ІЛЛІЧІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Справа 2-1492/06

РІШЕННЯ

ІМ»ЯМ УКРАЇНИ

26 червня 2006 року Іллічівський міський суд Одеської області у складі: головуючого - судді Вергопуло К.В.,

при секретарі - Шевчук А.А., за участю:

представника позивачки - ОСОБА_1 ,

відповідача - ОСОБА_2 ,

розглянувши в відкритому судовому засіданні в м.Іллічівську Одеської області цивільну справу за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_2 про визнання домоволодіння спільною сумісною власністю подружжя,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_3 звернулася з позовом до ОСОБА_2 , стверджуючи, що під час шлюбу з відповідачем вони збудували житловий будинок.

Позивачка просила суд визнати вказаний житловий будинок їх спільною сумісною власністю з відповідачем, так як до теперішнього часу відповідач не оформив належним чином та не зареєстрував в органах державної реєстрації об`єктів нерухомості вказаний житловий будинок.

В судовому засіданні представник позивачки ОСОБА_1 підтримала позовні вимоги.

Відповідач позов визнав.

Дослідивши докази по справі, суд вважає, що позов підлягає задоволенню.

Судом встановлено, що ОСОБА_3 та ОСОБА_2 знаходяться в шлюбі, зареєстрованому 27 серпня 1969 року Вулканештським відділом РАЦС Республіки Молдова (а.с.15).

За час шлюбу вони збудували житловий будинок (літ.'А» ), розташований за адресою: АДРЕСА_1 , з підвалом, мансардою та прибудовами, загальною площею 286,6 м-2 та житловою площею 51,3 м-2, з гаражем (літ.»Б"), з підвалом, з навісом (літ.»б» ), сараєм (літ.В"), з навісом (літ."в» ), з дворовими спорудами №1-3, 1 (а.с.31-39).

22 грудня 2004 року державною технічною комісією було складено акт про готовність даного житлового будинку до експлуатації (а.с.24).

До теперішнього часу відповідач не оформив належним чином та не зареєстрував в органах державної реєстрації об`єктів нерухомості вказаний житловий будинок.

Згідно ст..60 СК України майно, набуте подружжям за час шлюбу, належить дружині та чоловікові на праві спільної сумісно, власності.

При таких обставинах позовні вимоги ОСОБА_3 є обґрунтованими.

Керуючись ст.ст.213-215 ЦПК України,

ВИРІШИВ:

Позов ОСОБА_3 задовольнити.

Визнати житловий будинок (літ.''А» ), розташований за адресою: АДРЕСА_1 , з підвалом, мансардою та

прибудовами, загальною площею 286,6 м-2 та житловою площею 51,3 м-2, з гаражем (літ.»Б» ), з підвалом, з навісом (літ.»б» ), сараєм (літ.В» ), з навісом (літ.»в» ), з дворовими спорудами №1-3, 1, спільною сумісною власністю ОСОБА_3 та ОСОБА_2 .

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Одеської області через Іллічівський міський суд Одеської області протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження, яка подається протягом 10 днів з дня проголошення рішення.

Суддя

Дата ухвалення рішення 26.06.2006
Зареєстровано 20.10.2021
Оприлюднено 20.10.2021

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону