Ухвала
від 12.11.2021 по справі 133/2325/21
КОЗЯТИНСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

КОЗЯТИНСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

Іменем України

12.11.21 справа № 133/2325/21

провадження № 2/133/854/21

Суддя Козятинського міськрайонного суду Вінницької області Пєтухова Н.О., розглянувши клопотання представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Олійника Романа Олександровича про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі за клопотанням ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю "Сігнет-Центр" про витребування земельної ділянки та скасування реєстрації,

ВСТАНОВИЛА:

В провадженні суду знаходиться справа за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю "Сігнет-Центр" про витребування земельної ділянки та скасування реєстрації.

Ухвалою Козятинського міськрайонного суду Вінницької області від 11.08.2021 провадження у справі було відкрито та справу призначено в порядку загального позовного провадження з викликом сторін на 17.11.2021.

08.11.2021 від представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Олійника Р.О. надійшло клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції за допомогою сервісу easycon.com.ua , через віддаленість Козятинського міськрайонного суду Вінницької області від його місця проживання (м. Вінниця), що потребує витрат часу та матеріальних витрат на проїзд з м. Вінниці.

Відповідно до ч. 2 ст. 212 ЦПК України, учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

Відповідно до ч. 3 ст. 212 ЦПК України, передбачено, що учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему.

Згідно вимог ч. 4 ст. 212 ЦПК України, під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), учасники справи можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів. Підтвердження особи учасника справи здійснюється із застосуванням електронного підпису, а якщо особа не має такого підпису, то у порядку, визначеному Законом України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" або Державною судовою адміністрацією України.

За змістом ч. 11 ст. 212 ЦПК України, використовувані судом і учасниками судового процесу технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення та звуку, а також інформаційну безпеку. Учасникам судового процесу має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового засідання, ставити запитання і отримувати відповіді, здійснювати інші процесуальні права та обов`язки.

Враховуючи, що вказане клопотання подано завчасно, також те, що представник позивача не має можливості прибути до Козятинського міськрайонного суду Вінницької області в підготовче судове засідання та враховуючи віддаленість місця його знаходження і наявну технічну можливість проведення судового засідання в такому режимі, суд вважає за можливе провести підготовче судове засідання у цивільній справі № 133/2325/21, призначене на 17.11.2021 у режимі відеоконференції за допомогою програми easycon.com.ua , логін представника позивача - Олійника Романа Олександровича - ІНФОРМАЦІЯ_1.

Керуючись ст. ст. 43, 49, 212 ЦПК України, суддя,

УХВАЛИЛА:

Клопотання представника позивача задовольнити.

Розгляд цивільної справи за клопотанням ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю "Сігнет-Центр" про витребування земельної ділянки та скасування реєстрації, призначене на 17 листопада 2021 року о 13:15 год., по справі № 133/2325/21 проводити у приміщенні Козятинського міськрайонного суду Вінницької області за адресою: м. Козятин, Вінницька область, вул. м. Грушевського, 64, проводити в залі суду за участю Олійника Романа Олександровича у режимі відеоконференції за допомогою сервісу easycon.com.ua .

Роз`яснити представнику позивача, що відповідно до ч. 4 ст. 212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Відеоконференція буде проведена за допомогою додатку easycon.com.ua , за веб-посиланням https://easycon.com.ua. згідно із наказом Державної судової адміністрації України від 08 квітня 2020 року № 169 "Про затвердження порядку роботи з технічними засобами відеоконференції зв`язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду".

Інформацію щодо справи учасники справи можуть отримати на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки Судова влада України : https://kz.vn.court.gov.ua/sud0209/.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.

Суддя Наталя Пєтухова

Дата документу 12.11.21

СудКозятинський міськрайонний суд Вінницької області
Дата ухвалення рішення12.11.2021
Оприлюднено16.11.2021
Номер документу101082002
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —133/2325/21

Ухвала від 26.11.2024

Цивільне

Козятинський міськрайонний суд Вінницької області

Пєтухова Н. О.

Ухвала від 08.10.2024

Цивільне

Козятинський міськрайонний суд Вінницької області

Пєтухова Н. О.

Ухвала від 18.01.2023

Цивільне

Козятинський міськрайонний суд Вінницької області

Пєтухова Н. О.

Ухвала від 10.01.2023

Цивільне

Козятинський міськрайонний суд Вінницької області

Пєтухова Н. О.

Ухвала від 13.07.2022

Цивільне

Козятинський міськрайонний суд Вінницької області

Пєтухова Н. О.

Ухвала від 20.12.2021

Цивільне

Козятинський міськрайонний суд Вінницької області

Пєтухова Н. О.

Ухвала від 12.11.2021

Цивільне

Козятинський міськрайонний суд Вінницької області

Пєтухова Н. О.

Ухвала від 11.08.2021

Цивільне

Козятинський міськрайонний суд Вінницької області

Пєтухова Н. О.

Ухвала від 02.08.2021

Цивільне

Козятинський міськрайонний суд Вінницької області

Пєтухова Н. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні