Справа № 950/2206/21
Номер провадження 2/950/662/21
У Х В А Л А
про відкриття провадження у справі
"05" листопада 2021 р. м.Лебедин
Суддя Лебединського районного суду Сумської області Бакланов Р. В. розглянувши матеріали за позовною заявою ОСОБА_1 - АДРЕСА_1 до ОСОБА_2 - АДРЕСА_2 про збільшення розміру аліментів, що стягуються на утримання повнолітнього сина, який продавжує навчання,
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про збільшення розміру аліментів, що стягуються на утримання повнолітнього сина, що продовжує навчання. Мотивує свої вимоги тим, що відповідач є батьком - ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 , який на даний час навчається на денній формі навчання в КЗ СОР "Лебединський фаховий медичний коледж імені професора М.І. Сітенка". Рішенням Лебединського районного суду з відповідача стягуються аліменти на утримання повнолітнього сина в твердій грошовій сумі в розмірі 1000 грн. Раніше син навчався в іншому навчальному закладі. На даний час зросли додаткові витрати та витрати на навчання. Позивачці важко самій утримувати сина. Відповідач має можливість сплачувати аліменти в більшому розмірі, тому вона звернулася до суду та просить збільшити розмір аліментів, що стягуються з ОСОБА_2 на її користь на утримання сина з 1000 грн. до 3500 грн. на місяць до досягнення сином 23 річного віку, за умови, що він буде продовжувати навчання.
За формою та змістом позовна заява відповідає вимогам ст. 175, 177 ЦПК України.
Відсутні підстави, визначені статтями 185-186 ЦПК України, для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі. Тому позовну заяву слід прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі.
Згідно правил ч. 6 ст. 19 ЦПК України зазначений спір є малозначним, а тому відповідно до вимог ст. 274 ЦПК України справа підлягає розгляду за правилами спрощеного позовного провадження.
На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 19, 175, 177, 187, 274, 277 ЦПК України,
ПОСТАНОВИВ:
Прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 - АДРЕСА_1 до ОСОБА_2 - АДРЕСА_2 про збільшення розміру аліментів, що стягуються на утримання повнолітнього сина, який продавжує навчання.
Направити копію ухвали особам які беруть участь у розгляді справи.
Розгляд справи здійснювати за правилами спрощеного позовного провадження.
Призначити судове засідання для розгляду справи по суті на 30 листопада 2021 року об 11 год. 00 хв., за адресою: м. Лебедин, вул. Петропавлівська, 2, каб. 30, про що повідомити учасників справи.
Роз`яснити відповідачу право подати відзив на позов з доказами на підтвердження обставин на яких він ґрунтується, в строк не пізніше 15 днів з дня отримання ухвали про відкриття провадження.
Роз`яснити позивачу право подати відповідь на відзив щодо наведених відповідачем у відзиві заперечень і мотиви їх визнання або відхилення, в строк не пізніше 5 днів з дня отримання такого відзиву.
Роз`яснити відповідачу право подати заперечення щодо наведених позивачем у відповіді на відзив пояснень, міркувань і аргументів і мотиви їх визнання або відхилення, в строк не пізніше 5 днів з дня отримання відповіді на відзив.
Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи - http://lb.su.court.gov.ua/sud1810/.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, а в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
СуддяР. В. Бакланов
Суд | Лебединський районний суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 05.11.2021 |
Оприлюднено | 11.11.2021 |
Номер документу | 100971168 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Лебединський районний суд Сумської області
Бакланов Р. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні