ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 909/678/21 (352/1241/21)

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

15.11.2021 м. Івано-Франківськ

Господарський суд Івано-Франківської області у складі:

судді Рочняк О. В.

розглянувши матеріали справи

за позовом: ОСОБА_1

АДРЕСА_1

представник позивача: ОСОБА_2

адреса для листування: АДРЕСА_2

до відповідача: ОСОБА_3

АДРЕСА_3

про поділ спільного майна подружжя

без повідомлення (виклику) представників сторін

ВСТАНОВИВ: в провадженні Господарського суду Івано-Франківської області знаходиться справа про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_3 .

10.11.2021 до Господарського суду Івано-Франківської області від Тисменицького районного суду Івано-Франківської області надійшла справа №352/1241/21 за позовом ОСОБА_1 до відповідача: ОСОБА_3 про визнання права власності на 1/2 житловий будинок АДРЕСА_4 та право власності на 1/2 земельної ділянки площею 0,0892 кадастровий номер 2625886801:02:008:0803, що знаходиться за адресою по АДРЕСА_4 за ОСОБА_1 .

За приписами ст. 7 Кодексу України з процедур банкрутства спори, стороною в яких є боржник, розглядаються господарським судом за правилами, передбаченими Господарським процесуальним кодексом України, з урахуванням особливостей, визначених цією статтею.

Господарський суд, у провадженні якого перебуває справа про банкрутство, в межах цієї справи вирішує всі майнові спори, стороною в яких є боржник; спори з позовними вимогами до боржника та щодо його майна; спори про визнання недійсними результатів аукціону; спори про визнання недійсними будь-яких правочинів, укладених боржником; спори про повернення (витребування) майна боржника або відшкодування його вартості відповідно; спори про стягнення заробітної плати; спори про поновлення на роботі посадових та службових осіб боржника; спори щодо інших вимог до боржника.

Склад учасників розгляду спору визначається відповідно до Господарського процесуального кодексу України.

Господарський суд розглядає спори, стороною в яких є боржник, за правилами, визначеними Господарським процесуальним кодексом України. За результатами розгляду спору суд ухвалює рішення.

У разі якщо відповідачем у такому спорі є суб`єкт владних повноважень, суд керується принципом офіційного з`ясування всіх обставин у справі та вживає визначених законом заходів, необхідних для з`ясування всіх обставин у справі, у тому числі щодо виявлення та витребування доказів, з власної ініціативи.

Матеріали справи, в якій стороною є боржник, щодо майнових спорів з вимогами до боржника та його майна, провадження в якій відкрито до відкриття провадження у справі про банкрутство, надсилаються до господарського суду, в провадженні якого перебуває справа про банкрутство, який розглядає спір по суті в межах цієї справи.

З огляду на викладене, належить прийняти справу №352/1241/21 для розгляду в межах справи про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_3 .

Відповідно до ч.1 та ч.3 ст.12 ГПК України господарське судочинство здійснюється за правилами, передбаченими цим Кодексом, у порядку: наказного провадження та позовного провадження (загального або спрощеного).

Спрощене позовне провадження призначене для розгляду малозначних справ, справ незначної складності та інших справ, для яких пріоритетним є швидке вирішення справи. Загальне позовне провадження призначене для розгляду справ, які через складність або інші обставини недоцільно розглядати у спрощеному позовному провадженні.

Згідно з пунктами 1, 2 частини 3 статті 247 Господарського процесуального кодексу України при вирішенні питання про розгляд справи в порядку спрощеного або загального позовного провадження суд враховує ціну позову та значення справи для сторін. Частина 1 статті 249 Господарського процесуального кодексу України встановлює, що клопотання позивача про розгляд справи в порядку спрощеного позовного провадження подається в письмовій формі одночасно з поданням позовної заяви або може міститися в ній.

Враховуючи характер спірних правовідносин, предмет, підстави позову і обраний позивачем спосіб захисту, склад сторін, суд дійшов висновку розглядати справу за правилами загального позовного провадження.

Керуючись ст.ст. 12, 162, 176, 233, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд

ПОСТАНОВИВ:

прийняти справу для розгляду в межах справи про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_3 .

Здійснювати розгляд справи за правилами загального позовного провадження.

Підготовче засідання призначити на 13.12.2021 о 12 год 30 хв.

Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Івано-Франківської області за адресою: вул. Грушевського, 32, м. Івано-Франківськ, 76018, зал судових засідань № 4.

Встановити відповідачу строк у 15 (п`ятнадцять) календарних днів з моменту отримання цієї ухвали для на дання суду відзиву на позов.

Встановити позивачам строк у 5 (п`ять) календарних днів з моменту отримання відзиву на позов для надання суду відповіді на відзив.

Встановити відповідачу строк у 5 (п`ять) календарних днів з моменту отримання відповіді на відзив для надання суду заперечення.

Відзив, відповідь на відзив та заперечення мають відповідати вимогам ст.165 ГПК України.

Учасники справи мають права та обов`язки, визначені ст.ст.42, 46 ГПК України.

Заяви та клопотання, які подаються до суду, повинні відповідати статтям 169-170 ГПК України.

Учасники справи подають докази суду у відповідності до ст.80 ГПК України.

Докази, не подані у встановлений законом або судом строк, до розгляду судом не приймаються, крім випадку, коли особа, яка їх подає, обґрунтувала неможливість їх подання у вказаний строк з причин, що не залежали від неї.

Сторони мають право подати до суду заяви про розгляд справи за їх відсутності. За умови надходження таких заяв від усіх учасників справи справа може бути розглянута судом за наявними матеріалами.

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), учасники справи можуть брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Учасники справи можуть подавати та отримувати процесуальні документи в електронному вигляді.

Для цього необхідно зареєструватись в підсистемах (модулях) "Електронний суд", "Електронний кабінет" та в підсистемі відеоконференцзв"язку Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системі та зареєструвати офіційну електронну адресу за посиланням http://cabinet.court.gov.ua/.

Учасники справи можуть отримувати інформацію у справі зі сторінки на офіційному вебпорталі "Судова влада України" в мережі Інтернет за вебадресою: http://court.gov.ua/fair/sud5010/ або з офіційної сторінки Господарського суду Івано-Франківської області в мережі Інтернет за вебадресою: http://if.arbitr.gov.ua/sud5010/, чи у Єдиному державному реєстрі судових рішень: http://reyestr.court.gov.ua/.

Документи у справі можуть бути надіслані на поштову адресу суду: вул. Грушевського, 32, м. Івано-Франківськ, 76018 та/або на електронну адресу суду e-mail: inbox@if.arbitr.gov.ua із застосуванням кваліфікованого електронного підпису (засоби зв`язку: тел. +380342783541 , +380342783542 ).

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання - 15.11.2021 та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.

Суддя О.В. Рочняк

Дата ухвалення рішення 15.11.2021
Зареєстровано 17.11.2021
Оприлюднено 17.11.2021

Судовий реєстр по справі 909/678/21 (352/1241/21)

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 13.12.2021 Господарський суд Івано-Франківської області Господарське
Ухвала від 15.11.2021 Господарський суд Івано-Франківської області Господарське

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 909/678/21 (352/1241/21)

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону