Справа № 219/5106/21
Провадження № 2/219/2213/2021
УХВАЛА
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
про відкладення підготовчого засідання
27.10.2021 року м. Бахмут
Артемівський міськрайонний суд Донецької області у складі головуючого судді Худіної О.О., за участю секретаря судового засідання Лосинської І.М., розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за позовом Комунального некомерційного підприємства Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування м. Бахмут до ОСОБА_1 про відшкодування витрат на стаціонарне лікування потерпілого від злочину, -
В С Т А Н О В И В :
Позивач в особі головного лікаря КНП БЛІЛ м. Бахмут С.Л. Мельникова звернулась з позовом до суду, згідно якого просить стягнути з відповідача в рахунок відшкодування витрат лікарняного закладу на стаціонарне лікування потерпілого від злочину 10607,85 гривень на користь позивача.
Ухвалою Артемівського міськрайонного суду Донецької області від 07 червня 2021 року було ухвалено судовий розгляд справи проводити за правилами загального позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін, призначено підготовче судове засідання .
Сторони в судове засідання не з`явилися, про дату, час, місце розгляду справи були повідомлені належним чином, про причини своєї неявки суд не повідомили.
Від представника позивача надійшло клопотання про розгляд справи у їх відсутність.
Від представника відповідача адвоката Косинського В.І. надійшов відзив на позовну заяву в якому просить відмовити в задоволенні позхлвни вимог, а також витребувати у позивача всі медичні документи відносно ОСОБА_2 .
У зв`язку з неявкою сторін та у відповідності до частини 2 статті 247 ЦПК України, фіксування судового засідання технічними засобами не здійснювалося.
Положеннями ст. 84 ЦПК України визначено, що учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. У разі задоволення клопотання суд своєю ухвалою витребовує відповідні докази.
Згідно частини 2 статті 198 ЦПК України - суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження у випадках, коли питання, визначені частиною другою статті 197 цього Кодексу, не можуть бути розглянуті у даному підготовчому засіданні.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 197, 198, 223, 259, 260 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В:
Відкласти проведення підготовчого судового засідання по справі за позовом Комунального некомерційного підприємства Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування м. Бахмут до ОСОБА_1 про відшкодування витрат на стаціонарне лікування потерпілого від злочину до 1 2 години 30 хвилин 08 листопада 2021 року , виклик учасників справи повторити.
Витребувати у Комунального некомерційного підприємства Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування м. Бахмут медичні документи стосовно лікування ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у хірургічному (травматологічному) відділенні Комунального некомерційного підприємства Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування м. Бахмут за період лікування з 03.07.2020 по 13.07.2020 для огляду в судовому засіданні. Докази, які вимагає суд, направляються до суду безпосередньо в п`ятиденний строк з дня отримання копії ухвали.
Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали.
У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, встановлені кодексом.
Сторони можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - http://arm.dn.court.gov.ua/sud0503/.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя О.О. Худіна
Суд | Артемівський міськрайонний суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 27.10.2021 |
Оприлюднено | 29.10.2021 |
Номер документу | 100634993 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Артемівський міськрайонний суд Донецької області
Худіна О. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні