ПРИМОРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ОДЕСИ

УХВАЛА

Справа № 522/16669/21

Провадження №2/522/8120/21

У Х В А Л А

18 жовтня 2021 року м. Одеса

Суддя Приморського районного суду міста Одеси Кузнецова В.В., розглянувши питання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції по цивільній справі за позовом Державного закладу Спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій імені В.П. Чкалова Міністерства охорони здоров`я України до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , треті особи: Міністерство охорони здоров`я України, Департамент культури, національностей, релігій та охорони об`єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації, про визнання договорів недійсними ,-

ВСТАНОВИВ:

У провадженні Приморського районного суду м. Одеси знаходиться цивільна справа за позовом Державного закладу Спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій імені В.П. Чкалова Міністерства охорони здоров`я України до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , треті особи: Міністерство охорони здоров`я України, Департамент культури, національностей, релігій та охорони об`єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації, про визнання договорів недійсними.

13.10.2021 року представник Міністерства охорони здоров`я звернувся до суду із клопотанням про проведення наступного судового засідання у режимі відеоконференції. В обґрунтування клопотання зазначає, що він не зможе прибути у судове засідання, у зв`язку з чим просить надати можливість приймати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Відповідно до ч.1 ст. 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості.

На підставі ч. 7 ст. 212 ЦПК України у клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов`язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п`ять днів до відповідного судового засідання.

Відповідач дотримався всіх вимог законодавства, у суду немає причин відмовити у проведенні наступного судового засідання в режимі відеоконференції.

Враховуючи вищевикладене, суд вважає за необхідне провести наступне судове засідання в режимі відеоконференції з Вищим антикорупційним судом, оскільки представник відповідача не може прибути до Приморського районного суду м. Одеси.

Відповідно до ч. 5ст. 4 ЦПК України жодна особа не може бути позбавлена права на участь у розгляді своєї справи у визначеному цим Кодексом порядку.

Вказану ухвалу надіслати до Вищого антикорупційного суду та особам, які будуть брати участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції, для організації її виконання.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст.4,212,258 - 260 ЦПК України, суд,-

ПОСТАНОВИВ :

Судове засідання у цивільній справі №522/16669/21 за позовом Державного закладу Спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій імені В.П. Чкалова Міністерства охорони здоров`я України до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , треті особи: Міністерство охорони здоров`я України, Департамент культури, національностей, релігій та охорони об`єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації, про визнання договорів недійсними, проводити у режимі відеоконференції.

Доручити Вищому антикорупційному суду (м.Київ, пров.Хрестовий, 4а) забезпечити проведення відеоконференції за участю представника Міністерства охорони здоров`я з Приморським районним судом м. Одеси 20 жовтня 2021 року об 11 год. 00 хв.

Представнику третьої особи Міністерства охорони здоров`я з`явитися до Вищого антикорупційного суду для проведення судового засідання в режимі відеоконференції з Приморським районним судом м. Одеси 20 жовтня 2021 року об 11 год. 00 хв.

Приморський районний суд м. Одеси доручає відповідній службовій особі Вищого антикорупційного суду перевірити документи, що посвідчують осіб та перебувати поряд з ними до закінчення судового засідання. Застосовувані в дистанційному судовому провадженні технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення і звуку, дотримання принципу гласності та відкритості судового провадження, а також інформаційну безпеку.

Учасникам судового засідання має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового провадження, ставити запитання і отримувати відповіді, здійснювати інші процесуальні права та обов`язки , передбачені ЦПК України.

Хід і результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції, фіксувати за допомогою технічних засобів відеозапису.

Відповідно до ч. 8 ст. 212 ЦПК України копія ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду негайно надсилається до суду, який зобов`язаний організувати її виконання, та особі, яка братиме участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: В.В. Кузнецова

Дата ухвалення рішення 18.10.2021
Зареєстровано 18.10.2021
Оприлюднено 18.10.2021

Судовий реєстр по справі 522/16669/21

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 11.01.2022 Приморський районний суд м.Одеси Цивільне
Ухвала від 06.12.2021 Приморський районний суд м.Одеси Цивільне
Ухвала від 18.10.2021 Приморський районний суд м.Одеси Цивільне
Ухвала від 21.09.2021 Приморський районний суд м.Одеси Цивільне
Ухвала від 07.09.2021 Приморський районний суд м.Одеси Цивільне
Ухвала від 02.09.2021 Приморський районний суд м.Одеси Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону