом ухвалене рішення, яким позов задоволено повністю.
Представник позивачки ОСОБА_1 адвокат Костенко О.М. звернувся до суду із заявою, в якій просив виправити описку в рішенні суду. Заяву обґрунтовував тим, що в резолютивній частині рішення суду у фразі Визнати за ОСОБА_2 , як спадкоємцем за законом після смерті ОСОБА_3 , померлого ІНФОРМАЦІЯ_1 помилково зазначено ім`я позивачки ОСОБА_4 , в той час як правильне ім`я ОСОБА_5 .
Судом також виявлено, що аналогічна механічна помилка допущена також в описовій частині рішення та в першому абзаці резолютивної частини рішення.
Відповідно до наявних в матеріалах справи копій паспорта, свідоцтва про народження, свідоцтва про одруження та інших документів правильне ім`я позивачки ОСОБА_5 .
Згідно ч. 1 ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Відповідно до положення ч. 2 ст. 269 ЦПК України питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Суд вважає за можливе розглянути питання про виправлення описки без повідомлення учасників справи, оскільки їх участь не є обов`язковою при розгляді вказаного питання.
Дослідивши матеріали цивільної справи, суд вважає за необхідне виправити описки в рішенні суду.
Керуючись ст. 269 ЦПК України , суд, -
П О С Т А Н О В И В :
Виправити описки в рішенні суду від 15 вересня 2021 року у справі №365/419/21 за позовом ОСОБА_1 до Згурівської селищної ради Броварського району Київської області про визнання права власності на майно в порядку спадкування, а саме:
-в описовій частині рішення фразу за позовом ОСОБА_2 вважати опискою та виправити на за позовом ОСОБА_1 ;
-в першому абзаці резолютивної частини рішення фразу Позов ОСОБА_2 вважати опискою та виправити на Позов ОСОБА_1 ;
-в другому абзаці резолютивної частини рішення фразу Визнати за ОСОБА_2 , як спадкоємцем за законом після смерті ОСОБА_3 , померлого ІНФОРМАЦІЯ_1 вважати опискою та виправити на Визнати за ОСОБА_1 , як спадкоємцем за законом після смерті ОСОБА_3 , померлого ІНФОРМАЦІЯ_1 , та з урахуванням виправлень викласти абзац другий резолютивної частини рішення в такій редакції:
Визнати за ОСОБА_1 , як спадкоємцем за законом після смерті ОСОБА_3 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 :
- право власності на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 5,6999 га, кадастровий номер 3221985800:03:006:0001, згідно Державного акту серії Р1 № 259328;
- право на земельну частку (пай) розміром 3,67 в умовних кадастрових гектарах без визначення меж цієї частки в натурі (на місцевості), яка перебувала в колективній власності КСП Оржиця , згідно Сертифікату на право на земельну частку (пай) серії КВ № 0176444 (дублікату - Сертифікату серії РН № 339033).
Ухвалу про внесення виправлень надіслати всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описку.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі її подання ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана до Київського апеляційного суду через Згурівський районний суд Київської області протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали.
Під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), суд за заявою особи продовжує процесуальний строк, встановлений судом, якщо неможливість вчинення відповідної процесуальної дії у визначений строк зумовлена обмеженнями, впровадженими у зв`язку з карантином.
ГОЛОВУЮЧИЙ Р. В. ХИЖНИЙ
Суд | Згурівський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 13.10.2021 |
Оприлюднено | 14.10.2021 |
Номер документу | 100322546 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Згурівський районний суд Київської області
Хижний Р. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні