ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/55878/21-к

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

22 жовтня 2021 року слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_1., за участю секретаря ОСОБА_2., слідчого ОСОБА_3, розглянувши у закритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві клопотання старшого слідчого клопотанням старшого слідчого другого слідчого відділу (з дислокацією в місті Києві) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві ОСОБА_3, про надання д озволу на проведення обшуку за матеріалами кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 62020100000000745 від 09.04.2020, за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 5 ст. 191 КК України, -

В С Т А Н О В И В :

Старший слідчий другого слідчого відділу (з дислокацією в місті Києві) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, ОСОБА_3 звернувся до слідчого судді Печерського районного суду м. Києва з клопотанням, погодженим із прокурором, про продовження строку досудового розслідування.

В обґрунтування клопотання посилається на те, що другим слідчим відділом (з дислокацією в місті Києві) Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 62020100000000745 від 09.04.2020, за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 5 ст. 191 КК України.

У ході досудового розслідування встановлено, що у період часу з 2018 року по теперішній час, група осіб із числа посадових осіб Міністерства юстиції України та Державної установи «Генеральна дирекція Державної кримінально-виконавчої служби України», вступила в злочинну змову з службовими особами виправних колоній і ряду суб`єктів господарювання, зокрема ТОВ «КАРИОТА» (код за ЄДРПОУ 40114864), ТОВ «ФІНІНТЕРТЕХНОЛОГІЯ» (код за ЄДРПОУ 36531100), ТОВ «ДНІПРО РІВЕР ГРУП» (код за ЄДРПОУ 40464816), ТОВ «ЕМІ ОН» (код за ЄДРПОУ 40130226), ТОВ «КРАМАР ЛТД» (код за ЄДРПОУ 38978420) та ТОВ «ЛЕОПОЛІС-МАРКЕТ» (код за ЄДРПОУ 41724518), з метою заволодіння бюджетними коштами, виділеними на потребу Державної кримінально-виконавчої служби України, шляхом зловживання владою та своїм службовим становищем під час організації і проведення тендерних закупівель, зокрема м`ясної, рибної продукції, олії, та інших продуктів харчування, внаслідок чого спричинили тяжкі наслідки в умовах особливого періоду.

Проведеними слідчими діями та розшуковими заходами встановлено, що до вчинення зазначених кримінальних правопорушень можуть бути причетні службові особи лабораторії промислової токсикології Львівського Національного медичного університету імені Данила Галицького, розташованої за адресою: м. Львів, вул. Пекарська, 52, які проводили випробування та лабораторні дослідження продукції харчування на замовлення ТОВ «КРАМАР ЛТД», та видавали документи, що підтверджують належну якість та відповідність встановленим стандартам і нормам на зазначену продукцію, та за вказаною адресою зберігаються речі і документи, що зберегли на собі сліди вчинення кримінальних правопорушень, що розслідуються та мають значення речових доказів для досудового розслідування вказаного кримінального провадження.

Враховуючи зазначене, а також те, що у приміщеннях лабораторії промислової токсикології Львівського Національного медичного університету імені Данила Галицького, розташованої за адресою: м. Львів, вул. Пекарська, 52, корпус нормальної анатомії «А-2» площею 5023,4 м.кв., можуть зберігатися предмети та речі, які вказані у клопотанні слідчого, а також інші речі, предмети та документи, які містять на собі сліди кримінальних правопорушень та є речовими доказами у зазначеному кримінальному провадженні, виникла необхідність у проведенні обшуку за адресою: м. Львів, вул. Пекарська, 52, корпус нормальної анатомії «А-2» площею 5023,4 м.кв., з метою їх відшукання, вилучення та дослідження.

Згідно відомостей інформаційної довідки з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна, об`єкт нерухомості, що розташований за адресою: м. Львів, вул. Пекарська, 52, корпус нормальної анатомії «А-2» площею 5023,4 м.кв. належить державі у особі Міністерства охорони здоров`я України, та їх правокористувачем на праві оперативного управління являється Львівський Національний медичний університет імені Данила Галицького.

Заслухавши пояснення слідчого в обґрунтування заявленого клопотання, вивчивши клопотання та дослідивши долучені до нього документи, приходжу до наступного висновку.

Судовим розглядом встановлено, що Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 62020100000000745 від 09.04.2020, за ознаками кримінальних правопорушень передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 5 ст. 191 КК України.

У відповідності до ч. 1 ст. 234 КПК України, обшук проводиться з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте у результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб.

Зважаючи на викладене, та виходячи з обставин вчинення ймовірних злочинів, так як вони викладені в клопотанні слідчого, правове обґрунтування заявленого клопотання, яке відповідає вимогам ст.ст. 233, 234 КПК України, приходжу до висновку про наявність правових підстав для проведення обшуку у приміщеннях лабораторії промислової токсикології Львівського Національного медичного університету імені Данила Галицького, розташованої за адресою: м. Львів, вул. Пекарська, 52, корпус нормальної анатомії «А-2» площею 5023,4 м.кв., з метою відшукання і вилучення запитуваних слідчим предметів, речей і документів, які можуть мати важливе значення для встановлення обставин, що підлягають доказуванню в кримінальному провадженні.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 107, 108, 234, 235, 309 КПК України, слідчий суддя,-

У Х В А Л И В:

Клопотання старшого слідчого другого слідчого відділу (з дислокацією в місті Києві) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві ОСОБА_3 - задовольнити.

Надати дозвіл старшому слідчому другого слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві ОСОБА_3., слідчим групи слідчих в кримінальному провадженні № 62020100000000745 від 09.04.2020, прокурорам, що входять до складу групи прокурорів у кримінальному провадженні, на проведення обшуку у приміщеннях лабораторії промислової токсикології Львівського Національного медичного університету імені Данила Галицького, розташованої за адресою: м. Львів, вул. Пекарська, 52, корпус нормальної анатомії «А-2» площею 5023,4 м.кв., що належать державі у особі Міністерства охорони здоров`я України, та їх правокористувачем на праві оперативного управління являється Львівський Національний медичний університет імені Данила Галицького, з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінальних правопорушень, відшукання та вилучення речей і документів, які мають значення для досудового розслідування, а саме: документів, що стосуються проведення досліджень та випробувань харчової продукції, які проводились на замовлення ТОВ «КРАМАР ЛТД» та ТОВ «ЛЕОПОЛІС-МАРКЕТ» у період з 01.01.2018 по дату винесення ухвали, зокрема: звернень, заяв, тощо на виконання досліджень чи випробувань, договорів на проведення таких робіт, актів приймання-передачі виконаних робіт, наданих послуг, тощо, додаткових договорів, угод, додатків до них, протоколів складених за результатами таких випробувань чи досліджень, сертифікатів якості, експертних звітів, висновків спеціаліста, довідок, тощо, складених за результатами проведення таких досліджень чи випробувань, журналів реєстрації вхідних та вихідних документів, видачі документів за результатами проведення досліджень, у яких відображені відомості щодо надходження від вказаних суб`єктів господарювання звернень, заяв, зразків продукції, тощо, та подальшої видачі документів за результатом проведення досліджень, зразки продукції та їх залишки, комп`ютерної техніки та інформації що міститься на них та стосується проведення досліджень продукції харчування для зазначених суб`єктів господарювання, носіїв інформації на яких містяться сформовані в електронному вигляді вище вказані документи, чорнові записи.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя - ОСОБА_1

Дата ухвалення рішення 22.10.2021
Оприлюднено 08.11.2022

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 757/55878/21-к

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону