печерський районний суд міста києва
Справа № 757/60110/21-к
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 листопада 2021 року слідчий суддя Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_1 при секретарі ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві клопотання прокурора першого відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення управління процесуального керівництва досудовим розслідуванням у кримінальних провадженнях щодо організованої злочинності Департаменту нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю, Офісу Генерального прокурора ОСОБА_3 про арешт майна,
установив:
У провадження слідчого судді Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_1 надійшло клопотання прокурора першого відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання публічного обвинувачення управління процесуального керівництва досудовим розслідуванням у кримінальних провадженнях щодо організованої злочинності Департаменту нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю, Офісу Генерального прокурора ОСОБА_3 про арешт майна.
Згідно з нормою ч. 4 ст. 107 КПК України, фіксація під час розгляду клопотання слідчим суддею за допомогою технічних засобів не здійснювалась.
Прокурор в судове засідання не зявився, повідомлявся належним чином, подав заяву про розгляд клопотання у його відсутність, вимоги клопотання підтримав та просив задовольнити
Представник власника майна в судове засідання не з`явився, повідомлявся належним чином, надав до суду заперечення.
У відповідності до положень ст. 26 КПК України, сторони кримінального провадження є вільними у використанні своїх прав у межах та спосіб, передбачених цим Кодексом.
За таких обставин, приймаючи до уваги те, що слідчий суддя, зберігаючи об`єктивність та неупередженість, в порядку, передбаченому кримінальним процесуальним законодавством України, створив необхідні умови для реалізації особою, яка подала клопотання, її процесуальних прав на участь у розгляді цієї справи в суді, ураховуючи, що підстав для визнання явки представника сторони обвинувачення обов`язковою не має, вважаю за можливе розглянути клопотання у її відсутність.
Слідчий суддя, вислухавши учасників процесу, дослідивши матеріали провадження за клопотанням, приходить до наступного висновку.
Обґрунтовуючи внесене клопотання сторона кримінального провадження вказує, що У провадженні Головного слідчого управління Національної поліції України перебуваються матеріали кримінального провадження № 42021000000000494 від 04.03.2021 за ознаками злочинів, передбачених ч. 3 ст. 229, ч. 3 ст. 209 КК України, який відповідно до ст. 12 КК України за ступенем тяжкості відноситься до тяжкого та особливо тяжкого злочинів відповідно і за які може бути застосовано покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.
Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні розпочато за результатами проведення перевірки Департаментом кіберполіції Національної поліції України відомостей викладених у заявах ОСОБА_4 та ОСОБА_5 , які являються власниками знаку для товарів і послуг (торгівельної марки) «OLIMP» - свідоцтво на знак для товарів і послуг № 250272 від 26.11.2018 та торгівельної марки «LATROVALIS». Окрім вказаного факту у даному кримінальному провадженні проводиться досудове розслідування за результатом розгляду звернення генерального директора ТОВ «Юнайдет Імпорт» ОСОБА_6 , щодо незаконного використання знака для товарів і послуг торгівельної марки «MОNINI».
Попередньо встановлено, що на території м. Києва, Київської, Хмельницької області та м. Львів діє організоване злочинне угрупування члени якого здійснюють фальсифікацію, підробку та збут продуктів громадського харчування (олії оливкової), шляхом незаконного використання знаку для товарів і послуг відомих брендів «OLIMP», «LATROVALIS», «DE CECCO», та інших відомих торгових марок. Окрім цього, члени злочинного угрупування вводять в оману кінцевих споживачів, оскільки наповнюють жерстяну тару соняшниковою олією, яку реалізовують під виглядом оливкової.
Продукція, яка збувається співучасниками, незаконно використовуючи при цьому торгівельні марки, є невідомої якості та продається за цінами нижчими ніж у законного власника свідоцтва на знак для товарів і послуг.
Зазначена інформація підтверджена допитом як свідка директора ТОВ «Голд лайн груп» ОСОБА_7 , який показав, що за адресою: АДРЕСА_1 у магазинах « ІНФОРМАЦІЯ_1 », «Сухофрукти, цукерки роздріб, опт», «VesuVio», та адресами: АДРЕСА_2 , м. Київ, вул. Електротехнічна, 18 та АДРЕСА_3 ним придбана оливкова олія у жерстяних тарах об`ємом 1 та 5 літрів із ознаками незаконного використання знаку для товарів та послуг ТМ «OLIMP», «LATROVALIS». Також, факт фальсифікації продукції з використанням торгівельної марки «OLIMP», «LATROVALIS» та «MОNINI» підтверджується висновками патентного повіреного України ОСОБА_8 .
Крім того до ГСУ НП України надійшов рапорт Головного інспектора Департаменту кіберполіції Національної поліції України ОСОБА_9 щодо проведення слідчого розшукових дій у порядку ст. 234 КПК України.
Викладена у вказаному рапорті інформація підтверджена допитом як свідка оперативного співробітника ДКП України.
На підставі отриманої інформації встановлено причетність до вказаних протиправних дій наступних осіб, а саме:
До членів злочинного угрупування на території міста Києва та Київської області входять:
- ОСОБА_10 , ІНФОРМАЦІЯ_2 у своїй яка проживає за адресою: АДРЕСА_4 ;
- ОСОБА_11 , ІНФОРМАЦІЯ_3 - чоловік ОСОБА_12 , проживає за адресою: АДРЕСА_4 ;
- ОСОБА_13 , ІНФОРМАЦІЯ_4 - старший менеджер ОСОБА_14
- ОСОБА_15 , ІНФОРМАЦІЯ_5 менеджер у своїй злочинній діяльності використовує контактний телефон НОМЕР_1 .
Гр. ОСОБА_10 та ОСОБА_11 , організували та контролюють підпільну лінію з фасування оливкової олії та складські приміщення в яких здійснюється виробництво, зберігання фальсифікату за адресами: АДРЕСА_5 та АДРЕСА_5 земельна ділянка кадастровий номер 3221286801:01:071:0014. Поряд із цим складські приміщення в яких здійснюється зберігання пустих жерстяних ємностей об`ємами 5л. та 1 л. із маркуванням «OLIMP», «МОNINI», «LATROVALIS», «DE CECCO» та інших відомих торгових марок, розташовані за адресою: Київська область, Броварський район, Зазимська с/р кадастровий номер земельної ділянки 3221282801:01:126:0001.
Офісне приміщення членів злочинного угрупування, розташоване за адресою: АДРЕСА_6 . Вказане офісне приміщення відвідують організатори - ОСОБА_10 , ОСОБА_11 , менеджери ОСОБА_13 , ОСОБА_15 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , а також водії, які отримані від покупців готівкові кошти передають офісним працівникам.
Окремо встановлено, що гр. ОСОБА_13 та ОСОБА_15 , приймають співучасть в організації підпільних виробництв, контролі за їх роботою, а також перевезенням та збутом фальсифікованої продукції. Також встановлено, що вказані громадянки ведуть переговори із працівниками підпільних виробництв, покупцями (замовники) фальсифікату, а також заводами щодо придбання жерстяних банок з ознаками підробки, а також здійснюють організацію логістики та постачання на підпільні виробничі лінії жерстяних банок для подальшого фасування та збуту фальсифікату.
До осіб, які виконують функції пов`язані із контролем та наглядом за виробничими лініями, розливом, прийманням сировини, а також логістикою, належать: ОСОБА_16 , ІНФОРМАЦІЯ_6 та ОСОБА_17 , ІНФОРМАЦІЯ_7 .
Перевезення фальсифікату здійснюється за допомогою транспортних засобів, які на правові власності належить ОСОБА_11 , ІНФОРМАЦІЯ_3 . Встановлено, що перевезення фальсифікату автомобілем MERCEDES-BENZ AXOR 1824L, д.н.з. НОМЕР_2 VIN НОМЕР_3 , здійснює гр. ОСОБА_18 , ІНФОРМАЦІЯ_8
Постачання соняшникової олії до місця підпільного виробництва ( АДРЕСА_7 :01:071:0014), здійснюється вантажним транспортом (цистернами) НОМЕР_4 ; НОМЕР_5 ; НОМЕР_6 , які на праві приватної власності належать: ОСОБА_19 , ІНФОРМАЦІЯ_9 , зареєстрований: АДРЕСА_8 . Місцем зберігання вантажних цистерн та відстою транспортних засобів гр. ОСОБА_19 , вважається адреса: АДРЕСА_9 за наступними кадастровими номерами: 6810800000:06:007:0003; 6810800000:07:003:0006; 6810800000:07:003:0036. Гр. ОСОБА_20 менеджер ОСОБА_14 постійно веде переговори з абонентом НОМЕР_7 ( ОСОБА_21 ІНФОРМАЦІЯ_10 АДРЕСА_10 ) щодо постачання соняшникової олії та фінансових взаєморозрахунків.
Збут продукції членами злочинного угрупування здійснюється через різні інтернет сайти та інтернет платформи у тому числі «avfood.net», а також гр. ОСОБА_22 , ІНФОРМАЦІЯ_11 . Гр. ОСОБА_23 зберігає фальсифікат на складських приміщеннях розташованих за адресою: АДРЕСА_11 кадастровий номер земельної ділянки 8000000000:72:478:0006, який у подальшому збуває на оптово-роздрібні магазини, що розташовані на плодоовочевих базах міста Києва - «Волинська» ( АДРЕСА_12 ), « ІНФОРМАЦІЯ_12 » (м. Київ, вул. Каховська, 64 та ринок «Фермер» (м. Київ, вул. Електротехнічна, 18)
Фальсифікат реалізовується у жерстяній тарі ємкістю- 1, 3 та 5 літрів, яку замовляють та закуповують на завод розташованих у місті Суми та Дніпропетровській області. На території Сумської області розташований завод з виробництва жерстяної тари по вул. Леніна, 51, Хотин, Сумська область, який належить ТОВ «Фавор» (30759962). Розмови здійснюється менеджером вказаного заводу: ОСОБА_24 ІНФОРМАЦІЯ_13 , яка користується номером мобільного телефону НОМЕР_8 . Інший завод розташований на території Дніпропетровської області: ПП «Виробнича фірма «Джеміні» (21946276) (Дніпропетровська обл., Дніпровський район, смт. Слобожанське, вул. Радгоспна, 54) директор ОСОБА_25 ІНФОРМАЦІЯ_14 ..
До членів злочинного угрупування, що діє на території міста Львів та Львівської області входять:
- ОСОБА_26 , ІНФОРМАЦІЯ_15 , проживає за адресою: АДРЕСА_13
- ОСОБА_27 , ІНФОРМАЦІЯ_16 , проживає АДРЕСА_14 .
Гр. ОСОБА_28 та ОСОБА_27 , організували та контролюють підпільну лінію з фасування оливкової олії та складські приміщення в яких здійснюється зберігання фальсифікату за адресою: АДРЕСА_15 .
До осіб, які виконують функції пов`язані із контролем та наглядом за виробничими лініями, розливом, прийманням сировини, а також логістикою, належать: ОСОБА_29 , ІНФОРМАЦІЯ_17 , ОСОБА_30 , ІНФОРМАЦІЯ_18 , ОСОБА_31 , ІНФОРМАЦІЯ_19 , ОСОБА_32 , ІНФОРМАЦІЯ_20 , ОСОБА_33 , ІНФОРМАЦІЯ_17 .
Перевезення фальсифікату здійснюється за допомогою транспортних засобів: IVECO д.н.з НОМЕР_9 належить ОСОБА_34 ІНФОРМАЦІЯ_21 ; OPEL Movano д.н.з. НОМЕР_10 належить ОСОБА_35 ІНФОРМАЦІЯ_22 ; MAN д.н.з. НОМЕР_11 належить ОСОБА_36 , ІНФОРМАЦІЯ_20
Збут продукції здійснюється через логістичні компанії «Нова пошта» (вантажне відділення № 2 м. Львів, вул. Пластова, 7); «Делівері» (відділення № 4 м. Львів, вул. Чигиринська, 42б), а також магазини-склади «VesuVio», що розташовані на території міста Києва по вул. Волинська, 34/1. (Волинська База) та міста Львів, вул. Хуторівка, 4б «ринок Шувар» кадастровий номер: 4610136800:08:002:0032.
Фальсифікат реалізовується у жерстяній тарі ємкістю - 1, 3 та 5 літрів, яку замовляють та закуповують на заводах розташованих у місті Суми та Дніпропетровській області. ТОВ «Фавор» (30759962) (Сумська обл., місто Суми, просп. Курський, будинок 18) розмови здійснюється менеджером: ОСОБА_24 ІНФОРМАЦІЯ_13 .
До членів злочинного угрупування на території міста Хмельницького та Хмельницької області входять:
- ОСОБА_37 , ІНФОРМАЦІЯ_23 , прож.: АДРЕСА_16 , користується т.з HONDA CR-V д.н.з. НОМЕР_12 , який володіє складськими приміщеннями, а також контролює та організував підпільне виробництво з виготовлення фальсифікованої продукції (оливкової олії) відомих світових брендів.
До осіб, які приймають співучасть в організації підпільних виробництв, контролі за їх роботою, а також перевезенням та збутом фальсифікованої продукції належать: ОСОБА_38 ІНФОРМАЦІЯ_24 та ОСОБА_39 ІНФОРМАЦІЯ_25 .
Встановлено, що ОСОБА_40 організував та контролює підпільну лінію з фасування оливкової олії та складські приміщення в яких здійснюється зберігання фальсифікату за адресами: місто Хмельницький, земельні ділянки з кадастровими номерами: 6810100000:22:002:0157; 6810100000:22:002:0080.
Перевезення фальсифікату у невеликих об`ємах з метою збуту, здійснюється особисто ОСОБА_41 на т.з. HONDA CR-V д.н.з. НОМЕР_12 , а також громадянином ОСОБА_42 , ІНФОРМАЦІЯ_26 , НОМЕР_13 , на т.з. Fiat Doblo д.н.з. НОМЕР_14 . Перевезення фальсифікату у великих об`ємах до міста Києва, Харкова та Дніпра здійснюється логістичними компаніями.
Постачання соняшникової олії до місця підпільного виробництва, здійснюється вантажним транспортом (цистернами), які на праві приватної власності належать: ОСОБА_19 , ІНФОРМАЦІЯ_9 , зареєстрований: АДРЕСА_8 . Місцем зберігання вантажних цистерн та відстою транспортних засобів гр. ОСОБА_19 , вважається адреса: АДРЕСА_17 . Гр. ОСОБА_40 спільно з ОСОБА_19 по вказаним вище телефонам, ведуть переговори щодо постачання соняшникової олії.
Фальсифікат реалізовується у жерстяній тарі ємкістю- 1, 3 та 5 літрів, яку замовляють та закуповують на заводах розташованих у місті Суми та Дніпропетровській області. ТОВ «Фавор» (30759962) (Сумська обл., місто Суми, просп. Курський, будинок 18) розмови здійснюється менеджером: ОСОБА_24 ІНФОРМАЦІЯ_13 .
Під час досудового розслідування отримано дані, що ОСОБА_10 ОСОБА_11 та менеджери ОСОБА_13 , ОСОБА_15 , відвідують офісне приміщення № 402, що розташоване за адресою: АДРЕСА_18 у якому отримують грошові кошти через водіїв від покупців фальсифікованого товару.
09.11.2021 на підставі ухвали Печерського районного суду м. Києва проведено обшук офісного приміщення № НОМЕР_15 БЦ «Лівобережний» по АДРЕСА_19 , за результатами якого виявлено та вилучено майно, що не входить у перелік майна, дозвіл на вилучення якого надано Печерським районним судом м. Києва, а саме:
1. Ноутбук маркуванням «НР» в корпусі темно сірого кольору, серійний номер « ІС 4224 А ВRCM1079 CNC: НОМЕР_16 із зарядним пристроєм (речі ОСОБА_43 ).
2. Системний блок у корпусі чорного кольору комп`ютер «Еверест» Home office 1030 SV 666515 (речі ОСОБА_44 ).
3. Системний блок в чорному корпусі з наліпкою позначенням «VT COMPUTERS», «GRAPHICSBY WVIDIA», «INTEL CORE 2 DVO INSIDE» на передній частині блоку.
4.Печатки в кількості 9 штук:
З позначенням «Бізнес інверс» ідент. код НОМЕР_17 .
ФОП ОСОБА_11 ідент. код НОМЕР_18 .
ФОП ОСОБА_13 ідент. код НОМЕР_19 .
ТОВ « Азбука смаку Україна» ідент. код НОМЕР_20 .
ФОП ОСОБА_45 ідент. код НОМЕР_21 .
ТОВ «Ексепт продукт» ідент. код 42211233.
Medera trade OU Registor 11272730.
Печатка із зображенням підпису, зі слів ОСОБА_46 походження якої їй не відоме, в корпусі голубого кольору із зображенням лінії.
Печатка із зображенням підпису, зі слів ОСОБА_46 підпис належить колишньому директору ОСОБА_47 в корпусі чорного кольору (речі ОСОБА_48 ).
5.Предмети схожі на грошові кошти в сумі 18 000 (вісімнадцять тисяч) гривень.
6.Предмети схожі на грошові кошти в сумі 6 500 (шість тисяч п`ятсот) євро.
7.Системний блок в корпусі чорного кольору з наліпкою Intel core I 5 (речі, які належать ОСОБА_49 ).
8.Ноутбук IENOVO корпус чорного кольору, без зазначеного серійного номеру, з зарядним пристроєм (невідомо кому належить).
9.Грошові кошти в сумі 1 557 200 (один мільйон п`ятсот п`ятдесят сім тисяч двісті) гривень.
10.Грошові кошти в сумі 62 405 (шістдесят дві тисячі чотириста п`ять) євро.
11.Грошові кошти в сумі 3 850 (три тисячі вісімсот п`ятдесят) доларів США.
12.Грошові кошти в сумі 45 турецьких лір.
13.Банківські картки:
НОМЕР_22 (АТ КБ Приватбанк);
НОМЕР_23 (АТ КБ Приватбанк);
НОМЕР_24 (АТ КБ Приватбанк);
НОМЕР_25 (АТ КБ Приватбанк);
НОМЕР_26 (картка партнера Ашан);
14.Паспорт для виїзду за кордон на імя гр. ОСОБА_50 НОМЕР_27 .
15.Обкладинки стартових пакетів з карткотримачами в кількості 9 шт.
16.MacbookPro сірого кольору, с/н Serial CO 2T43LKGTFM, з зарядним пристроєм (речі вилучені в робочому кабінеті ОСОБА_10 ).
Вказане тимчасово вилучене майно може містити інформацію про діяльність учасників злочинної організації, яка матиме доказове значення в кримінальному провадженні та набуде кримінально протиправним шляхом.
09.11.2021 тимчасово вилучене майна під час обшуку офісного АДРЕСА_20 визнано речовими доказами по вказаному кримінальному провадженню.
Статтею 170 КПК України передбачено, що арештом майна є тимчасове, до скасування у встановленому цим Кодексом порядку, позбавлення за ухвалою слідчого судді або суду права на відчуження, розпорядження та/або користування майном, щодо якого існує сукупність підстав чи розумних підозр вважати, що воно є доказом злочину, підлягає спеціальній конфіскації у підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, третіх осіб, конфіскації у юридичної особи, для забезпечення цивільного позову, стягнення з юридичної особи отриманої неправомірної вигоди, можливої конфіскації майна. Арешт майна скасовується у встановленому цим Кодексом порядку.
Завданням арешту майна є запобігання можливості його приховування, пошкодження, псування, знищення, перетворення, відчуження. Слідчий, прокурор повинні вжити необхідних заходів з метою виявлення та розшуку майна, на яке може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, зокрема шляхом витребування необхідної інформації у Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, інших державних органів та органів місцевого самоврядування, фізичних і юридичних осіб. Слідчий, прокурор повинні вжити необхідних заходів з метою виявлення та розшуку майна, на яке може бути накладено арешт у кримінальному провадженні, зокрема шляхом витребування необхідної інформації у Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, інших державних органів та органів місцевого самоврядування, фізичних і юридичних осіб.
Відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 170 КПК України арешт майна допускається з метою забезпечення збереження речових доказів.
Крім того, у випадку, передбаченому ч. 3 ст. 170 КПК України арешт накладається на майно будь-якої фізичної або юридичної особи за наявності достатніх підстав вважати, що воно відповідає критеріям, зазначеним у ст. 98 цього Кодексу.
Відповідно до ст. 98 КПК України речовими доказами є матеріальні об`єкти, які були знаряддям вчинення кримінального правопорушення, зберегли на собі його сліди або містять інші відомості, які можуть бути використані як доказ факту чи обставин, що встановлюються під час кримінального провадження, в тому числі предмети, що були об`єктом кримінально протиправних дій та набуті кримінально протиправним шляхом.
Слідчий суддя вивчивши матеріали провадження за клопотанням вважає, що є достатні підстави вважати, що майно, на арешті якого наполягає орган досудового розслідування, відповідає вимогам визначених ч. 2 ст. 170 КПК України, оскільки речі та предмети являються доказом злочину, а саме зберегли на собі його сліди та містять інші відомості (інформацію) які можуть бути використанні з метою встановлення істини та проведення всебічного, повного розслідування кримінального провадження, а також можуть слугувати доказами у встановленні певних обставин під час здійснення досудового розслідування, а відтак потреби органу дізнання виправдовують такий ступінь втручання у права та свободи власника майна, як арешт майна.
При цьому, доказів негативних наслідків від застосування такого заходу забезпечення кримінального провадження слідчим суддею не встановлено.
Крім того, слід зазначити, що вилучене під час огляду майно співвідноситься із обставинами кримінального провадження, а тому є передбачені кримінальним процесуальним законом підстави для арешту вилучених під час слідчих дій речей.
За таких обставин, клопотання підлягає задоволенню, приходячи до такого висновку, слідчий суддя враховує й те, що в даному випадку обмеження права власності є розумним і співрозмірним завданням кримінального провадження та обставини кримінального провадження станом на час прийняття рішення вимагають вжиття такого методу державного регулювання як накладення арешту.
На підставі викладеного і керуючись ст. ст. 107, 117, 131, 132, 171173, 309 КПК України, слідчий суддя,
У Х В А Л И В :
Клопотання задовольнити.
Накласти арешт на тимчасово вилучене майно, яке було виявлене та вилучене в офісному приміщенні АДРЕСА_20 в ході проведення обшуку, а саме на:
o Ноутбук маркуванням «НР» в корпусі темно сірого кольору, серійний номер « ІС 4224 А ВRCM1079 CNC: НОМЕР_16 із зарядним пристроєм (речі ОСОБА_43 ).
o Системний блок у корпусі чорного кольору комп`ютер «Еверест» Home office 1030 SV 666515 (речі ОСОБА_44 ).
o Системний блок в чорному корпусі з наліпкою позначенням «VT COMPUTERS», «GRAPHICSBY WVIDIA», «INTEL CORE 2 DVO INSIDE» на передній частині блоку.
Печатки в кількості 9 штук:
З позначенням «Бізнес інверс» ідент. код НОМЕР_17 .
ФОП ОСОБА_11 ідент. код НОМЕР_18 .
ФОП ОСОБА_13 ідент. код НОМЕР_19 .
ТОВ « Азбука смаку Україна» ідент. код НОМЕР_20 .
ФОП ОСОБА_45 ідент. код НОМЕР_21 .
ТОВ «Ексепт продукт» ідент. код 42211233.
Medera trade OU Registor 11272730.
Печатка із зображенням підпису, зі слів ОСОБА_46 походження якої їй не відоме, в корпусі голубого кольору із зображенням лінії.
Печатка із зображенням підпису, зі слів ОСОБА_46 підпис належить колишньому директору ОСОБА_47 в корпусі чорного кольору (речі ОСОБА_48 ).
Предмети схожі на грошові кошти в сумі 18 000 (вісімнадцять тисяч) гривень.
Предмети схожі на грошові кошти в сумі 6 500 (шість тисяч п`ятсот) євро.
Системний блок в корпусі чорного кольору з наліпкою Intel core I 5 (речі, які належать ОСОБА_49 ).
Ноутбук IENOVO корпус чорного кольору, без зазначеного серійного номеру, з зарядним пристроєм (невідомо кому належить).
Предмети схожі на грошові кошти в сумі 1 557 200 (один мільйон п`ятсот п`ятдесят сім тисяч двісті) гривень.
Предмети схожі на грошові кошти в сумі 62 405 (шістдесят дві тисячі чотириста п`ять) євро.
Предмети схожі на грошові кошти в сумі 3 850 (три тисячі вісімсот п`ятдесят) доларів США.
Предмети схожі на грошові кошти в сумі 45 турецьких лір.
Банківські картки:
НОМЕР_22 (АТ КБ Приватбанк);
НОМЕР_23 (АТ КБ Приватбанк);
НОМЕР_24 (АТ КБ Приватбанк);
НОМЕР_25 (АТ КБ Приватбанк);
НОМЕР_26 (картка партнера Ашан);
Паспорт для виїзду за кордон на імя гр. ОСОБА_50 НОМЕР_27 .
Обкладинки стартових пакетів з карткотримачами в кількості 9 шт.
MacbookPro сірого кольору, с/н Serial CO 2T43LKGTFM, з зарядним пристроєм (речі вилучені в робочому кабінеті ОСОБА_10 ).
Ухвала підлягає негайному виконанню.
Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Апеляційного суду м. Києва протягом 5 днів з дня її оголошення.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Суд | Печерський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 17.11.2021 |
Оприлюднено | 21.05.2024 |
Номер документу | 101195014 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про арешт майна |
Кримінальне
Печерський районний суд міста Києва
Волкова С. Я.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні