Господарський суд харківської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Держпром, 8-й під`їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-14, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
УХВАЛА
"26" жовтня 2021 р.Справа № 5023/5528/12
Господарський суд Харківської області у складі:
судді Яризька В.О.
розглянувши матеріали справи
за заявою фізичної особи - підприємця Мироненко Ірини Борисівни , м. Куп`янськ Харківської області, про визнання банкрутом фізичної особи - підприємця Мироненко Ірини Борисівни , м. Куп`янськ Харківської області, код ЄДРПОУ НОМЕР_1
ВСТАНОВИВ:
Постановою господарського суду Харківської області від 02.01.2013 фізичну особу-підприємця Мироненко І.Б. визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру, призначено ліквідатором арбітражного керуючого Кардаша В.С.
25.10.2021 на адресу суду надійшла заява ліквідатора, в прохальній частині якої арбітражний керуючий Кардаш В.С. просить суд визначити умови продажу майна - лотів №1 та №2
Відповідно до положень ч. 1 ст. 61 Кодексу України з процедур банкрутства, який введений в дію з 21.10.2019 та відповідно до положень якого продовжується розгляд справи, ліквідатор з дня свого призначення здійснює, зокрема, такі повноваження: продає майно банкрута для задоволення вимог, внесених до реєстру вимог кредиторів, у порядку, передбаченому цим Кодексом.
Згідно ч. 7 ст. 75 Кодексу України з процедур банкрутства у разі якщо комітет кредиторів або забезпечений кредитор прийняв рішення про відмову в наданні згоди на продаж майна або не прийняв жодного рішення на засіданні комітету кредиторів чи протягом 20 днів з дня, коли забезпечений кредитор одержав чи мав одержати умови продажу, або якщо арбітражний керуючий не згоден з прийнятим комітетом кредиторів або забезпеченим кредитором рішенням, арбітражний керуючий зобов`язаний звернутися до суду. У такому разі умови аукціону визначаються судом.
Таким чином, вищезазначена заява подана на виконання ліквідатором своїх повноважень, натомість її прохальна частина не містить конкретних вимог заявника щодо порядку реалізації майна.
Суд приймає заяву та призначає до розгляду в судовому засіданні.
Керуючись ст. ст. 59-61, 75, 79, 80 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. ст. 233-235 ГПК України, суд
УХВАЛИВ:
Призначити заяву ліквідатора про визначення умов продажу на "22" листопада 2021 р. о(об) 10:00 .
Судове засідання відбудеться за адресою : м. Харків, пл. Свободи 5, Держпром 8-й під`їзд, зал № 205.
Зобов`язати ліквідатора до дати проведення судового засідання надати до суду :
- уточнення до прохальної частини заяви із зазначенням вимог щодо порядку реалізації майна (лотів №1 та №2);
- документальне підтвердження права власності банкрута на майно, яке зазначене в заяві;
- докази скликання зборів кредиторів фізичної особи - підприємця Мироненко І.Б.
Зобов`язати кредиторів надати відзив на заяву ліквідатора.
Ухвалу направити ліквідатору, кредиторам, банкруту.
Ухвала набирає законної сили 26.10.2021, оскарженню не підлягає.
Суддя В.О. Яризько
Суд | Господарський суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 26.10.2021 |
Оприлюднено | 27.10.2021 |
Номер документу | 100610303 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Харківської області
Яризько В.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні