ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 У Х В А Л А

12 листопада 2021 року м. Київ № 640/26869/21

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі головуючого судді Каракашьяна С.К., здійснюючи розгляд за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін адміністративної справи

за позовом доОСОБА_1 Національної комісії зі стандартів державної мови провизнання протиправними дій, зобов`язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулась до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до Національної комісії зі стандартів державної мови про визнання протиправними дій, зобов`язання вчинити дії.

Ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва від 28.09.2021прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі.

09 листопада 2021 року до суду від позивача надійшло клопотання про витребування доказів, в якому заявник просить суд витребувати у відповідача - Національної комісії зі стандартів Державної мови (Юридична адреса: проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135 поштова адреса: Несторівський провулок, 4, м. Київ, 04053 Код ЄДРПОУ 43510755) належним чином завірені копії результатів перевірки іспиту та виконаних завдань на визначення рівня володіння державною мовою ОСОБА_1 .

Частиною четвертою статті 9 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що суд вживає визначені законом заходи, необхідні для з`ясування всіх обставин у справі, у тому числі щодо виявлення та витребування доказів з власної ініціативи.

Відповідно до частини першою статті 72 Кодексу адміністративного судочинства України доказами в адміністративному судочинстві є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.

Згідно з частиною третьою статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України суд може пропонувати сторонам надати докази та збирати докази з власної ініціативи, крім випадків, визначених цим Кодексом.

За правилами частини третьої статті 80 КАС України про витребування доказів за власною ініціативою або за клопотанням учасника справи, або про відмову у витребуванні доказів суд постановляє ухвалу.

Частиною шостою вказаної статті передбачено, що будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду.

Беручи до уваги викладене, з метою повного, об`єктивного та всебічного з`ясування обставин справи, суд вважає за необхідне витребувати від Національної комісії зі стандартів Державної мови (Юридична адреса: проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135 поштова адреса: Несторівський провулок, 4, м. Київ, 04053 Код ЄДРПОУ 43510755) належним чином завірені копії результатів перевірки іспиту та виконаних завдань на визначення рівня володіння державною мовою ОСОБА_1 .

У випадку неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів без поважних причин, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, визначені цим Кодексом. (частини восьма статті 80 Кодексу адміністративного судочинства України).

Керуючись положеннями ст.ст. 72-80, 243 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва -

У Х В А Л И В:

1. Витребувати від Національної комісії зі стандартів Державної мови (юридична адреса: проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135 поштова адреса: Несторівський провулок, 4, м. Київ, 04053 Код ЄДРПОУ 43510755) належним чином завірені копії результатів перевірки іспиту та виконаних завдань на визначення рівня володіння державною мовою ОСОБА_1 .

2. Витребувані документи подати протягом десяти днів з дня отримання даної ухвали через канцелярію суду, за адресою: м. Київ, вул. Петра Болбочана, 8, блок А.

Ухвала окремо не оскаржується.

Заперечення проти такої ухвали може бути включено до апеляційної чи касаційної скарги на рішення суду, прийняте за результатами розгляду справи.

Суддя С.К. Каракашьян

Дата ухвалення рішення 12.11.2021
Зареєстровано 16.11.2021
Оприлюднено 16.11.2021

Судовий реєстр по справі 640/26869/21

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 12.11.2021 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне
Ухвала від 28.09.2021 Окружний адміністративний суд міста Києва Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону