Справа № 658/1734/21
(провадження №2/658/926/21)
Категорія справи 22
РІШЕННЯ
(заочне)
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
(вступна та резолютивна частина)
11 листопада 2021 року м.Каховка
Каховський міськрайонний суд Херсонської області у складі:
головуючого - судді Подіновської Г.В.,
за участю секретаря: Уманець А.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю Алтанол-Агро про скасування державної реєстрації права оренди земельної ділянки,
в с т а н о в и в:
Відповідно до ч. 6 ст. 259, ст. 268 ЦПК України, суд вважає за необхідне проголосити вступну та резолютивну частини судового рішення.
у х в а л и в:
Позов ОСОБА_1 (місце реєстрації: АДРЕСА_1 , РНКОПП: НОМЕР_1 ) до товариства з обмеженою відповідальністю Алтанол-Агро (місцезнаходження: м. Каховка Херсонської області, пр. Європейський, буд. № 16, ЄДРПОУ: 43596423) про скасування державної реєстрації права оренди земельної ділянки - задовольнити повністю.
Скасувати рішення державного реєстратора виконавчого комітету Каховської міської ради Херсонської області Вермієнко Ілони Ігорівни, індексний номер 52049802 від 24.04.2020 року про державну реєстрацію права оренди земельної ділянки кадастровий номер 6523584500:05:025:0003, площею 3,7518 га, розташованої на території Семенівської сільської ради Каховського району Херсонської області, яке виникло на підставі договору оренди № б/н від 19.04.2020 року, укладеного між орендодавцем ОСОБА_1 та орендарем ТОВ Алтанол-Агро (запис в спецрозділі № 36327129).
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заява про перегляд заочного рішення може бути подана протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд - якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення до Херсонського апеляційного суду через Каховський міськрайонний суд Херсонської області.
Суддя: Г. В. Подіновська
Суд | Каховський міськрайонний суд Херсонської області |
Дата ухвалення рішення | 11.11.2021 |
Оприлюднено | 15.11.2021 |
Номер документу | 101057909 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Каховський міськрайонний суд Херсонської області
Подіновська Г. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні